Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nemsoká dobozos verzió is lesz belõle idehaza (eddig csak letölthetõ volt, a külföldrõl való dobozos rendelés mellett).
nem baj az grebber.
ebben tisztán látható front vonalak vannak, nincs olyan hogy vki beáll spawnpontra azt mészárol.
nincs célkereszt, van olyan mutator hozzá, h nem tudod lelõtted-e a 100 méterre lévõ gyalogot.
csak ruha alapján lehet azonosítani ki a barát és ki az ellen.
stb stb stb
Prince of Persia: Sands of Time: kb 10x
Prince of Persia 2: kb 10x
Prince of Persia 3: kb 10x
Halo 1: 4x
Rainbow Six Vegas: 3x
COD 4: 6x
A többi 200 játékot csak egyszer. 😊
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Látom te még keményebben ûzöd az ipart.Sok játék 2xa, 3xa végigtolva, nem semmi.
Bár én se restellem, egyik játékot végigvittem rakom is fel a másikat és azt is kijátszom.<#nyes>#nyes>
Qwerty4
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Nekem a Stalker nem jött be, de csak 30 percet játszottam vele.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Amúgy jó lett az új banner. Ki csinálta? 😊
Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.
Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer
Remélem a Project Origint nem ba***ák el, nem csinálnak olyan BlackSite-féle szutykot belõle.
Qwerty4

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play
Forza.
Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
köszönöm az sg.hu-nak, h a forumon fizetõs a szerkesztés gomb 😞
Forza.
A képekkel az a gond, h az sg motor átméretezése után gusztustalan randák, ha meg rákattintasz, akkor nem látod egészben. Nem olyan nagy melo eleve leméretezve belinkelni, 720 szélességet még nem méretez a forum (nemtom mi a max), lehetne 'igényesebben' is csinálni ... ha valami nem tetszik: szóvá teszem, ha EZ nem tetszik, nem jössz be többet és én biztosan boldogabb leszek 😉 (a fenti felirat ugyanis felteszem a képekre vonatkozik)
Company of heroes - utolsó képek

Forza.
Nwis86: crymod.com ról le tudod kapkodni õket
A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb... "
sztem nem csak nekem tölti be igy lassan a képzt.
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.







