Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Serpa
#4987
én már elosztogattam.

#4986
meghívsz-e?😊

Serpa
#4985
10 napos kiprobálási lehetõség van, attól lehet kérni meghívót akinek megvan a játék és még nem használta fel.

#4984
demó van-e?😊

Serpa
#4983
igen, WWII FPS.
nemsoká dobozos verzió is lesz belõle idehaza (eddig csak letölthetõ volt, a külföldrõl való dobozos rendelés mellett).

nem baj az grebber.

grebber
#4982
Csak multis 😞

Next PC upgrade: 2022

berczely
#4981
Ez miféle játék?WWII FPS?Nem hallottam róla!

Serpa
#4980
én probáltam de nem éreztem rá a DoDra, de a RO ra igen ^^

ebben tisztán látható front vonalak vannak, nincs olyan hogy vki beáll spawnpontra azt mészárol.
nincs célkereszt, van olyan mutator hozzá, h nem tudod lelõtted-e a 100 méterre lévõ gyalogot.
csak ruha alapján lehet azonosítani ki a barát és ki az ellen.
stb stb stb

#4979
én Day of Defeat-ezni szoktam, ha az nehéz nekem,akkor ezzel ne is próbálkozzak?😄

Serpa
#4978
ennél reálisabb WWII FPS nincs.

#4977
ez milyen? jó? láttam a steamen reklámokban,de nem próbáltam ki...

#4976
ez egy nagyon nagy káték,én még meg is vettem,pedig nem szokásom játékot venni😄

Serpa
#4975
Red Orchestra Ostfront 41-45






grebber
#4974
Call of Juarez (ezt csak másodszorra viszem most )




Next PC upgrade: 2022

Qwerty4
#4973
Nekem a Carmageddon az egyedüli game amit egynél többször (2x) végigvittem. 😊

Qwerty4

davidka003
#4972
Én 6 játékot vittem végig többször:

Prince of Persia: Sands of Time: kb 10x
Prince of Persia 2: kb 10x
Prince of Persia 3: kb 10x
Halo 1: 4x
Rainbow Six Vegas: 3x
COD 4: 6x

A többi 200 játékot csak egyszer. 😊

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Qwerty4
#4971
Nekem egy játékot csak egyszer van idõm végigvinni.<#vigyor3>
Látom te még keményebben ûzöd az ipart.Sok játék 2xa, 3xa végigtolva, nem semmi.
Bár én se restellem, egyik játékot végigvittem rakom is fel a másikat és azt is kijátszom.<#nyes>

Qwerty4

Hmuda
#4970
Ne kívnozz. Nemrég vittem végig másodjára és ha így haladok akkor hamarabb esek neki harmadjára mint akartam. 😛

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

davidka003
#4969
berczely csinálta.
Nekem a Stalker nem jött be, de csak 30 percet játszottam vele.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Tigristank
#4968
Igen, nagyon jó játék, érdemes végigvinni!
Amúgy jó lett az új banner. Ki csinálta? 😊

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Viktor9202
#4967
Én egyszer belekezdtem de nem vittem végig:S Azt mondjátok egy nagyon jó játék itt pihen a polcomon kijátszatlanul?😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

grebber
#4966
STALKER (Most fogom végigvinni 3-adszorra)




Next PC upgrade: 2022

berczely
#4965
Na még 3:



Qwerty4
#4964
ÁÁÁÁ...Mekkora FPS király ez.<#vigyor2>
Remélem a Project Origint nem ba***ák el, nem csinálnak olyan BlackSite-féle szutykot belõle.

Qwerty4

berczely
#4963
F.E.A.R.







(állítgattam a felbontást)

mikeleroi
#4962
Gears of War







bulba
#4961
Driv3r. Sajnos az anizotrópikus szûrést sehogy nem sikerült életre kelteni 😞









60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

arty
#4960
csak motorháztetõ 😊

PowerboatGT




Shadowgrounds Survivor






Forza.

Kaszi46
#4959
belsõ nézet van-é?

*Posse*T.W.D*

arty
#4958
FRAPS alatt mentesd BMP-be, utána méretezd le 720xYYY felbontásra valami képfeldolgozo programban (irfanview, acdsee) és mentsd el JPG-ként, 80-90% minõségben

Forza.

berczely
#4957
Bannernak esetleg?(véeltlenszerû képek!googléban keresgéltem spontán

berczely
#4956
Jpeg ront a minõségen de nem lesz nagy a mérete BMP az szép de nagy fájlokat csinál!

inter94
#4955
ha frapsal fényképezek milyen formátumban mentsem el a képeket hogy jó legyen?

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

#4954
a víz némelyik képen már-már Crysis verõ,de amúgy nem nagyszám játék lehet...😞

arty
#4953
PowerboatGT







Forza.

w77d
#4952
ezt a játékot magyarországon nem lehet kapni? boltokban nem láttam! Te honnan szerezted meg?

Maxtreme
#4951
Nem, most hirtelen 2 indítás között megszépült xD

Persze hogy így 😊

#4950
mellesleg ez eddig is igy nézett ki? :-o

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#4949
ennyire zavar szakitsd meg az oldal teljes betöltését és nyisd meg egyesével a képeket

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

ColdFire
#4948
ok, 1280x1024, -fav 😞

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Maxtreme
#4947
















Maxtreme
#4946
Blackshit Area 51 😄



















arty
#4945
na, járt a pofám, erre ezuttal nem méreteztem le a képeket 😞

köszönöm az sg.hu-nak, h a forumon fizetõs a szerkesztés gomb 😞

Forza.

arty
#4944
akkor csak annyit mondanék: fura 😄 (sry a 'gyanusitgatásért' - de ha odairtad volna.... 😉 )

A képekkel az a gond, h az sg motor átméretezése után gusztustalan randák, ha meg rákattintasz, akkor nem látod egészben. Nem olyan nagy melo eleve leméretezve belinkelni, 720 szélességet még nem méretez a forum (nemtom mi a max), lehetne 'igényesebben' is csinálni ... ha valami nem tetszik: szóvá teszem, ha EZ nem tetszik, nem jössz be többet és én biztosan boldogabb leszek 😉 (a fenti felirat ugyanis felteszem a képekre vonatkozik)

Company of heroes - utolsó képek



Forza.

Shodan
#4943
ultrahigh cfg + natural mod 2.0.1 és custom map <#wink> nincs benne semmi photoshop <#schmoll2>

Nwis86: crymod.com ról le tudod kapkodni õket

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

ScarY MAN
#4942
de tényleg nagyok egy kicsit...

...

Maxtreme
#4941
"Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb... "

ColdFire
#4940
szvsz marhanagy képeket raktok be, vagy linkeljetek, vagy kicsinyítsetek, köszi!
sztem nem csak nekem tölti be igy lassan a képzt.

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

grebber
#4939
Pl Fraps-al!

Next PC upgrade: 2022

csrolli
#4938
üdv
vki segítene? milyen progival tudnék képet kivenni a játékból?
köszi