Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#5545
De ha még ez sem lenne elég 😄





xD

robotnyk
#5544
rútul elbántak vele.
Maxtreme
#5543
Hl2 Ep2 retextured + enyhén átszabott Alyx 😄









berczely
#5542
Hát ez a játék még mindíg ütõs grafikályú!
Kajakra mintha nálunk a 10emeleteseket nézném 😊

Bence94
#5541
az enb-t hogyan lehet ráerõltetni más játékra? mert pl.a pro streethez "nincs" ilyen mód mégis ráraktad.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5540
Még pár HL2-es kép:















#5539: Beállítás kérdése. Én az ENB serist erõltettem rá, és próbáltam finomhangolni. Sajna nem lett tökéletes.
Innen szedtem a textura packot

Bence94
#5539
ez honnan van mármint a tuning? egy kicsit szerintem elvan túlozva helyenként a bloom.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5538
Half-Life 2 (némi bloom meg textúra tuningal 😊) )




















arty
#5537
itt nincsenek hasznos kommentek, a tiéd sem az és az enyém sem.

ide képeket kellene beszurni, nem játékokrol meg virusirtokrol baromságokat beszélni

Forza.

fery02
#5536
Igen, az ilyennek nagyon örülök én is. Különösen akkor, amikor az új, beállításokról általam megfeledkezett AVG-vel lefuttatok egy rendszer ellenõrzést, és automatikusan törli a gépen tárolt crack fájlokat, és szedhetem le õket újra a netrõl. 😊
De tulajdonképp még kussolnom és örülnöm kéne még így is a warez miatt. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

RatBaG
#5535
az ilyen hasznos kommenteket akár meg is spórolhatod magadnak

Per Aspera Ad Inferi.

davidka003
#5534
Amúgy meg crack maga egy vírus, mivel a játékot támadja meg, hogy eredeti CD nélkül is elinduljon. Sok hülye vírusírtó ez miatt észleli vírusnak.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

davidka003
#5533
"ahol néztem, ott mindenhol csak az volt."

Rossz helyen nézted.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

RatBaG
#5532
ahol néztem, ott mindenhol csak az volt. plusz gondolom nem véletnül jelent meg pont most itt is a játék...

Per Aspera Ad Inferi.

fery02
#5531
Ezt most úgy írod, mintha csak vírusos tört verzió lenne a játékból.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

STREEX
#5530
part two (and last)

















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

mama2
#5529
Nekem nem jelzett vírust. Amúgy igen, jó játék.

Somlói Galuska Fan Club™. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

RatBaG
#5528
na és jó? én nem "vettem meg" a vírus miatt...

Per Aspera Ad Inferi.

ChuckyHUN
#5527
Megvan nekem is már a bánya végén tartok😄DD

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

fery02
#5526
amilyen maga a rajzfilm is...

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5525
úristen ez milyen beteg játék?😄😄😄

STREEX
#5524
Happy tree friends: False alarm














Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Maxtreme
#5523
Az uccsó Mass Effect képadag tõlem 😊



















w77d
#5522
van benne valami 😄

#5521
már meg van nagyon király mod
<#mf1>

#5520
hol lehet letölteni az enb modot?

Istencsászár
#5519
Ez egyre rondább lesz😄 hagyni kéne ugy ahogy a fejlesztõk sok éve megálmodták.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#5518
GTA San Andreas + Álltalam módosított ENB Series mod



grebber
#5517
Tudom hogy rpg játszottam már párral de szöveg tekintetében ez nagyon komoly.Amúgy meg kinek mi a gyönyörû.

Next PC upgrade: 2022

Istencsászár
#5516
Amugy Shepördel kéne tolni ami az alap karakter, és az tökéletesen kidolgozott... ez a csaj elég gány munka.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#5515
Ez egy RPG, a duma a lényege amit rövid akció részek kötnek össze, bár igyis sok van benne... a grafika meg gyönyörû, ebben a stílusban ennél szebbet nemigen találsz.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#5514
szerintem vedd le az enb-t róla mert mitha rajta se lenne😊
Maxtreme
#5513
Tény hogy helyenkét baromi ronda tud lenni (aszem a Voyager bolygó volt az ahol az ûrhajót le kellett zúzni az ajtóval.. na az a hely ocsmány.. KB 2002-es szint)
De összességében jól néz ki.

Az meg hogy dumálni kell.. Ez rpg nem serious sam 😊 Nekem bejön nagyon.

grebber
#5512
Én is nemrég kezdtem el tolni vele.Grafikától többet vártam.
No meg azsem utólsó hogy olvasószakkör az egész toltam vele kb 3órát abból 2,5-órát csak a szövegeket olvastam.

Next PC upgrade: 2022

#5511
Gyönyörû, és best game 😊
Maxtreme
#5510
Mass Effect Part 2:



















Maxtreme
#5509
Mass effect képdömping következik 😊)

Part1:



















kakaoskalacs
#5508
<#eljen>

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

ChuckyHUN
#5507
Nem mûködik vele a multi szal innentõl elásta amgát nálam!!

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

#5506
Hát sztem bõven elég ennyi efekt...talán a "HDR"-en lehetne növelni egy kicsit.


#5505
TDU zok és láttam már HDR-t😊 de szerintem a "ha nincs ló, jó a szamár" elven gondolkodsz akkor gyönyörû. inkább legyen ilyen mint az a dx8as szar gta grafika...
#5504
nekem ez így faxául mûxik és tetszik is! nem voltak ilyen gondjaim. Textúrákat csak az útt textúráit cseréltem le meg némi "HD" effektet
Maxtreme
#5503
Egyébként már cska 1 harci kérdésem lenne (sorry az offért)
theodor:
Te felraktad hozzá a textúrákat is? 😊
Ha igen, akkor melyiket? Nálad nem okozott olyan problémát hogy minden tereptárgy és textúra az orrod elõtt 2m-re jelenik meg? (feltételezem hogy az engine szarul kezeli a magasabb felbontású textúrákat)

Maxtreme
#5502
Jah.
#5230
1-2n rajt maradt az fps szám..

#5501
"UseOcclusions=0"
én ezzel nyertem 15fps-t kb
#5500
hát maga a HDR effekt nem ilyen.... az a depth of field meg mega lol....
játszhatatlan ez így

#5499
Sebesség optimalizálás?
Nekem az alap cuccal amit lekapok az oldaltól 16FPS ami nagyon gyenge!

Maxtreme
#5498
Miért neked tetszik hogy kiégeti a szemed a nagy fehérség? 😊 Akkor nem szóltam😊)
Anno én is próbálkoztam vele, de nem találtam meg a köztes értéket. 😊 De legalább a sebességen sikerült marha sokat optimizálnom 😄

#5497
tudom. próbáltam én mindenhogy, de szerintem, ha nincs rajta depthoffield, meg blom, akkor már minek az enb? ott van az elõzõ enb verzió, abban még nem volt depth (homály....) és egy kalap szarpástétom az egész, ahogy kinéz... akkor inkább mosódjon (így legalább tûrhetõbb) mint, h szar csillogó, villogó, árnyéknélküli, fakó, semmi esztétikai feeling-et nem nyújtó szar legyen (inkább játszok sima grafal akkor...)
Lunatic83
#5496
<#worship>

Xbox Live: Lunatic HUN