Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#4230
Bs again



















báttyó02
#4229
ferkráj





Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#4228
Bioshock

















UnknownAsshole
#4227
Half Life 2: Episode One



















Istencsászár
#4226
Örülök hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Alwares
#4225
Hát én megnéztem a 07-et és az is jó szar. Elképzelem hogy valaki ezért mint teljes árú játékért fizetett...

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400

Istencsászár
#4224
A Motogp-rõl inkább ne beszéljünk a THQ dögöljön meg ott ahol van, hogy kiadta azt a szart, 2006-ban, meg most 2007ben. A 2õ jóv volt, csak azóta semmit sem fejlõdött az egész igy nekem már az sem etalon, 1szerûen szánalom amit azzal tesznek.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

báttyó02
#4223
jaja nem megy sajna:\
pedig ittvan cd-n,de nem lehet feltenni😞

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Istencsászár
#4222
Nincs, ha jól emléxem xp alatt nem ment nekem mikor 1szer próbáltam.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#4221
motogp2? sbk2001-re emlékszem, meloban nyomtuk egymás ellen, nagyon jo volt! képed nincs róla? (saját készitsü!) nincs vmi gfx tuning mod rá? 😄

fifa08-rol akartam képet betenni, de annyira randa, h még a 07et is alulmulja a demo 😞

Forza.

báttyó02
#4220
nekem tetszik😊 hangok nem túl jók,de maga az irányítás az elég jó...mikor kanyarbol kijövök alig bírom rendesen egyenesbe visszahozni a motort😮

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Istencsászár
#4219
Gagyi egy gém😊

SBK 2001 óta normális motoros játék nemlátott napvilágot...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

báttyó02
#4218
Super-Bikes RC











Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#4217
Unreal 2















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#4216
part2 😊



















báttyó02
#4215










Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

AntiHero
#4214
BIOSHOCK:








Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

UnknownAsshole
#4213
Mér lennél kinevetve, ez a topik nem arrol szól hogy kinek van jobb képe hanem ki tud szép képeket készíteni. BF2-t full high-on 800*600ba 4x AA futtattam volt vagy 5-10 fps-em <#smile>

Amúgy nemtudom, nekem nemvolta annyira bejövõs ez a játék inkább a freelancer tetszett mert az online, na de ezt a topikban kéne megvitatni 😊
báttyó02
#4212
Tiger Woods08









Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#4211
Spaceforce - rogue universe

Annak jó, aki nem tudja kezelni az X3-at, és kisebb gépigény mellett akar szép grafikát... szóval nekem tetszik 😄 (és ne nevessétek ki az elsõ képen a 25 FPS-t, az én gépemen az jó sebesség a mai játékoknál 😄)



grebber
#4210
World in Conflict:






Ez is az csak gyengébb beálitásokkal


Next PC upgrade: 2022

UnknownAsshole
#4209
BATTLEFIELD 2













UnknownAsshole
#4208
vanám tsötse a csajnak 😄
Maxtreme
#4207
lehet.. 😄
Talán épp ezért nem voltam oda a Tr-ekért soha (jöhetnek a kövek 😄)
Viszont a legend bejön 😊

Istencsászár
#4206
Eltunyultál 😊, a TR mindig is arról volt híres hogy megkell érte szenvedni, a Anniversary a sorozat egyik legjobb része, remekmû.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Maxtreme
#4205
A napokban nekiestem az új Tr-nek, aztán az X-edik map után rájöttem h nekem ez kúva' nehéz <#lama><#idiota>
Úgyhogy inkább nekiestem újra legendsnek, nextgennel még úgy sem toltam még végig :Ð



















L Viper
#4204
L Viper
#4203
Ezûstös csillogás ( Falcon 4 RedViper )


AntiHero
#4202
Medal of Honor Airborne:







Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

grebber
#4201
Nem amiatt ronda amiatt csak recés alapból nemszép de ez csak az én véleményem!

Next PC upgrade: 2022

#4200
hát ha az élsimitás hiánya ennyire megrondítja a játékot az szomorú :\
meg látom már magyaritottál rajta egy keveset 😄

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

robotnyk
#4199
maxon jól néz ki, és jól is fut. melleleg hangulata is van.
grebber
#4198
Igen minden maxon van kivéve élsimitást mert hiába kapcsolm be nincsen.Init buherálni kell akkor lesz de nem tudom mit kell!
Így néz ki ez a kõkemény valóság!

Next PC upgrade: 2022

#4197
ez a full grafika?
gs-ben szebben néz ki :|

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

grebber
#4196
Medal of Honor Airborne:

Szerintem ezek is nyugodtan perelhették volna az Epic-et mivel nemtudom milyen kezdetleges UE3-es de hogy nem használták ki az is biztos.
No mindegy beszéljenek a képek:




Ez a kedvencem legjobban kidolgozott a növényzet 😄


A víz sem víz inkább csak egy odarakott csillogo akármi de víz látszatát nem igazán kelti csak ottvan és kész!


Next PC upgrade: 2022

báttyó02
#4195
Pes6

















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#4194
sztem mindkettõ (gow és ez is) perfektül néz ki 😊 technikailag nemtom mit birna még egy mai hw, de "müvészileg" tényleg lenyûgözõ mindkettõ.

Forza.

Istencsászár
#4193
Ez is olyan játék mint a Doom3 és társai hogy mozgás közben kell ámulni, képekrõl nem jön vissza, lehet hogy a krjájzis képeken szebb ( nekem inkább sterilnek tünik ), de már nem esek hanyatt egy kép láttán mert olyan hûde... azért az Unreal engine nem mai gyerek, habár az UT3 még nem jelent meg, szvsz a Gears Of War ( 2006 közepe ) nekem szebbnek tünt mint a Bioshock.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

robotnyk
#4192
unreal 2.5, nem 3. igen, technikailag nem egy crysis, de kit érdekel, ha mûvészileg köröket ver gyakorlatilag bármire?
robotnyk
#4191
jogos. tálcáról valamiért nem tudok 8*ost állítani, szóval nvidia vezérlõpultból toltam most fel mindent (image quality high, 16*af, 16*q aa). viszont nekem nincs ilyen sasszemem, hogy észrevegyem a különbséget, legalábbis bioshockban nem. utána kipróbáltam company of heroesban, ott határozottan látszik (kicsit lassabb is lett :p)



talán majd a friss 163as driver dob a dolgon egy kicsit, mert kifejezetten bioshock optimalizáció miatt jön ki.
SNAKE01
#4190
MÉG BIOSHOCK:









berczely
#4189
Hát ezek a képek szépek és jók de nem vagyok lenyûgözve!Ugye ez Unreal Engine 3-as?Mert ha az elég gyengusz.Mind1 majd ma én is kipróbálom.

SNAKE01
#4188




arty
#4187
ez az életben nem 8xAA 😊sztem ezen a képen egyáltalán nincsen is AA 😊

Forza.

robotnyk
#4186
szintén bioshock, de csak egy kép



(16*AF, 8*AA, full)
grebber
#4185
Igen full!

Next PC upgrade: 2022

Hmuda
#4184
Na ha már BioShock:









Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

berczely
#4183
Hát elég érdekes! Ez a full grafika?Én még most szedem csak még nem próbáltam ki.

grebber
#4182
Még Bioshock:




Next PC upgrade: 2022

grebber
#4181
Rohadjon meg hogy nincs egy normális oldal ahova a képeket lehet feltölteni!

Aztmondták ez jó: http://www.imagevenue.com azt hiába teszem be képként tessék üres mezõt tesz be 😞





Next PC upgrade: 2022