Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AntiHero
#3928
Jaóó hosszú film lehet<#idiota>
Amúgy miez a TééDééJúúú? Traktor van e benne?<#kuss>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Hmuda
#3927
Itt van még pár "átvezetõ" képecske.

TDU







Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

báttyó02
#3926












Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Truck Driver001
#3925
A textúra fal a legjobb!😛

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

AntiHero
#3924
Na akkor lökök be 2db GOTHIC 3 képet, hogy ne csak mindig TDU legyen.



U.i:: A képek nem nagy számok csak úgy beraktam mert mé ne?<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Blekk Síp
#3923
Inkább ne legyen itt semmi, mint hogy neked a TDU-s képeket kelljen nézegetned /mellesleg nem kötelezõ/ ugye?

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

Sland
#3922
nem tetszik, el lehet menni

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

blackparty
#3921
elegem van mindenki csak a tdu-ról tesz képet nincs még elég kép a topikban a tduról?????

báttyó02
#3920
GC2









Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

robotnyk
#3918
túl jó 😊
báttyó02
#3917
hm lassan tdu screenshot topikra átlehet nevezni 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Hmuda
#3916
Bár az enyém mennyiségileg nem egy nagy eresztés, de azért csatlakozom.

TDU



Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

robotnyk
#3915
Test Drive Unlimited









báttyó02
#3914
thx

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

AntiHero
#3913
Tudom hogy ingame képek voltak<#idiota>
17-25 fps játszok persze nem ilyen graffon😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

báttyó02
#3912
mennyire szaggat neked?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

zsakosfrodo2
#3911
A másikak is ingame-ek voltak, csak azokon van motion blur meg ilyenek, amitöl szebben néz ki. Eddig ez az elsõ oylan játék, amelynek a képei teljesen visszatükrözik a játék grafikáját. Hihetetlen szép. 😄 Még gyengébb gépeken is.

AntiHero
#3910
Akkor tessék IN-GAME KÉPEK<#vigyor> Ezek az enyémek!
TEST DRIVE UNLIMITED:







Bár nekem csak ennyit tud a gépem sajna<#rinya>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Hmuda
#3909
Amíg nem tudod mit beszélsz, addig ne eröltesd. Akár elhiszed, hogy in-game képek, akár nem, a tényeken nem változtat.

Játékon belül, saját kocsikról, saját karakterrel, saját magam által beállított kamerával és pozícióval készültek a képek. Ez bõven kimeríti a saját készítésû, in-game screenshot fogalmát, ami köszönõviszonyban sincs az általad emlegetett "atvezeto videok"kal.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Gunn69
#3908
Nem akarok flamet nyitni, de azok nem ingame képek. a #3844 ben vannak ingame képek.

AntiHero
#3907
Uristen de hülyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee<#idiota>

Jók a képek<#eljen>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Truck Driver001
#3906
😄DDDD
Debil..

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

robotnyk
#3905
lol 😄
Hmuda
#3904
Kár, hogy ezek ingame képek, de annyi baj legyen...

(Pontosabban photo-mode screenshotok.)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Gunn69
#3903
atvezeto videokat mi a picsanak vagdosol be ide?

Hmuda
#3902
Test Drive Unlimited










Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

arty
#3901
csak motorháztetõ

Forza.

AntiHero
#3900
Eddig jutottam mert a buzi kutya megöl😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

báttyó02
#3899
hát ebbõl sokmindent nemigen tudok leszürni😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

AntiHero
#3898
PENUMBRA😮VERTURE Episode 1



Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Kaszi46
#3897
Belsö nézet van?

*Posse*T.W.D*

arty
#3896
Pedig nem gagyi, nagyon jo gfx, fizika van benne, szim-mod-al az irányitás is kellemesebb, arról szól amirõl a film: autosüldözések, versenyek - az autopályán és környékén 😊 Van teljes magyaritás is hozzá. (szinkron + felirat)





Forza.

Gunn69
#3895
Ez jó játék? Kicsit gagyniak tunik.

Slig
#3894
inkább a world racing 2-höz lenne már crack... :/

&#12473;&#12521;&#12483;&#12464;

AntiHero
#3893
Jujj<#idiota>
Sose szerettem a Cobra 11et, még a 12se😄
Amúgy mit kell csinálnia játékba?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

arty
#3892
Cobra 11



Forza.

Maxtreme
#3891
c&c 3
jajj elnézést kérek nem figyeltem.. Milyen bázis is volt itt? <#fejvakaras><#idiota>



----------------------------------------------







#3890
ezek a képek ahogy látom ultramóddal készültek de v1.0 vagy 3? én még csak az 1esel próbáltam de ott 1-2 dolog csúnyább lett mint eredeti viszont vami meg jóval szebb😊

Thermaltake Overseer RX-I | ASUS P6 X58D Premium | i7 Xeon X5650 @ 4.4GHz | Raijintek Triton | HD7950 CF | 6GB Kingston HyperX Tri channel | Samsung 850 SSD 256GB | WD Green 2TB | BitFenix Recon

arty
#3889
Oblivion



Forza.

Maxtreme
#3888
Szarul.

Slig
#3887
AMD Sempron 2800, Geforce 6600 (128mb), és 1 giga ram-al hogy futna?

&#12473;&#12521;&#12483;&#12464;

mila69en
#3886
hát igen eza gém ez nagyon pöpec<#eljen>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3885
Boiling Point















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

buldozer99
#3884
Nagyon jó képek!
És a hozzászolások is😉😄

Forca Barca

AntiHero
#3883

S.T.A.L.K.E.R. PART 2:

"Ojjektum":



Drótkoszorú:



Munkábol hazamenet: -Az utolsó feles nem kellet volna.:



Be Falsheltem:



The WALL:



"Az ellen nem véd..":


Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#3882
S.T.A.L.K.E.R. PART 1:

Délután nyomtunk pár képet a Stalkerbõl. Good Game, az áv játéka a TDU mellet😄
Mikor kiléptünk csak akkor vettük észre hogy nem 1280x1024 játszunk, hanem 1280x960ba <#idiota>. Bocsika😊 Hülye

egér elcsúszott azér, vagy csak a mámor miatt. <#idiota><#vigyor> (ezért egy kicsit nyomottabbak a képek)
Minden fullon van.(Full Dinamic Light) 30fps max néha 40. Min12fps a tûzközelébe esik csak le ennyire!
Überfosás mod.
Ezeket a képeket a haver gépén nyomtuk.

A részeg sofõr esete:



Az "bûvös" ajtó után <#vigyor>:



"A vizbûl vessziki a zoxigént!":



Szegény sofõr még az teherautóval csa-csak betudot álni, de a lépcsõ már túl sok volt neki:



Pimp My Ride:



(ház)Villám elõtt...:


(ház)...és közben:



(falu)Villám elõtt...:


(falu)...és közben:



GUMBALL 3000:

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

báttyó02
#3881
bill+kontroller jah
egyáltalán nem bonyolult,van 3gomb,amiket használni kell+az irányok természetesen

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#3880
lehet többen játszani? bill + kontroller mondjuk? (és rendesen konfigolhato az iranyitas? mennyire bonyolult?)

Forza.

mila69en
#3879
akkor kipróbélom😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#3878
Abszolút, sõõõt 😊