Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
AntiHero: Írd már le hogy te hogy a francba állítottad a beállításokat HIGH-ra?? Mert Normált enged de high nincs 😞
Next PC upgrade: 2022
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Vasa (nincs kedem irogatni, kimásolom 1 forum aláírásomból)
Asus P4C800 Deluxe::Intel P4 3.5Ghz Northwood HT & Zalman CNPS7000A::Sapphire X1950GT::2560mb Kingmax DDR::SB Audigy 4::Genius Home Theater 5000::Samsung SyncMaster 720N 17'::Logitech G5::Samsung SP1213N/8MB 120GB (PATA) + Western Digital WD1600YS-01SHB1/16mb 160GB (SATA2) HDD::Chieftec 500W
Maga a játék meg baromi jó lett szerintem, le a kalappal elõtte minden téren.
Jól optimalizált-e?
Next PC upgrade: 2022
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
Amugy nincsen agyonshaderezve max az a barna lény ami agyoncsillog!Még csak elején vagyok,de eddig csak azt láttam mármint ezt a lényt ami csillogott szóval nemvitték tulzásba de alap hl2 sem errõl volt híres!
Next PC upgrade: 2022
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
olyan rövid? <#szomoru1>#szomoru1>
Per Aspera Ad Inferi.
hl2:ep2

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Amúgy lekisebb grafon toltad a játékot, mikor ezeket a képeket készítetted? <#idiota>#idiota>
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
Komolyan mondom rohadt jó ez a game 😄
Napersze csodát nem kell tõle várni, de aki szereti az agytalan pörgõs adok-kapok piff puff játékokat, annak be fog jönni.
A gfx nem 1 csúcs (képregényszerû mint az XIII anno) de legalább baromi gyors az engine 😊
Jah hát mondjuk játékban lehet tényleg nem tûnik fel mikor 200-al mész xD
(o^^)o amit eddig láttam konzolon fps-t az mind moha volt....Megyek Oszt Hentelek Action..... o(^^o) by:kiskorúbézoltán
Amúgy szerintem nagyon szép játék, bár a játékélmény is legalább ilyen jó lenne.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Én gépem 1024*768 minden maxon. 10-12 fps olyan hogy élsimitás még rágondolni sem mertem.Optimalizáció jeleit nem igazán mutatja ez a game 😞
Next PC upgrade: 2022
Gigabyte P31-DS3L, Intel Pentium Dual-Core [email protected], 3GB Kingmax DDR2 @840Mhz, Gigabyte HD4850 512MB, Samsung 250GB+320GB, Chieftec 550W, Windows Vista Ultimate 32bit
ez a durvított graf most arra volt jó,hogy végre a sok fifás is rájöjjön h mekkora egy szarral játszanak évek óta 😄 de a pes topikba is belehet nézni,rögtön ráugrott mindegyik fifás kispisti a nextgen grafra😛
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
és ebben a fifával ellentétben van fû! EA sux, majomsereg ...
(már csak magyar kommentár kéne bele és byebye fifa...)
Forza.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Next PC upgrade: 2022
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Mostmár abbahagyom, mielõtt leolvad a videokártyám. Vissza minimumra. 😛
Bár tudnám mi durrant ekkorát. 😛
Erdõtûz egy kis napalmos rásegítéssel.
- Mögötted!
- Nem öttem mög...
Kicsit morbid. <#idiota>#idiota>
Nem adták könnyen magukat.
A kis sunyi disznó.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun






















