Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4180
nah mégegyszer 😄

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

grebber
#4179



Next PC upgrade: 2022

grebber
#4178
Bioshock játékból:

Remélem bejönnek majd a képek!







Next PC upgrade: 2022

Istencsászár
#4177
Star Trek Voyager: Elite Force II

Aki szereti az St univerzumot és az FPSeket, annak kötelezõ, jól kidolgozott változatos hangulatos, a mai gépeken maximumin élvezhetõ.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Enosh Chan
#4176
Wow nagyon jol nez ki! Ez melyik Star Trek jatek mert nem vagyok tisztaban a roviditeseivel 😊

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Istencsászár
#4175
ST: EF 2 a még a mai napig díjnyertes Q3 motorral, egyszerûen szép a játék pedig kiváló!










Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#4174

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

bulba
#4173
CS: Szürcs
Map: de_wanda









60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

berczely
#4172
S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl

Maxtreme
#4171
még 😊










Maxtreme
#4170
GTI Racing











Nem is rossz ez a cucc. Sõõt 😊

Maxtreme
#4169
Bár nemtudom milyen géped van, de elõre szólok hogy a vasigénynek rendesen odavaág a moddolás.
Pl fathernál 6600GT-vel rendsen tud szaggatni helyenként.

#4168
kössz
igy lehet végigjátszom újra

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

Maxtreme
#4167
aláírásom..

#4166
akkor mit csináltál vele?
sokkal szebb

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

Maxtreme
#4165
nem 😊

#4164
hmm..ez eddig is igy nézett ki? :-o

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

Maxtreme
#4163
Resi4 😊



















Istencsászár
#4162
A THQ elmehet a fenébe a MotoGp liszenszével, a 07 és akkora trágya lett mint az elõz részek, a kettõ volt a sorozat legjobbja, azt utána erõs hanyatlás ami mai napig tart, de mondjuk leglább a hangok fejlõdtek és nem trumixgépek😊, de a grafika a mozgás az lehangoló, tele buggal meg mindennel...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#4161
Az eddigi összes dx10 az, mert ameddig nem jönnek az only d10 gémek addg lehet venni õket borzalmas pénzekért, csak hát eljõ az idõ amikor már ténylegesen áttérés lesz a dx10re ezeket meg lehet használni dx9re😊))

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#4160
140? 80ért x360, a maradék pénzen pár game, nem akad, nem kell butítani stb😊, vagy a maradékból egy mezei pécé netezésre😊)

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#4159
8600GT borzalom sz*r, azt semmiképp ne. hahó, senki nem olvas teszteket?
mind1, ez itt nagyon offtopik 😊

Forza.

#4158
Köszi szépen
Slig
#4157
Asus M2A-VM alaplap, AMD X2 4200+ proci, Geforce 8600 GT, 320 gigás samsung vinyó, 1, esetleg 2 gb ddr800 ram. Ramélem segítettem.

スラッグ

#4156
Kissé OFF lesz, akinek szemét, szívét, kicsiny törékeny lelkét ez mélyen bántja, messzire kerülje el a hozzászólást.
Nos, cimborám megbízott (a marha!), hogy szedjek össze neki egy gépet. Pontosítok. Kb 120-140 e forintot szánna a gépe lecserélésére, ebbõl az összegbõl kellene kigazdálkodni egy olyan alaplapot, processzort, videokártyát, amelyek együtt viselhetõ teljesítményt nyújtanak.
Eddig egész jó volt a terve, csakhogy én a hardware-ek egymáshoz való viszonyában nem vagyok annyira otthon, így hát gondoltam, kérek néhány tippet.
Akinek van jó tanácsa, vagy egy, az összegbõl kigazdálgodhatót konfiguráció-tipjje, azt szívesen látom.

Bocsi az off-ért, de úgy hiszem, ebben a topicban lelhetek a legtöbb segítõ kézre, lábra, s egyéb végtagra (polipok elõnyben).
ScarY MAN
#4155
köszi😄

...

báttyó02
#4154

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ScarY MAN
#4153
honnan szedted?😄

...

báttyó02
#4152
😄
én ráraktam egy 2006os modot,nagyon komoly,sokkal élethübb is lett töle a gém

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ScarY MAN
#4151
neeee...en is most raktam fel par napja a moto gp 2-t nosztalgiabol xD

...

báttyó02
#4150
nba 07












MotoGP 2







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#4149
Csõ
Nem a játék nem evett semmit. 1ébként olvasni tudsz? Oda van írva..

Még 1kis wr2:
















wesker24
#4148
Two Worlds

Ogre VS Iron Golem <#vigyor>



Cyclops VS Iron Golem <#vigyor>

#4147
nah ezt szeretjük benned, mindig jó sok képet csinálsz, és nagyrészt jó graffal csak így tovább

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#4146
csõ
nem tudnad megmondani a jatek evet??
miche
#4145
párdon, olvasni tudni kéne 😊

miche
#4144
ezek a képek melyik játékból vannak? van valami köze a gearhead garage-hez?

Maxtreme
#4143
wr2 😊





















Anno mikor megjelent nemigazán foglalkoztam vele. Kár volt mert baromi jó 😊

Kaszi46
#4142

*Posse*T.W.D*

AntiHero
#4141
Honnan van meg? Nem találom sehol😞 PÜt írhatnál😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#4140
Switchball





















kúrv@ jó game 😊 Anno a Ballance is faxányosan lekötött, ebben az esetben sincs másképp 😊

arty
#4139
Cross Racing Championship





Forza.

Maxtreme
#4138
Sztalker 😊





















Nekem eddig különösebben nem tetszett a game grafikája, de a (és talán a képek annyira nem adják visssza) csatornában nagyon kellemeset csalódtam bent. Eszméletlen ahogy kinéz. 😊

Gundark
#4137
Falcon 4 RV. Ez pedig egy Eurofighter Typhoon belülrõl 😊

arty
#4136
sztem bárki látna ... annyi a különbség, hogy a hûdegyors-dx10 képeken a fraps fps számláloja jo 30-50%-al kisebb lesz 😄

Forza.

Maxtreme
#4135
De egyébként lófax difi sincs a 2 között, hiába is ajnározzák nekem hogy dx10-el húdenagyonszép a játék. Aki lát különbséget, maxra húzott dx9 és dx10 között, kérném bizonyítsa képekkel 😊

Maxtreme
#4134
9

buldozer99
#4133
DX9

Forca Barca

AntiHero
#4132
Ez DX10? vagy cska DX 9?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

robotnyk
#4131
<#worship>