Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mila69en
#3724
<#eljen> csodálatos😄 amúgy most jött ki egy új multi béta állítolag nem lagzik

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#3723
Stalker, a napszakváltás folyamata 😊)











mila69en
#3722
aza megjegyzés kihagyhatatlan volt<#eplus2>
node annyi baj legyen majd mindjárt felrakok valami gamát amirõl csinálom a shotokat közben meg fikkantok hogy on topic legyen<#nevetes1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Atkamon
#3721
Az oké hogy valaki mindig folytatja, de te valahogy mindig benne vagy...
Ki van írva fent: Ha valami nem teccik nem kell hangoztatni satöbbi.
AZ a megjegyzésed a CoD-ra: "Nagyon ocsmányul néz ki:/" szerintem durva nemteccést fejez ki... Csak akkor írj ha valami teccik, ha nem akkor maradj csöndben és azzal el is lehet kerülni az ilyen vitákat...

mila69en
#3720
azért mindíg csak csak akad valaki hogy felkeverje a trutyit

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

zsakosfrodo2
#3719
Pontosítok: csak te szórakozol.

"Ha valami nem tetszik akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb..."

Ahogy már más is idézte.

mila69en
#3718
engem nem érdekel ki mit gondol... mindíg akad valaki aki folytassa, flémhez egy ember nem elég.... tettem egy megjegyzést a codra azóta megy a cirkusz nem baj én is jól szórakozom

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Atkamon
#3717
szerintem nem csak õ gondolja ezt... ne flémre használd a topikot hanem arra amire kell...

Sland
#3716
Hujjuj, ez kurvajól néz ki! 😛

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

mila69en
#3715
én meg ismét kérlek hogy te nekem ne osztogass hogy hova húzzak

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

arty
#3714
milán ismét kérnélek, h vagy legyél ontopik és tegyél be képet vagy huzz a francba ...

NFS:MW



Forza.

mila69en
#3713
de azt írtam-.- de nem tudom mibõl vonta le azta következtetést hogy fikkantottam ezzel a graw-ot

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Atkamon
#3712
mér nem azt irtad?😊

mila69en
#3711
te nagyon ügyes vagy érdekesen értelmezted a graw-ra dobott kommentem
szerk: a többi az tény.... bizonyítsd be hogy a cod nem müanyag plasztik edition vagy a hl2 nem tom melyik modja ez vagy talán valamelyik episod lehet hogy nem fénylik a csajszi

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sland
#3710
olyan sárgás az egész.... pffff
Mindenben találsz valami gyengét. A cod az mûanyag, meg csillogós, a graw sárgás, a hl2 mod is csillogós mûanyag stb
<#taps>

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

mila69en
#3709
hee ismerjük egymást? nem is tom hol olvashattál tõlem olyat hogy szar a graw ha megtalálod akkor szolj nekem is köszi

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#3708
áhh EA játokat messzirõl kerülöm már jópár éve😊 de most komolyan ne mond hogy nem ilyen sárgás filigje van

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sland
#3707
neki minden szar játék...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#3706
Milo ha ez neked sárga akkor próbáld ki az NFS Most Wanted-ot! Mert az aztán tényleg sárga!

arty
#3705
1 éve jelent meg, akkor számitott durvának max. 😊

Forza.

báttyó02
#3704
dede,én nem is szoktam használni játék közbe,csak a képek kedvéért dobtam rá 😊
am nemtom én is ugyhalottam h gecidurva a gépigénye,de ahhoz képest 1024ben 4×os szüréssel 25-30fps 😮

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3703
ezt a homályosítós effektet nem lehet kikapcsoni belõle?:S olyan sárgás az egész.... amúgy komolyságos... meg a gépigénye is:S

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3702
GRAW







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#3701
Colin McRae Rally 5 (bár átkonvertálnák ezeket a csodás kocsikat valami értelmes játékba...)





Forza.

arty
#3700
a64x2_2560mhz/x1950pro - és nekem is szaggat ... van hogy 200fps és van h 23fps 😞 (1280x1024maxon, noAA)

CRC2005







Forza.

báttyó02
#3699
milyen gépen tolod?
nekem ez nagyon szaggatott(igaz a régi vidkarival)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Atkamon
#3698
Mint olvashattad NEM lehet szerezni...

mila69en
#3697
idefigyelj öreg senkisem kérdézet... nekem te nem pattogsz ha semmi szügség az ilyesmire akkor kusba is maradhattál volna

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

arty
#3696
nem dobtad fel egyáltalán, a gumi szintjére huztad le. a te szintedre.
fikázol mindent, képet nem raksz be. huzz el inne a francba, semmi szükség itt sem az ilyenekre.

Scarface








Forza.

#3695
az nem jó<#schmoll2>! honnan lehetne szerezni ilyen Buddykeyt?

Atkamon
#3694
Öh sajnos most nincs buddy key... Akkor csak úgy tudsz jáccani, ha fizetsz érte... 15 dollár havonta

Atkamon
#3693
Fileplanetrõl le tudod tölteni, én meg megpróbálok szerezni neked egy Buddy Key-t

#3692
#3690- honnan lehet megszerezni ezt a Matrix Online nevû játékot?

elõre is köszi

UnknownAsshole
#3691
Vietcong











Atkamon
#3690
Nah itt van egy-két kép a kedvenc játékomból: The Matrix Online



Sland
#3689
De nem vagy mod...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Alwares
#3688
Na ha én lennék itt a mod akkor kivágnám a fele hozzászolót....

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

mila69en
#3687
kicsit feldobtam a topicot😄 külömben meg ez hülyeség
"Ha valami nem tetszik akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb..." ugyanis bejövök nem tetszik cod fröccsöntött grafja teszek egy megjegyzést, nos mivan akkor ha nem jövök be többé.. akkor nem fogom látni azt ami lehet, hogy tetszik😄D érted😊 szóval mindenképp bekel jönnöm lekközelebb is

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Slig
#3686
"Ha valami nem tetszik akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb..." sztem ezt érdemes lenne betartani mert annak semmi értelme h. lefikázod a játékok grafjait...

&#12473;&#12521;&#12483;&#12464;

Slig
#3685
csõ hallod ez mien kieg a hl2-höz és honnan lehet leszedni?

&#12473;&#12521;&#12483;&#12464;

Sland
#3684
Nah szevasztok fiúk-lányok és picim<#law>
Megyek Lostot nézni, végre van idõm elkezdeni a harmadik évadot.
Arról nem rakok screenshotokat ha nem baj...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Truck Driver001
#3683
Mint a gyerekek..Nem tudjátok abbahagyni?Peace legyen mindenhol!

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

mila69en
#3682
hát ami nem ilyen mûanyag fíling mint pl a sima hl2 az szép
nem is tudom ki találta ezt ki hogy csillogó embereket kell csinánli😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

buldozer99
#3681
most nem azért de neked mi a szép graf?:S

Forca Barca

mila69en
#3680
uhh már picim?😄 javuló tendenciát mutat a kapcsolatunk-.-
már ezt is így elplasztikozták:SS káréte pedig szép játék volt
ezekre nem én élvezek😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

buldozer99
#3679
odabasz😉

Forca Barca

Sland
#3678
Napi minimum 4-5 Játék...
Hol raktam én be annyit picim?

Ma 2 játékról raktam be képet.
Február másodikán be mertem rakni 3-4képet
Aztán január 20-án is be merészkedtem rakni párat

Tessék itt van még pár kép, így megvan a 3játék/1nap (Péntek...).
Verd ki rá lefekvés elõtt<#puszis>









Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

báttyó02
#3677
😄D!

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3676
tettem egy megjegyzést😊 és az elvakult plasztik fanok hamar nekem is ugrottak bár erre is számítottam😄 nem is véletlen tettem azta megjegyzést

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#3675
"No mindegy, nem vitázok tovább, úgyis te vagy az okosabb a bölcsebb a szebb stb."--->koszi hogy te is belátod<#eplus2> így tényleg nem kell tovább vitázni😊

kockaságról meg nekem olyan ne beszéljen aki napi minimum 4-5 játékról tesz be képeket a kedvenc topickjába ha nem tobb<#wink>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive