Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Bár én azóta mióta láttam az 1ik hivatalos soton hogy a fejlesztõknél 12 FPS-el ment a game úgy hogy 1 sarokban álltak.. nos.. vannak kétségeim 😊
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
bár nekem igy is az egyik legjobb játék,meg is vettem eredetiben😊 és ez nálam tényleg nagyon nagy szó😄
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
és az az igazság hogy stalklkertõl többet vártam azért,hát nagyon sok mindenben üti a bp....eleve bp-ben TÉNYLEG szabadság van,vezethetõ jármüvek,csak sajna elég bugos :S
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Elõre szólok nem agyatlan piff puff, hanem elég összetett. Szal aki serious sam hangulatot vár tõle, az csalódni fog 😊
The only speedometer is in your head.
Második rész - hogy ne legyen egy hsz-ba olyan sok kép
Tutorial (Csehszlovákiával lehet lenni a tutorialban)
Fejlesztések
Németország hadat üzen Csehszlovákiának
Németek szövetséget kötöttek
Hogyan is tárgyaljak Németországgal - útmutatás
Tárgyalási kísérlet Németországgal -a sok nemzet listája
A tárgyalás kudarccal végzõdött
Tárgyalás az angolokkal
Tárgyalás az angolokkal - sikeresen létre jött a szövetség
Egyenlõre ennyi és még én is csak kitapasztalom a játékot, de szerintem nagyon jó<#eljen>#eljen>. Akinek kedve támadt, nyugodtan kipróbálhatja.
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
Fõmenü
Single player rész menüje
Nemzetek sorban, akikkel lenni lehet:
Kína
Franciaország
Németország
Olaszország
Japán
Anglia
USA
Oroszország
Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!
MOTOR FAN FAGYOK a TDUba. ZX 10 R FOREVER. Vagyis míg nem lesz ZX 12 R<#vigyor2>#vigyor2>
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Meg hogy középen van a kormány, azért is szeretem.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Forza.
(o^^)o amit eddig láttam konzolon fps-t az mind moha volt....Megyek Oszt Hentelek Action..... o(^^o) by:kiskorúbézoltán








