Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#5188
jaaa hogy eez 😄

arty
#5187

Forza.

arty
#5186
nem autós volt, hanem ilyen lebegõ izés 😄

Forza.

Maxtreme
#5185
Death Track: Resurrection ? 😊

Az ennél jobb 😄 Sajna csak ruszkiban jelent megy egyelõre

arty
#5184
emlékszel még arra a szintén orosz wipeout klónra? lett abból valaha teljes játék, netán emberi nyelven? sajnos a cimére sem emlékszem, de te raktál be képeket abból is és jól is nézett ki 😊

Forza.

Maxtreme
#5183
persze, nem hát 😄
De ahhoz képest h oroszok csinálták jó 😄
Szvsz jól el lehet vele lenni 😊

kakaoskalacs
#5182
jah elindult 😄 rosszul csinaltam vmit ^^
amugy sem egy nagy eresztes a game

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Maxtreme
#5181
Ez is demo 😊
Nálam nem volt probléma.

kakaoskalacs
#5180
leszedtem ezt a demot de mikro elinditom kidob vmi bug report fassaggal..
áhh masnal is volt iylen?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Maxtreme
#5179
SledgeHammer
Mutafucka' orosz Burnout+flatout+Carmageddon :Ð
Mellesleg baromi jó 😊



















Maxtreme
#5178
Nem szoktam máshonnan képeket berakni, szal én..

arty: Este milyen legyen? xD

Maxtreme
#5177
Igen..2007es.

berczely
#5176
Hát ja videóhoz képest ez túrbózott 1. rész...
Tuti bétafos 1. nél is jött ki béta meg mittom én az is hogynézett ki..pfff

grebber
#5175
Ez remélem csak valami 1 évesnél öregebb agyonbéta.Mert amiket mutatnak videókat meg e között kb fényév a különbség.

Next PC upgrade: 2022

berczely
#5174
Élsimítást hiányolomelég fura de sztem nem rossz!

berczely
#5173
Hát simán van oylan mint az 1. rész!
Szép a látkép, az ég, tetszik a háttérben a homály!Bár a növényzet elég rák!

grebber
#5172
Szép??? Mi melyik része kérlek mutass rá mert én semmi szépet nemlátok benne!

Next PC upgrade: 2022

arty
#5171
túlsötét 😞

Forza.

berczely
#5170
Eh<#wow1>Krva szép!
Ezzelte nyomultál vagy valahonan szedted a képeket?

Maxtreme
#5169
Stalker Clear sky E3 demo part 2







Bence94
#5168
szép <#zavart1><#beka2>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5167
Stalker Clear sky E3 demo 😄












Snexi
#5166
Tisztára Cod2<#vigyor>











(csak azért hogy ne töröljék)Ez a cod4

Maxtreme
#5165
Krízis 😊















Bence94
#5164
kicsit felhúzták a bump mappinget 😊

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5163
timeshift



















Snexi
#5162
Én majd az Operation Flashpoint 2-re leszek kiváncsi,az is Neon engine-vel megy<#kacsint>Elvileg év végén fog jönni de még csak egy teaser-t láthattunk belõle meg pár képet,azokat is tavaly nyáron<#shakehead>

arty
#5161
nekem olyan mod kellene, ami a HDR mértékét felére csökkenti, de ilyen egyelõre tudtommal nincs 😞 ez a minden kikapcs nekem sem tetszik, de a minden bekapcs sem jó

Forza.

The Protector
#5160
Turok.Fullon minden.




Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Snexi
#5159
Na asszem én is meglesem mb-vel mert elsõre kilöttem 😊

Maxtreme
#5158
Pl a dirtben én is kapásból kilõttem a mosön blurt, mert undorítónak találtam.
Aztán A GRID-nél rá kellett jönnöm hogy mozgásban valami piszok jól néz ki. Nincs eltúlozva, és ha jól megnézed az teszi élethûvé az egész látványvilágot 😊 (replaynél fõleg) Egyedül állóképen nagyon rándá'.

arty
#5157
hátpersze ...



(cmasters jól látta, h mi kell a 'népnek': atomvillanás+takony

Forza.

Snexi
#5156
Így elég ronda,olyan pro street szint kb

arty
#5155
GRID (post process off mod)





Forza.

Hmuda
#5154
Igen.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mama2
#5153
Ez fizetõs?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#5152
Matrix Online

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5151
Kösz,maradok a GTA4-nél.😊

kakaoskalacs
#5150
ebben hol lehet kocsit valasztani?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Hmuda
#5149
Én si egy kis GRID.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

berczely
#5148
Hát akk légy boldog a pro street-eddel!<#hehe>

arty
#5147
képeket emberek!!!!! 😞

TrackMania Forever United (ezredik rókabõr...)





Forza.

#5146
Nagyon gyenge játék, a Pro Street ehhez képest szimulátor.😞

#5145
Nyugi, én is bénáztam vele. 😊
fery02
#5144
OK, ma tényleg gyökér vagyok, most olvastam újra amit írtál, és most jövök rá, hogy az "optikai terror" nem is névként szerepel, hanem magát az alapjátékot illeted vele. 😄 Én meg azt hittem, hogy egy Driv3r mod neve ez az "optikai terror" 😄
Amúgy szerintem szép játék. :$ Én még ma is játszok néha veele, élmény benne stunt-olni.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

berczely
#5143
Hátnemtom sztem elég jól lehet irányítani!De én csak billentyûvel kenem...

kakaoskalacs
#5142
én kajak béna vagyok ebben a jatekban 😄
kocsik nemjol kanyarodnak 😄D vagy énvok béna

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

berczely
#5141
Racedriver GRID demo



w77d
#5140
mi az hogy ilyen lesz a játék? ez már jó régi játék 😄

bulba
#5139
Nem használtam semmiféle modot, csak pár képnél (elsõ négy) thrill cam ("T" gomb folyamatos nyomása) módban csináltam a képeket. illetve sok képet a replay közben csináltam.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play