Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mila69en
#3877
játszhatóság? maradtt a jókis virtua tennis?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#3876
énis énis😊



















báttyó02
#3875








Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3874
Meg jó is. Eddig nálam a top spin volt az Isten ilyen téren...már nem 😊

buldozer99
#3873
szép😄

Forca Barca

báttyó02
#3872
virtua tennis 3















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3871
szépek a drenyák 😊

#3870
ez min grafika? 😄 nekem picit szebben néz ki
Sland
#3869
dx8?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#3868
Lol, durva kissé a negyedik kép. Én meg full elején vagyok.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3867
Azt nem ismerem, de könnyen meglehet, hogy máshonnét vették az alap ötletet. Csak nekem ez még bonyolult picit :S. Tutoriallal egyszerûnek tûnt és megoldottam hamar mindent, de élesben nehéz :S. Ha kipróbáltad, szóljál pls, mert lenne pár kérdésem hozzád priviben, vagy itt, vagy pedig egy topikban amit nyitnánk a játéknak.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

STREEX
#3866
S.T.A.L.K.E.R.











Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

báttyó02
#3865
😄D!

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3864
elavult a konfigjuk^_^

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#3863
Elvileg igen.
Bár én azóta mióta láttam az 1ik hivatalos soton hogy a fejlesztõknél 12 FPS-el ment a game úgy hogy 1 sarokban álltak.. nos.. vannak kétségeim 😊

mila69en
#3862
csak nem követik el megint azt a hibát, hogy kiadnak egy bughalmazt és remélem optimalizálni is lessz idejuk!!😄 elvileg itt az atari keze most nem lesz a dologban, több esély van rá, hogy valami normális formában jelenjen meg😄 bizakodjunk😄D elvileg most jelenik meg 2007-ben ugye?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#3861
nagy reményt nem fûzök hozzá, de szurkolok nekik 😊

mila69en
#3860
reméljük😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

grebber
#3859
Majd a White Gold meghozza ehelyett is a sikert!!

Next PC upgrade: 2022

báttyó02
#3858
hát jahh
bár nekem igy is az egyik legjobb játék,meg is vettem eredetiben😊 és ez nálam tényleg nagyon nagy szó😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3857
Igen igen. Ezt már rengeteg topikba írtam én is. Ha ez a játék nem lenne olyan bugos (patch után azért javul a helyzet)mint amilyen, rettenetesen nagyot ütött volna.

báttyó02
#3856
jahh 2005
és az az igazság hogy stalklkertõl többet vártam azért,hát nagyon sok mindenben üti a bp....eleve bp-ben TÉNYLEG szabadság van,vezethetõ jármüvek,csak sajna elég bugos :S

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Hmuda
#3855
Direkt elkezdtem szedni, hogy ráhangolódjak a Stalkerre, de az elõbb befutott. 😛

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#3854
Ha jól tudom 2005.
Elõre szólok nem agyatlan piff puff, hanem elég összetett. Szal aki serious sam hangulatot vár tõle, az csalódni fog 😊

Gunn69
#3853
ez mikori játék?

Maxtreme
#3852
boiling point road to hell





















Újra elõszedtem 😊 Mostmár legalább nem szaggat 😊)

Jeff Gordon
#3851
tetszetös darab,kicsit hasonlit a Hearts of Iron sorozatra,gondolom az alapötlet onnan való😊

The only speedometer is in your head.

#3850
Making History The Calm And The Storm (második világháborús stratégiai játék)

Második rész - hogy ne legyen egy hsz-ba olyan sok kép

Tutorial (Csehszlovákiával lehet lenni a tutorialban)

Fejlesztések



Németország hadat üzen Csehszlovákiának



Németek szövetséget kötöttek



Hogyan is tárgyaljak Németországgal - útmutatás



Tárgyalási kísérlet Németországgal -a sok nemzet listája



A tárgyalás kudarccal végzõdött



Tárgyalás az angolokkal



Tárgyalás az angolokkal - sikeresen létre jött a szövetség




Egyenlõre ennyi és még én is csak kitapasztalom a játékot, de szerintem nagyon jó<#eljen>. Akinek kedve támadt, nyugodtan kipróbálhatja.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3849
Making History The Calm And The Storm (második világháborús stratégiai játék)

Fõmenü



Single player rész menüje



Nemzetek sorban, akikkel lenni lehet:

Kína



Franciaország



Németország



Olaszország



Japán



Anglia



USA



Oroszország




Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Cápafogxy
#3848
Akkor jöjjön az én elsõ 10 képem.

EVE ONLINE










AntiHero
#3847
Meg az hogy ez nem motor<#eplus2><#taps>
MOTOR FAN FAGYOK a TDUba. ZX 10 R FOREVER. Vagyis míg nem lesz ZX 12 R<#vigyor2>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Cápafogxy
#3846
Tényleg gyönyörû ez a kocsi, csak nem egy fillér 😊

AntiHero
#3845
jahh...
Meg hogy középen van a kormány, azért is szeretem.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#3844
Na ez is megvan <#law><#idiota>









Marhajó kis gép <#worship>

AntiHero
#3843
Szerintem nincs korlátozva, de azért 10nél többet nem nagyon érdemes.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Cápafogxy
#3842
Hány képet szabad max 1 hsz-ben berakni?

Atkamon
#3841
oké😊

arty
#3840
nemtom milyen géped van, de azt igen, h a program nagyon jol optimalizált! (kivéve AA esetén) - szal sztem adj neki egy esélyt!

Forza.

Atkamon
#3839
<#mf1><#eplus2><#eljen> stb...😛

Maxtreme
#3838
Matrix mod on 😄





Atkamon
#3837
Ez nagyon teccik😛 csak szerintem én gépemen nem lenne ilyen szép😛

Maxtreme
#3836
Tdu:











arty
#3835
Infernal







Forza.

arty
#3834
Harcmezõ 2 (Bf2)





Forza.

Atkamon
#3833
Hú ez jól néz ki

oneal1
#3832
azta!!ez a test drive??
elég jól néz ki!!
A hangok milyenek??

!Forza Ferrari!

#3831
ez mien game?

(o^^)o amit eddig láttam konzolon fps-t az mind moha volt....Megyek Oszt Hentelek Action..... o(^^o) by:kiskorúbézoltán

#3829
R6 vegas















Maxtreme
#3828
Meghiszem azt :p 😄

Jeff Gordon
#3827
és jól hasitja az aszfaltot?😛

The only speedometer is in your head.