Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mila69en
#3774
<#eljen> elsõt nagyon eltaláltad😄 meg volt ott némi szerencse

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3773
<#taps>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3772
betolok pár gif-et,nem sokkal nagyobb a mérete a jobb képeknél ugysem😊
mivel ebbe a játékba a grafon nincs sok látnivaló,ellenben a játékmeneten nagyon is sok😊 pro evolution soccer6:











Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Sland
#3771
erre veri -.-

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

AntiHero
#3770
Értelmes kép.<#zavart1>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3769
Sims2
báttyó02
#3768
tm united










wtcc





Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3767
3.5GHZ HT-s p4 northwood, Gainward 7600GT, 1.5gb geil ram etc..

#3766
hmmm..jól fut akkor 7600GT-vel 😄
milyen gépen is tolod?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#3765
Alapból 30-ra limitált. Mondjuk azt nagyon szépen tartja. (ultrahighon 2xaa/4xaf-el)

#3764
stabil 30fps?
vmi limiter be van löve vagy mi?😄

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#3763
Ennek örömére még 2 kép 😊



UnknownAsshole
#3762
perszeee 😞 én akartam elöbb shotokat rakni <#rinya>
Maxtreme
#3761
c and c tiberium wars 😊

















dante3
#3760
Eszi is a memoriát rendesen!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

mila69en
#3759
csak a beton meg fal ragyogást kéne eltüntetni meg a tûz fényébõl vissza venni mert egy kis láng úgy világít mintha newyork-ban lennél😄.... mert az árnyékok és a fények valami brutálisan néznek ki ezzel a verzióval, foleg hogy minden kis apróságnak árnyéka van

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#3758
az enyém ciril betüs volt:/ azért is nem erõltettem van már valami olvashatobb verzió?😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

dante3
#3757
Néhol igen nagy a mûanyag hatás,viszont vannak dolgok amik tetszenek benne!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

báttyó02
#3756
far cry acél vihar<#wow2><#vigyor3>
am gecinehéz,engem az akasztott ki benne de nagyon...elsõ ellen akivel összetalálkoztam rögtön ledurrantott,ezt ujraprobáltam 3szorra,ugyanez...na mondom jolvan akkor ezt kicsit szüneteltetem😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3755
hát azért ez már erõs tulzás😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3754
😄DDDDDDd

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3753
nekem nincs ilyen szemüvegem:/
szerk: vagy a CE-edition-t ilyen szemüveggel értékesítik?<#ravasz1>
a többiek meg vakuljanak<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

dante3
#3752
<#banplz>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

mila69en
#3751
vakujjá meg te is😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

dante3
#3750
Stalker egy kicsit felturbózott grafikával!<#wow1>







Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

mila69en
#3749
az orosz csoda😄 ez amúgy melik? mert lol énmá annyi féle verziót olvastam... eggyet próbáltam asszem farcry commando ilyen arnoldos volt:/ hamar törõltem is

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3748
emmeg a legújabb ruszki ferkráj 😉





Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3747
szerintem a hdr patch

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Slig
#3746
ez mijen mod vagy grafikai cucc hozzá?

&#12473;&#12521;&#12483;&#12464;

Maxtreme
#3745
jaja 😊
Talán 1edül a fegyók amik gázosak bent, de mostmár azok sem :p 😄





buldozer99
#3744
víz legkirályabb....
nekem ebben a játékban tetszett a legjobban a víz😉

Forca Barca

#3743
már 15 perce ezen röhögök 😄😄😄😄DDDD

"a takarítón? az ?rület határát súrolja, aztán a légifolyosót mossa föl"

#3742
iszonyat jó játék...
és ahhoz képest hogy 2004-es, grafikailag ma is ugyanugy megállná a helyét 😄

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#3741
1kis nosztalgia, immár sokadX-ra 😊











AntiHero
#3740
Bazzeg a vért hogy kapcsoltad be?<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

mila69en
#3739
😄DDDDDDDDD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

hókulláré
#3738
F:ADF:SD:SDF:SDF

monnyuk ugy h "ujabb RIP jelölt" :}}}}}}}}

zöld erdőben jártam minnesotát láttam ki fognak kapni szabad-e draftolni :}

buldozer99
#3737
meglátszik... ujreg

hókulláré felhasználói adatlapja
Csillagjegy: ismeretlen
Életkor: ismeretlen
Neme: ismeretlen

Regisztráció idõpontja: 2007. 01. 27.
Utolsó üzenet idõpontja: 2007. 02. 21. 21:45
Utolsó látogatás idõpontja: 2007. 02. 21. 21:45

Forca Barca

hókulláré
#3736
há még álitolag a szép szovjet komunistaidõkbül való SZTROPNYIK 8as ASZONTA A "DÍLER" H A ZEGGYIK MÛHODLBUL LOPTÁKKI SZAL NEMLEHET ROSSZ OOO)))

zöld erdőben jártam minnesotát láttam ki fognak kapni szabad-e draftolni :}

hókulláré
#3735
há na AHUN VAN PINZ TELLIK A JOBBNÁLJOBB KÁRTYÁKRA MEG LEGUJABB GÉMEKRE OO))

mijaza szpliter cel vagymi? mûrijonál jobb AKCIÓGÉM NEMLITEZIK .}

zöld erdőben jártam minnesotát láttam ki fognak kapni szabad-e draftolni :}

#3734
<#idiota> de yoo a graf hallloddd jobb mint a splinter cellé XDD

buldozer99
#3733
nálad ilyen király?😮OOO
Milyen karid van?<#mf1><#idiota>

Forca Barca

báttyó02
#3732
:FAS:FSA:FSA:FFAS:FAS😄SA:AS:
ennyi :}

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

hókulláré
#3731
HÁT A IGASSÁG AZ HGY MOSVETTEM UJKÁRTYÁT OSZT KIPROBÁLTAM ITT A KEDVENC GAMMÁM OOOO))))


JA PERSZE MINDEN MAXON VAN FULLOSAN HOPPÁBOCSI OOOO)))))


zöld erdőben jártam minnesotát láttam ki fognak kapni szabad-e draftolni :}

Slig
#3730
zöldikéhez (nVidia) nincs ilyesmi cucc?

&#12473;&#12521;&#12483;&#12464;

arty
#3729
#3728
az lenne kérdésem hogy ott a bal felsö sarokban milyen program fut, ami kijelzi a gpu t stb kösz
báttyó02
#3727
Splinter Cell: Double Agent
















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3726
meg a fegyver fénye mostmár bevilágítja a sötétet az elõzõ nálam nem tette:/ jaa hogy ez már az újabb bétábol van?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#3725
Háát.. hogy nem lagzik az túlzás 😄
De a gépigénye határozottan kisebb lett 😊