Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
micsoda az a trükk mert már egyzser kiakartam probálni azt csak nemtudtam 😄
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Nem, nincs. Kis trükkel megy ez Pisix' is.
A Tr legendrõl az árnyékok le vannak lõve. Az zabáll rendesen. Más maxon van.
A Just Casue szintém maxon van.
még a mai napig is ezen röhögök
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
látom fejlesztettél 😄D
amugy az összes gém grafikai beállitásai maxon vannak?
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
egyedül a dx9módban eszi elég szépen a gépet,dx8ban viszont jóval gyengébb konfigon mint a tied is fut mint a vaj
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
スラッグ
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
csernobilban játszódik,fps,regeteg rpg elemmel,real time AI-val stb.
google-ba ird be hogy stalker biztos hogy nem egy oldalt fog kiadni ahol tudsz róla olvasgatni😊
ja és ték😄
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Thermaltake Overseer RX-I | ASUS P6 X58D Premium | i7 Xeon X5650 @ 4.4GHz | Raijintek Triton | HD7950 CF | 6GB Kingston HyperX Tri channel | Samsung 850 SSD 256GB | WD Green 2TB | BitFenix Recon
War, war never changes... War doesn\'t determine who was right, only who is left.
Biztos hogy én vagyok a béna, de én a repülõs résznél máris elakadtam.
Mit kell csinálni azon kívül hogy ölöm a japókat? 😮
nem rosz játék, de lehetne szebb is...
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
szedem is 😊
milyen játék amugy?
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
CSAK a Fradi
Ja gamespy szar, meg maga agamespy nekem is a gépen. Nem is használom, csak fent van. Rákattintok valamire és keerreg a gép és lefagy kék hiba üzi,h restartoljak. Nem mindig, de néha minden ok nélkül :S.
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Ebbõl szerintem egyenesen következik, hogy fogalmam sincs, hogy miért problémázik. Nekem is egy kamu accot kellett csinálni a játékban, az igazi name/pass/mail kombót nem vette be.
De még ezzel is hibák vannak és szinte csak hamachin élvezhetõ a játék, mert a beépített gamespy kliens úgy sz*r ahogy van.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!








