Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kandurex
#3978
hát, három magos az tény,

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Sland
#3977
3x3.2...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Kandurex
#3976
3.2 proc, 512mem, +ATI500

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#3975
milyen konfigon tolod?

Kandurex
#3974
Vegas:

















– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

báttyó02
#3973
enbíé megint








Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3972
Jaja 😊 Nem aszondom' hogy 1 infernal, de szvsz teljesen jó 😊



















Hmuda
#3971
Star Wars Galaxies

A buckalakó erõd alatti barlangban céllövöldézek.


A beszédhibás lovakat élmény idõnként "levillámozni" és "lekardozni". 😛


Hopp egy rancor...


Hát igen, a jobbaknak mûködik a hiperhajtómûvük. 😛


És három extra kép a karakteremrõl.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

autoszimulator
#3970
el tudnád pm-ezni, h varázsoltál rá 2007-et? 😮 f1c topikban nem lelem...

.: mobilize.hu :.

arty
#3969
jaja! fifa07-tõl elvártam volna. amugy, boxon ezt "imitálták", ami bizonyos szögbõl tényleg fûnek látszik, nem csak olyan mintha egy zöld lapon futkároznának a játékosok ... 😊 sajnos nemtudok shotot csinálni boxról 😊)

Forza.

AntiHero
#3968
Olyan fû kellene, mint a Trackmania Unitedbe. Az mekkora zsír lenne😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

UnknownAsshole
#3967
F1 Challenge 2007











UnknownAsshole
#3966
Pedig ez 16x-os Anizotróp szûréssel van de nélküle még rondább ! 😞
arty
#3965
végre depth of field effekt PC-n 😊 elég jót tett a fifának... amit még nem értek, h a régi xboxon a fû sokkal szebb, nem igaz, h ezt egy mai, 10x erõsebb PC nem birná megjeleníteni 😞 (x360on is "randa" a fû)

Forza.

UnknownAsshole
#3964
FIFA07











Seth
#3963
Na így már kinéz valahogy 😊

PSN ID.: Beegabor

Maxtreme
#3962
Resident evil 4

















UnknownAsshole
#3961
há' izzadnak rendese <#idiota>
magus
#3960
dejó hogy most megmutatják hogy õk bizony a csillogást is kitudják számolni, de ettõl úgy néz ki az egész, mintha zsírral kenték volna be a játékoskat.

báttyó02
#3959
nba07



Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#3958
Infernal













báttyó02
#3957
Nba '06











Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3956
peter jackson : King Kong


















Jeff Gordon
#3955
Hali,bocs h csak most válaszolok,kicsit rég néztem be ide,szóval én azzal játékkal(Making History The Calm And The Storm) még nem játszottam,de ha olyan mint a Hearts of Iron akkor olyan rossz nem lehet.
igazából még nem találkoztam vele,de ha megtalálom sztem leszedem és kipróbálom egyszer😊

The only speedometer is in your head.

Maxtreme
#3954
El lehet vele lenni, de kben semmi Xtra.
1280x1024 max, 8xaf, 0xAA, Vsync on.

#3953
jó játék?
milyen beállitások mellett nyomod?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#3952
Ubersoldier part 2 😄









#3951
Peter Jackson-King Kong










#3950
remélem nem baj egy kis off 😄 de benne van Ivanovic?
amúgy szép képek 😄😄

"a takarítón? az ?rület határát súrolja, aztán a légifolyosót mossa föl"

Maxtreme
#3949
Virtua tennis 3:



















Maxtreme
#3948
Ubersoldier 😊



















Kongy
#3947
Ez ugyanaz a pálya ahol a fivérek vannak csak fogatot kell elõtt hajtani. (King's Road):

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#3946
Prince of Persia The Two Thrones,A fivérek (Kedvenc "Boss-jaim"):

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#3945
King Kong Game V-Rex pálya (kedvencem):

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Cápafogxy
#3944
Nekem a HL2 mindig über marad...
Fõleg hogy steam-en jönnek az updatek.

#3943
áhh jó ez nekem így is...ilyen igénytelen vagyok heh

meg inkább passziánsz...15000 pontnál tartok!!!!
SNAKE01
#3942
próbáld kinnt a windózban állítani

#3941
hja a fûrészfogak nem akarnak eltûnni,pedig 9600xtvel nem voltak ilyen gondok!
most meg 1 7600gtvel baszakodik,egyszerûen nincs élsímítás,fingom sincs hogy mér?4?
SNAKE01
#3940
elég szarul néz ki!már bocs...

#3939
mostanában evvvel marakodok









márc.15 alá hl2

Panzerfaust
#3938
Vááám necsináld, ezt le lehet tölteni valahonnan?

Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!

arty
#3937
Bus Driver















Forza.

arty
#3936
dehogy 😞 egyszer egyszer visszaadtam a labdát, de még pontot sem sikerült elérnem 😞 párosban még durvább ... 😞

Raptor (DosBox)




Forza.

AtiRadish
#3935
Te ezt a majmot meg tudtad verni??
Mert en meg very easyn is ugy kikaptam tole h. ehajjj

Hmuda
#3934
Kösz, nem egy nagy ördöngõsség összehozni ilyeneket, csak a beállításokkal kell kisérlezetni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

AntiHero
#3933
Bazzeg ruhat jó képeket tudsz csinálni.
Grat<#taps>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Hmuda
#3932
Bár a photo-mode nem mérheõ a GT4-beli társához, mégis egész türhetõ képeket lehet vele csinálni.

Még mindig TDU.






Egy tipikus "lepereg elõttem az életem" helyzet.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

báttyó02
#3931
beszt

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#3930
Virtua Tennis 3





Forza.

báttyó02
#3929
CnC3









Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -