Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#4436
1024*768 MEDIUM kivéve a Shadows és a Post processinget mertezek LOwon vannak:








Next PC upgrade: 2022

Seth
#4435
az a csirke lesz fõellenség, az a kis mocsok irányít mindent, nehéz lesz kinyírni <#idiota>

PSN ID.: Beegabor

fery02
#4434
Számolgatok az évek számát, hogy kb hány év múlva játszhatok ilyen grafikán 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

kakaoskalacs
#4433
ezt mind milyen configgal?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Maxtreme
#4432
Még krízis 😄 (1-2 dolog highon az elõzõhöz képest)



















#4431
mentem is volna hozzád játszani <#idiota>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

AntiHero
#4430
hát nem az enyémen😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

berczely
#4429
Nagyon szép!

ScarY MAN
#4428
tiszta farcry XD

...

#4427
és ezt milyen gépen?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

AntiHero
#4426
Nesztek fullos Crysis kép:
2560*1600 felbontás!






Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

arty
#4425
ez még nem high és fõleg nem very high. emellett képek nem adják át a realtime változo napszak(!) szépségét ... fél év és hw is lesz alá(jelenleg nem létezik), szal jönnak majd még szép képek 😉

Forza.

csabush
#4424
Ja most láttam, hogy lett linkelve High is. Szerintem nem rossz, nekem mediumon megy, highon még nem próbáltam, de már a mediom graf se rossz, nem tudom mit fikázza mindenki..

csabush
#4423
med...

#4422
hát nem olyan szép, mint amilyennek beharangozták.. 😛
Maxtreme
#4421
Crysis med 1280/4xaf











STREEX
#4420
Crysis full low:









Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Soldiers
#4419
eléggé csúnya

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

arty
#4418
Crysis (minden HIGH vs. minden LOW, 7600GT-n mindenhogy játszhatatlan)


vs.

Forza.

báttyó02
#4417
pes nullnyóc









Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#4416
én is 😊















AntiHero
#4415
Clive Barker's Jericho








Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

báttyó02
#4414
mostmár xboxos a menü 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

AntiHero
#4413
Hellgate: London | 1280x1024 | DX10 | EXTREME GUALITY "Shader model 4.0" | 8xAA | 16xAF |
(Mozgás közben eszméletlen így képeken annyira nem jön át)











Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

arty
#4412
játék közben nagyon szép ... a 'playstationos' bill-beallito menüröl tennél fel képeket? kiváncsi lennék még mindig olyan zagyvaság-e mint sok sok éve volt 😊

Forza.

AntiHero
#4411
PES 2008









Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

arty
#4410
hl2ep2







Forza.

Hmuda
#4409
És a második HGL képcsokor.

Egyik pillanatban az arcom elé teleportál az egyik ilyen genyó a cuki pofijával és majd leestem a székrõl. Szépen indult a kapcsolatunk. 😛


Ez meg egy szimpatikus Necro.


Az egyik állomás bejárata.


Egy elhullott gyík.


Barlang.


Hent.


Aranyos küllemû sisak, kár, hogy ami most van annak az értékei jobbak.


Csá jenõ, szabadságoltak a Wolf Brigade-bõl?


Lássuk csak, hová is akarok menni?


A jelenlegi sisakom (bár ez inkább maszk). Volt már egy halom nyersanyagom, és megláttam ezt a jószágot a craft-árusnál.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4408
Szintén HELLGATE LONDON, bétás képek.

Mitteccikmondani?



Pirszinges leányzó.


Come get some.



Csendélet.





Mamlasz kekeckedik.


Az egyik kedvenc "tereptárgyam". Elhullott katonák tetemei! 😄

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#4407
Hellgate London:
(1280/max+AA/AF)













w77d
#4405
wow <#wow1><#buck>

Maxtreme
#4404
a kettõ 1 és ua 😉

arty
#4403
nem parallax mapping? amugy szépnek szép, csak a padloval nem tart lépést a környezet 😊 nameg, a gépigény ...

vki moderálhatna kettõt 😉

Forza.

AntiHero
#4402

HALF LIFE 2 EPISODE II (part 3)







Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Xsxxsx
#4401
Xsxxsx
#4400
<center><a href="http://www.customsigngenerator.com" target="_blank"><img alt="Make thousands of free clipart images online without having to install any software (web based applications)! You can make banners, buttons, forum avatars, comic strips, logos, blog pics, safety signs, email sigs, personal flags, vanity license plates, warning labels, book covers, e-cards, celebrity deface, brand name parody/satire, controversial pix, etc. We supply the basic picture layout, you supply the funny text (famous quotes, slogans, jokes) to customize the captions! BUY as personalized gifts (fridge magnets, postcards, stickers)." border="0" src="http://buy4cheap.brinkster.net/signs/images/Online_Image40.gif"></a><a href="http://www.comedysearchengine.com"></a></center>

Maxtreme
#4399
itt is van ni:

Maxtreme
#4398
gondolom valami régi engine lehet, és "összekenték" mindenféle szirszar effektel. Itt az eredmény.
Egyébként erre a padlós dologra (Deluxe mapping) még a q1 motor is képes kisebb módosítás után :p

w77d
#4397
a padló egész jól néz ki

AntiHero
#4396

HALF LIFE 2 EPISODE II (part 2)










Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Maxtreme
#4395
Burn - Avagy mi ez a szar már megint? 😄

Mai nap jött ki ez az apró (400mb) multis game. A prezentáló képek alapján (katt) gondoltam beszezem, aztán meglesem hogy milyen. Természetesen sokat nem vártam tõle.
Maga a game annyira nem lenen rossz (no semmi xtrát nem kell várni, sima quake szerû agyatlanság, gyenge kivitelben)
De a vasigény b*szki, naa aaaaz nem 1xû. Komolyan mondom ilyen fps számokat utoljára a TNT2-mön láttam.

..és akkor jöjjneek a "várva várt" képek, amibõl összesen 8 darab lesz. Mindenképp érdemes 1 pillantást vetni a jobb felsõ sarokban elhelyezkedõ FPS számlálóra.

















Mindezt egy x1950GT típusú vgaval. Aranyos nem? 😊
Azért szereztem be, mert az elõzetese képeken jóval gyengébb volt a gfx, mondom legalább majd lehet vele multizni jól, mert mindenkinél elmegy.. El ám.. A fejlesztõk menjenek a pi.. 😊
Nem azt mondom h ronda, de ezt a vasigény semmi nemi nem indokolja. Pláne egy mp-s játéknál ahol az a cél minél több fps-el fusson.

Egyébként aki ismeri az Ut99-et és a 2003-at (van oyan aki nem? 😄) Annak 1-2 dolog ismerõs lesz. A menüzene fõleg.. Meg a mapok.
Enyhe koppintásnak lehetünk szem és fültanúi.

AntiHero
#4394

HALF LIFE 2 EPISODE II (part 1)









Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#4393

UNREAL TOURNAMENT 3 DEMO









Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

w77d
#4392
hl2 ep2




w77d
#4391
Dirt:









robotnyk
#4390
UT3 beta demo, 1680*1050, 5/4es részletesség






Bence94
#4389
persze 9700 pro-val meg 500 rammal nem lehet full graf

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

AntiHero
#4388
hinnye de csúnya nálad😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

STREEX
#4387
Hl2 Episode 2












Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

AntiHero
#4386
Így artam "HIGHT" sz val nálam is normál az ami hight a demoba😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun