Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#4385
Cod 4 demo!





AntiHero: Írd már le hogy te hogy a francba állítottad a beállításokat HIGH-ra?? Mert Normált enged de high nincs 😞

Next PC upgrade: 2022

AnarchoiD
#4384
cod4 demo nagyon ottvan a kepek nem adjak vissza a hangulatot .. irto jo labonlovod az ellent elesik es mar matat a pisztojtaskajaban a pisztojert hogy vegezzen veled .. resen kell lenni granatokat meg olyan mennyisebne dobaljak mintha mindenkinel lenne 10000db 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

AntiHero
#4383

COD 4 DEMO (DX9, "HIGHT", 4xAA 16xAF)








Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#4382
part2:













Maxtreme
#4381
Minden maxon van (kivéve az árnyékot vettem le kicsit) 32-40 fps.
Vasa (nincs kedem irogatni, kimásolom 1 forum aláírásomból)

Asus P4C800 Deluxe::Intel P4 3.5Ghz Northwood HT & Zalman CNPS7000A::Sapphire X1950GT::2560mb Kingmax DDR::SB Audigy 4::Genius Home Theater 5000::Samsung SyncMaster 720N 17'::Logitech G5::Samsung SP1213N/8MB 120GB (PATA) + Western Digital WD1600YS-01SHB1/16mb 160GB (SATA2) HDD::Chieftec 500W

Maga a játék meg baromi jó lett szerintem, le a kalappal elõtte minden téren.

grebber
#4380
Topikjába vagy ha már itt vagy ide is beirhatnád milyen géppel milyen beállítások mellett hogy fut!!
Jól optimalizált-e?

Next PC upgrade: 2022

Sland
#4379
Optimalizált?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Bence94
#4378
akkor jól látom alyx nem öregszik hanem fiatalodik 😄 .a shader efect-et nem nmondtam hogy sok de msot látszik raktak hozzá

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#4377
Timeshift:














grebber
#4376
Nagyon letisztult az arca.Olyan sima mint a baba popsija 😄
Amugy nincsen agyonshaderezve max az a barna lény ami agyoncsillog!Még csak elején vagyok,de eddig csak azt láttam mármint ezt a lényt ami csillogott szóval nemvitték tulzásba de alap hl2 sem errõl volt híres!

Next PC upgrade: 2022

Bence94
#4375
alyx arca egyreszebb bár most kicsit olyan shader effek ben gazdagabb lett nem?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

RatBaG
#4374
"leultem ele kepeket csinalni es vegigtoltam 😉"

olyan rövid? <#szomoru1>

Per Aspera Ad Inferi.

grebber
#4373
Half Life 2 Episode 2



Next PC upgrade: 2022

zsakosfrodo2
#4372
Ha szabad kérni akkor Portal és TF2-es képeket is tegyetek fel ^^. Ha persze rendelkeztek vele...

AnarchoiD
#4371
latom elkestem 😉leultem ele kepeket csinalni es vegigtoltam 😉

hl2:ep2





Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Maxtreme
#4370
hl2 ep2:









fery02
#4369
Na ez az a játék, amibõl nem igazán szükséges berakni képeket, mert ugyanúgy néz ki, mint a sima FEAR 😄 Még a pályák is ugyanolyanok, jó, persze az ellenségek biztos másabbak.
Amúgy lekisebb grafon toltad a játékot, mikor ezeket a képeket készítetted? <#idiota>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

STREEX
#4368
Fear perseus mandate demo










Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

arty
#4367
lehet menni ketten coop?

Forza.

#4366
Tényleg jópofa
Maxtreme
#4365
Spiderman friend or foe 😄





















Komolyan mondom rohadt jó ez a game 😄
Napersze csodát nem kell tõle várni, de aki szereti az agytalan pörgõs adok-kapok piff puff játékokat, annak be fog jönni.
A gfx nem 1 csúcs (képregényszerû mint az XIII anno) de legalább baromi gyors az engine 😊

Maxtreme
#4364
lol miket nem veszel te észre 😄
Jah hát mondjuk játékban lehet tényleg nem tûnik fel mikor 200-al mész xD

#4363
az a szar ebben a jatekban ,hogy törés semmi o.O nekimész lamborghinivel a falnak 320-al megreped a szélvédö mmeg megkarcolodik a verda 😄 de amugy joo

(o^^)o amit eddig láttam konzolon fps-t az mind moha volt....Megyek Oszt Hentelek Action..... o(^^o) by:kiskorúbézoltán

fery02
#4362
Hatodik képen kettõ 22-es számú ajtó van egymás mellett. 😄(jó, tudom, hogy játék közben senbki sem veszi észre, de így álló képen feltûnõ.)
Amúgy szerintem nagyon szép játék, bár a játékélmény is legalább ilyen jó lenne.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#4361
Calgon 😄



















AntiHero
#4359

PES 2008 (DEMO)(HIGHT-1280x1024)







Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#4358

Clive Barker's Jericho (DEMO)






















Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#4357



PES 2008 DEMO











Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

grebber
#4355
Jericho demo:





Next PC upgrade: 2022

grebber
#4353
Jericho demo:





Én gépem 1024*768 minden maxon. 10-12 fps olyan hogy élsimitás még rágondolni sem mertem.Optimalizáció jeleit nem igazán mutatja ez a game 😞

Next PC upgrade: 2022

grebber
#4352
Riva tunner is tud ilyet pl!

Next PC upgrade: 2022

#4351
hi, pár screenshoton láttam a kép felsö részén, hogy ki van irva a cpu hömérséklet, kihasználtság, memora vga meg nemtom mi, azt milyen progival csináljátok? nekem is kéne😊

Gigabyte P31-DS3L, Intel Pentium Dual-Core [email protected], 3GB Kingmax DDR2 @840Mhz, Gigabyte HD4850 512MB, Samsung 250GB+320GB, Chieftec 550W, Windows Vista Ultimate 32bit

Xsxxsx
#4349
Ibiza Comic Poker

báttyó02
#4348
amugy is bye bye fifa,meg eddig is az volt
ez a durvított graf most arra volt jó,hogy végre a sok fifás is rájöjjön h mekkora egy szarral játszanak évek óta 😄 de a pes topikba is belehet nézni,rögtön ráugrott mindegyik fifás kispisti a nextgen grafra😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#4347
tudom,én is lehuztam..

arty
#4346
jók a képek!
és ebben a fifával ellentétben van fû! EA sux, majomsereg ...
(már csak magyar kommentár kéne bele és byebye fifa...)

Forza.

AntiHero
#4345
Asziszem. Nagyon állat játék. Még annyit elfelejtettem írni hogy ez DEMO😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

grebber
#4344
Nemjátszottam nagyon a PES-ekkel,de ennél szerintem látható valami graf tuning nem ugy ahogy tisztelt fifa és az ea féle kiadom minden évben ugyanazt játékoknál!!

Next PC upgrade: 2022

fernando torres
#4343
fuu mekkora gém lett...

AntiHero
#4342

PES 2008






Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

UnknownAsshole
#4341
ja ps3-ra... fantasztikus...
arty
#4339
Sega Rally

Forza.

AntiHero
#4338


<#gun>STRANGLEHOLD VOL.2<#violent>






Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#4337

<#gun>STRANGLEHOLD VOL.1<#violent>




Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#4336
szokásos 😄











Maxtreme
#4335
szokásos 😄



















AntiHero
#4334
Tök jól néz ki. Lehet le...Megveszem😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Hmuda
#4333
Nem váltja meg a világot, de elég látványos és könyedt szórakozás. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4332
World in Conflict folytatás

Mostmár abbahagyom, mielõtt leolvad a videokártyám. Vissza minimumra. 😛

Bár tudnám mi durrant ekkorát. 😛


Erdõtûz egy kis napalmos rásegítéssel.


- Mögötted!
- Nem öttem mög...




Kicsit morbid. <#idiota>


Nem adták könnyen magukat.


A kis sunyi disznó.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

AnarchoiD
#4331
hat eddig fujtam erre a gamera de a kepek meggyoztek hogy megis megkellene nezni 2. szor is 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.