Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#3826
ééééééés végre megvan az Enzo-m 😊







bulba
#3825
Kicsit zuzattam driv3rben








60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

arty
#3824
http://zone.msn.com/en/root/deluxe.htm?code=112233183

Minden mást priviben, ne itt OFFoljunk, ide képek jöjjenek! 😊

Forza.

#3823
ez meg mi a nyavalyatörés?????

ScarY MAN
#3822
ezt honnan lehet beszerezni ??? 😊

...

arty
#3821
hihetetlen minõségû a belsõnézet 😊 viszont hol a játékban a beigért HC szim mód ???

Geometry Wars Retro Evolved for Windows Vista and XP (eredetileg xbox360 arcade) - képeken nem jön át, de nagyon évezetes/árkádos grafikája van!











Forza.

Maxtreme
#3820
Tdu:



















Hmuda
#3819
Homeworld 2 Warlords mod (Star Wars)



















Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#3818










3.5-ös P4-em van, és 7600GT-m.
A játék max beállításokon fut 4xAA és 4XAF mellett.

Slig
#3817
azta de szép grafja van. meg az FPS is szép nagy, bár ha jól tudom neked P4 3,2-es és GF 7950-ed van ugye? na nem baj majd valahogy eldöcög az én gépemen is. már töltöm XD

スラッグ

ScarY MAN
#3816
ahhoz képest hogy milyen gyönyörû kicsi a gépigénye 😄 sztem 😊))

...

mila69en
#3815
wow szépnagy fps értékek😄 milyen játék? mihez hasonlít leginkább?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#3814
infernal















Maxtreme
#3813
(ez havernál történt) Az ASTON MARTIN nyíl egyenes úton 1xcsak gondolt 1et, jobbra rántotta a kormányt. Durr bele a fába. Mondom faxa vagy öcsém 😊

AntiHero
#3812
Az tényleg mekkora gáz😊
megyek nyugisan a ball sávba jön velem szembe a kocsi mondom lehúzódok😊
A marha meg nem rám rántotta pedig volt 1 méter közöttünk😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#3811
Annál csak az a jobb mikor szánt szándékkal belédhajt 1 autó.

báttyó02
#3810
😄
az nemsok....nekem általába mindig elmegy vagy 20ezer:S teljesen nyugiba megyek,erre elémhúz egy kocsi,rögtön -8ezer :|:S

am jah nemrossz,bár nekem a lambok nem jönnek be😊 inkább régiebbi verdk,mondjuk a ferrari288gto,vagy a jaguarxj220😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

buldozer99
#3809
43000 nem?😄
mert ha sérülés nélkül szálítod le akkor kapsz+ba 40.000😄

Forca Barca

Maxtreme
#3808
Majdnem 😊
3000 Dodó sajna elúszott😊

1ébként vettem is egyet 😄 Jól kezelhetõ, és gyors <#eljen>

báttyó02
#3807
sikerült sértetlenül leszállítani?<#ravasz1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3806
Tdu again:





#3805


báttyó02
#3804
tdu











Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3803
nm

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#3802
köszönöm

báttyó02
#3801
nem,offline is

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#3800
ezt csak neten lehet játszani?

Maxtreme
#3799
Tdu 😊



















mila69en
#3798
hát valahogy kimaradt az életembõl😄 mármint a gémet ismerem csak nem játszottam😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Seth
#3797
elsõ része, hogyhogynem ? 😄
bár nem feltétlen szükséges ismerni hozzá, de rengeteg ismerõs szereplõ és helyszín feltûnik a cross-ban

PSN ID.: Beegabor

mila69en
#3796
chrono cross iszonyat jó...ezt viszont nem ismerem:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Seth
#3795
sajnálhatod. Mondjuk én még miután eladtam ps1-et azon vittem végig és semmi gond nem volt vele, úgyhogy be lehet úgy állítani, próbálj más plugineket

PSN ID.: Beegabor

Aquli
#3794
Nekem a Chrono Crosst hibásan jeleníti meg az ePsxe 😞

\"It was Wednesday morning. We were in the Volley playing pool. That much is true. But Begbie is playing absolutely fucking gash.\"

Seth
#3793
<#eljen>chrono cross-sal egyetemben egyik legjobb rpg amivel játszottam

PSN ID.: Beegabor

Aquli
#3792
Chrono Trigger:





\"It was Wednesday morning. We were in the Volley playing pool. That much is true. But Begbie is playing absolutely fucking gash.\"

Hmuda
#3791
Jade Empire

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3790
fúúúúú nagyon köszike 😄D:😄DDD
most juttattad eszembe h folytatni kéne a prey-t 😉

"a takarítón? az ?rület határát súrolja, aztán a légifolyosót mossa föl"

arty
#3789
sztem az embert sem kell 😉

és h legalább Én ontopik legyek:

Prey


Carbon


Most Wanted




Forza.

Sland
#3788
Nem a képet fikáztam ^^

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

mila69en
#3787
hangoztatni elég jól tudja-.-

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Kaszi46
#3786
#3771
#3783
"Ha valami nem tetszik akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb..."
<#ravasz1>

*Posse*T.W.D*

Seth
#3785
ez mibõl?

PSN ID.: Beegabor

Sland
#3783
Biztos nem volt még barátnõd...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

saxicola
#3782
bocs

www.gportal.hu/bioshock

saxicola
#3781

www.gportal.hu/bioshock

Truck Driver001
#3780
😄D
Nem!😞

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

#3779
DreamStripper
ScarY MAN
#3778
biztos?<#idiota>

...

Truck Driver001
#3777
Szerintem õ se tudja..

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

#3776
??

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;