Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shodan
#4280
ez valami hihetetlen a második képen a falon hogy néz ki aza textúra, kb mint cs 1.6. Nem tudom mivel etették az embereket 1 éven keresztül ,de hogy ennek a betanak köze nincs egyik vidohoz , se képhez az tuti.

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#4279
Én nem vártam jobbat, nekem el se indulna, és egyébként sem érdekel semmi a gameben... nem túl eredeti az egész...
magus
#4278
nem tudom mit vártál, az új játékok szándékosan úgy vannak megírva, hogy ha nem a leújabb legdrágább kártyán futtatod (itt a dx10-et jelenti, 9es kártyával felejtsd el) akkor úgy néz ki mintha a quake1-et odaszarták volna a képernyõre

#4277
hát... ez nagyon nem szép 😛 És mi az hogy ilyen homályosan lát a fickó? 😄 De gondolom ez nem high, meg hát ugye béta verzió...
AnarchoiD
#4276
Crysis







Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

arty
#4275
😞

egen... félelmetes, h egy 7600GT-n nem ritkán 200+ FPS-t megy - hát, ugy is néz ki.

Forza.

báttyó02
#4274
"megnyugtatlak",a 2004is ugyanilyen volt....:\

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#4273
jah, szivesen venném, ha vki a nhl06 birtokában tenne be 1-2 képet, összehasonlitásul. én akkor láttam utoljára nhl-t és emlékeim szerint ugyan igy nézett ki 😮 (tudom, a gfx másodlagos, de egy koca nhl gamernek igenis számit 😉 )

Forza.

arty
#4272
nhl08









EA Sports szerint igy kell kinézni egy játéknak 2008-ban, PC-n.

Forza.

grebber
#4271
FEAR-bõl még1.

A nevem Matyi Kaktusz Matyi<#idiota>

Next PC upgrade: 2022

Tigristank
#4270
Remélem nem felejtettél el segíteni a helyiség tisztán tartásában. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

UnknownAsshole
#4269
Nem beszélve a játékélményrõl ami bizony sok játékban nincs...
Vinsanity15
#4268
Simán elmegy a FEAR grafja még a mostani gamek mellet is .

Vinsanity is back!!

grebber
#4267
Fear








Next PC upgrade: 2022

fery02
#4266
Nekem el fogja, ha lesz hozzá gépem 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

berczely
#4265
Nekem ez az Unreal Engine 3-as motor már a kezdetekben gyanús volt...nem nyerte el a tetszésem...

Maxtreme
#4264
hát a 6600GT sajna marha kevés az UE3-hoz ez tény 😞

fery02
#4263
Nem tudom, hogy ezzel a "kb low belsõ tér"-rel nekem eléri-e majd a gép a játszható sebességet, mert nálam már a MOHA is befõtt, ami szintén UE 3-as.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#4262
Stranglehold demó




A kb low belsõ tér:





Bezzeg a disznók agyoncsillognak 😄


Next PC upgrade: 2022

fery02
#4261
lol, errõl a csávóról mindíg a szomszédunk jut eszembe XD

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#4260
Strangehold



















arty
#4259
rivatuner+pluginek

Forza.

grebber
#4258
Ezt a limitet kilehet kapcsolni konzolparanccsal!

Next PC upgrade: 2022

Cápafogxy
#4257
Az hogy fenn ki vannak írva az adatok(cpu/mem info) az egy program vagy az a játékhoz tartozik?

Sland
#4256
hopp, azt nem vettem észre 😛

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

arty
#4255
jah, limites (egyéb infokat derekt beirtam a kommentbe 😉 )

Forza.

Sland
#4254
30FPS limit van? :o

Egyébként milyen felbontás/beállítások és milyen konfiggal?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

arty
#4253
BMW M3 Challenge - free game, rFactor alapokon (1 pálya két verzioval + 1 kocsi. Szingle és multi is van.)



Forza.

arty
#4252
Quake Wars Demo (1280x1024, minden max, AA nincs) (kérdéseket megelõzendõ: a64 x2 2540mhz, 7600gt)





















(siettem, elég gagyik lettek, sry)

Forza.

Maxtreme
#4251
Igen, sajna pöppet bugos :-)

UnknownAsshole
#4250
😄
#4249
nekem az nem tetszik benne, hogy látszik a nyakánál az eredeti ruha 😛
grebber
#4248
Kell a tökömnek az a fos HDR nekem élsimitás többet ér!

Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#4247
LOL😄 nekem tetsziK😄 Dugnám😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#4246
okk, tess:

Blond' Raider Anniversary xD







eZo
#4245
igen van!
konzolba beírod: \r_hdrlevel 1
"1" helyett "1-12" közötti számot is írhatsz, az ízlésednek megfelelõen 😊

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

#4244
a Far Cry támogat HDR-t?? 😮
arty
#4243
ez nem max, HDR pl nincs, ahogy nézem ...

TR képek tényleg jöhetnek, anniversarybol is ha fentvan vkinek 😉

Forza.

grebber
#4242
Far Cry: (1280*1024 very hinghon minden ami csak lehet)





Next PC upgrade: 2022

grebber
#4241
Egy kis STALKER 1024*786 maximum (élsimitás nincs mert 7600GT-n hdr mellett nuku és árnyékok minõségét is lejebb vettem picit!










Next PC upgrade: 2022

fery02
#4240
Jöhet nyugodtan még TR kép. Azokból sosem elég 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#4239
nekem meg az 1ik missön vettem el a kedvem a gametõl 😄

Tr Legend, a maradék képek:





















(ígérem több nem lesz xD)

arty
#4238
csak ez a szépiás kép nekem anno elvette a kedvem a játéktól 😞 (a másodikból szerencsére kivették ahogy a teszt/training missziot láttam)

Forza.

Maxtreme
#4237
Blazing angels (max. Végre müxik a HDR + AA is 1ben 😄)










fernando torres
#4236
fuh ezdejólnézkiígyelsõránézésre

AtiRadish
#4235
Zöld bikinije is van laranak? ne idegesits mar, nekem csak fekete meg feher 😄😛

AntiHero
#4234
OBSCURE 2





















Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#4233


















Maxtreme
#4232
OFF:
Az idõ múlásával berozsdásodtak xD
1ébként azthiszem a K9 mod-tól lesz ilyen 😊

On:
Legend:



















fernando torres
#4231
fegyverekkel mitörtént ?