Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#4937
Na még1 adag 😄






















Nem voltam soha hasra esve ettõl a szósz mocitól, de ez a game kifejezetten szép látványvilágot tekintve 😊

arty
#4936
én is feladtam volna - de a játék tetszett, csak tul nehéz volt még normalon is. a gép irányit 50 egységet, én egyszerre nem vagyok képes ennyit vezérelni - hiába lehet pause alatt is parancsolni 😄

Howitzer lövedék becsapódása:

Forza.

#4935
még most sem ott tartasz,ahol én feladtam... igaz,én nem easy-n toltam😉

arty
#4934
még mindig igy érzem 😄 annyi, h le kellett vennem easy-re 😞 igy meg tul könnyû 😞

Company of Heroes







Forza.

Maxtreme
#4933
Dark Messiah part 2 😊



















V43 1105
#4932
Company of Heroes





ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Tigristank
#4931
Szerintem a Stalkerben az égbolt az ami eszméletlenül jól néz ki, nekem nagyon bejön.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

#4930
azok tényleg, még medium/highon is csak ámultam,hogy fotorealisztikus volt néhány dolog Ö

berczely
#4929
Sztem gyönyörû a játék!A belsõ terek és epületelemek nagyon jól néznek ki!

berczely
#4928
User fájlban "r2_ls_bloom_fast off" on-ra állítottam!

#4927
valami modot raktál fel,vagy mitõl van ez az effekt?

berczely
#4926
S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl







#4925
akkor,amikor ott tartottam,mint te,én is ezt mondtam😊

arty
#4924
Company of Heroes (szûmomra eddigi legjobb RTS)



Forza.

Qwerty4
#4923
4 db Double Agent kép a végérõl, hamár nemcsak az imageshuckra töltötem fel:







Qwerty4

arty
#4922
kifelejtetted, h szélesvásznu modban széthuzott, 5:4 monitoron pedig függõlegesen nyujtott a kép 😄 motogp07 a tavalyi év legszánalmasabb pc portja

Forza.

grebber
#4921
Assassins Creed




Next PC upgrade: 2022

#4920
lekjopp motor😊

#4919
Hát, hülyeség source motort szidni...!
#4918
maximum grafika ugye?elég szép,pedig több helyen szidták a grafikát...

Maxtreme
#4917
Dark Messiah



















fernando torres
#4916
fizika pocsék benne,emiatt nekem felejtõs,pedig jó lenne 1 jó mocis gém

berczely
#4915
Moto GP 07

Hang darabos,szaggat.Játék is akad de ilyen ütemesen nem közönséges akadás!Pár kép mutatóba:



arty
#4914
(szép, de megvan a tipikus HDR-es hiba: túl sötét, én emiatt be sem kapcsolom)

Forza.

berczely
#4913
Test Drive Unlimited:





kakaoskalacs
#4912



(NFs-PS,WoW)

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

arty
#4911
Molotov Garage (wr2 mods)

WR2 kép (nem enyém, nincs meg a volga még)

Forza.

dante3
#4910
Szeva!
A múltkor írtam neked privit WR2-vel kapcsolatban, a Ladát meg sok más kocsi megtaláltam, de láttam trabis videót róla! Nem tudod véletlenül, hogy honnan lehet leszedni azt az addont?
Köszi

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

arty
#4909
ez kimaradt az elõbb:

Forza.

arty
#4908
ráadásul a játék fele, kétharmada után fps=fps/2 vagy fps/3 😞

Cobra11: Crash Time




Forza.

Istencsászár
#4907
Satabil 30 fps még mindig csak ábrád<#levele>Satabil 30 fps még mindig csak ábránd<#levele>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

berczely
#4906
Crysis:

1.2 Patch felrakása után.Érzékelhetõ FPS növekedés!

Windows XP, High minden, 0xAA, 1440x900-as felbontáson, íme:




Qwerty4
#4905
Engem nem zavar az elavult grafika ha hozzászokik a szemem, pl. a HL1-et és kiegészítõit is 2007 végén pótoltam be amikor már 9 éves volt az alapjáték.Nemsokkal az Ep2 után toltam.
Kíváncsi voltam a HL2 elõzményeire és a "xar" grafika ellenére nagy játékélményt tudott nyújtani, jó volt látni a sokat emlegetett XEN-t stb.

Qwerty4

arty
#4904
addigra lesz 5. rész is, a régiek grafikája pedig nagyon elavul 😊 sztem állj neki hamar, most még teljesen élvezhetõ a 3. és a 4. rész (nekem az 1-2 már csunyácska - ha nem lenne sok játék, akkor nekiállnék, de igy...)

Forza.

kakaoskalacs
#4903


Cod4
(persze ha jol linkeltem :S )

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Qwerty4
#4902
Én valamikor tervezem bepótolni. 😊
Talán a 2009-es nyári uborkaszezonban egy teljes hónapot a Hitmaneknek szentelek.Annál elõbbi dátumot nem igen tudna kapni asszem.

Qwerty4

#4901
én is így vagyok ezzel. pedig nagyon szimpi.

kakaoskalacs
#4900
detto

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Qwerty4
#4899
De kár, hogy kimaradt az életembõl majdnem az egész Hitman sorozat. 😞
Csak az elsõ részbe kóstoltam bele anno...

Qwerty4

arty
#4898
Hitman4






Forza.

báttyó02
#4897
uccso képen rögtön kilehet szúrni a fotosopp napot
bár a többin is-.-

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kakaoskalacs
#4896
lehet hogy valamien MoD bár ki tudja 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

arty
#4895
sztem a "screenshotok játékokbol" topikot nem kéne összekeverned a "kezdõ fotosoppos probálkozik" topikkal ... ezek inkább odavalók, mivel a játék nem igy néz ki, az fix

Forza.

#4894








Thermaltake Overseer RX-I | ASUS P6 X58D Premium | i7 Xeon X5650 @ 4.4GHz | Raijintek Triton | HD7950 CF | 6GB Kingston HyperX Tri channel | Samsung 850 SSD 256GB | WD Green 2TB | BitFenix Recon

#4893
Hello ha megkérhetnélek el tudnád küldeni mailba a beállitásokat tartalmazó fájlokat? megköszönném😊1mb kb


Thermaltake Overseer RX-I | ASUS P6 X58D Premium | i7 Xeon X5650 @ 4.4GHz | Raijintek Triton | HD7950 CF | 6GB Kingston HyperX Tri channel | Samsung 850 SSD 256GB | WD Green 2TB | BitFenix Recon

V43 1105
#4892
Fotóbolt -.-

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

kakaoskalacs
#4891
hát ez elég pöpec 😄 nem semmi konfigod lehet

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Shodan
#4890















A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

Shodan
#4889









A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

BBird
#4888
Meg ez az izzó középkori lovagpáncél... :-D Erõsebb a fénye, mint az otthoni lámpámé. :-D