Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5495
Bár mondjuk sztem is túlzás a homály, fényesség én ki is kapcsolatam a bloom-ot és a DoF-ot fentebbvettem szal csak a naon távoli homályos és így sokkal szebb!majd rakok képet.

#5494
mozgásban
az utat már kicseréltem világosabbra.
#5493 csinálj jobbat😊
#5493
Még a HUD is elmosódott xD
#5492
Már megvan,és nagyon nem ilyen.

#5491
Jólenne csak lentebb kell venni belõle!

#5490
a gta IVet akkor ne vedd meg mert abban is ilyen lesz😊
#5489
Jah de lehet átírni...
Ezt te módosítottad?Vagy hogy?
Elküldöd a fájlt? pls!

#5488
Ez már undorító. Csicsás,meg minden. Pfuj

#5487
izlések és pofonok (bár érdekes egy ízlésed lehet:} )
Maxtreme
#5486
opsz az elõzõ postra akartam válaszolni 😊

Maxtreme
#5485
Sztem meg krva ronda 😊

#5484
San Andreas

#5483
<#wow1>
Ezt meg hogy?
ENB Series?
Elküldöd a fájlod naonjól bevan állítva!

#5482

GTA SA
#5481
Tudom de nem tudtam beállítani!
1440x900 de képerány nincs!

fery02
#5480
Hát igen, hogy telik az idõ: látszik már ezen is, hogy van már pár éves játék. Bár számomra a Dirt se sokkal szebb, azzal a kicsit mosottas grafikájával.
Amúgy nem kicsit nyújtott a kép. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5479
Colin Mcrae Rally 2005






hiba
#5478

Megegy NFSHS 😊

Szabi84
#5477
kingpin, óó hányszor végignyomtam, nagy kedvenc volt óriási hangulattal

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Bulykin
#5476
best of, örök kedvenc a NFS-k közül😊

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

hiba
#5475

NFSHS igaz par textura nemeppen ehhez a merethez van de ez is jol nyomhato hamar nosztalgiazunk 😊

STREEX
#5474
Kingpin + Tron

















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

mama2
#5473
Én a magyar textúrákat meg a feliratokat töltöttem le, de nekem már az is sok. Nekem már az sem mûködött. Nem értem, hogy hogy kéne átnevezni, meg ilyenek. Nekem jó lenne csak a magyar szinkronos, nem kéne nekem ilyen feltuningolt graffal, de nekem még ez sem mûködik:S.
Nincs valami egyszerûbb módja?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

hiba
#5472

a duke testvér - shadow warriornak is van hi-res csomagja 😊
nem annyira kidolgozott mint a duke de teljesen jol jattszható duke fanoknak kotelezõ 😊

Bence94
#5471
na mindenféle szir-szar másolgatása után nekem is mûködik tökéletesen<#idiota>
Duke Nukem 3d Atomic+eduke32+Hrp+magyar textúrák,feliratok+szinkron <#idiota>
Duke Nukem 3d














GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

mama2
#5470
Hát én leszedtem egy magyar verziót a DN3Dbõl, de a beállításoknál a hang offon van, és nem lehet onra állítani:S.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Maxtreme
#5469
Arról én nem tehetek hogy ilyen primitív a forummotor <#shakehead>


<#idiota><#idiota>

Maxtreme
#5468
Sima, angol. Volt hungarise szinkronos is de azt gyalultam lefelé a fenébe.

Hmuda
#5467
A keresõ nem tudja kiolvasni a képbõl a szöveget. Ettõl eltekintve abszolút helytálló a kifogás. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Bence94
#5466
te neked melyik verzió van?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5465
Áá sztem krva szar a szinkronja 😊

Bence94
#5464
ehhez még kell szinkron anélkül nem az igazi<#eplus2> én is nemrég próbáltam keresni egy verziót de eddig nem sikerült<#szomoru1>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5463
Elvileg nem. Az atomic annyiban más hogy van bent egy + fejezet.

hiba
#5462
En torrenten talatam egy duke3d + hires pakot.
Az atomichoz is kell kulon hires pak ?

Maxtreme
#5461
na most ezt kicsit érthetõbben plz...
Ez a duke atomic edition + highres pack + ráraktam a doom3 bloom modot.

hiba
#5460
Duke Nukem 3D + Hires pak.
Az atomic-hoz az eredeti atomic kell vagy ahhoz is meg kell hires pak?

Maxtreme
#5459
A képek miért lettek kiszedve ha szabad kérdeznem? A kedves mod nem látta az elsõ képre mi volt írva?

Na akkor még1x, a gyengébbek kedvéért:

DUKE NUKEM 3D



















Maxtreme
#5458
De még mindig jobb így mint az én angoltudásommal nekiállni <#idiota>

#5456
Ez a magyarítás nagyon gáz.

Maxtreme
#5455
Ennél már van jóval szebb kivitelben is 😊

Mass effect:



















mama2
#5454
Ezt a fajta Dukeot valahonnan le lehet szedni? Mert én régen játszottam olyannal, amiben magyar szinkron volt.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

w77d
#5453
hehe XD

hiba
#5452

Duke3d😊 Hi-res pack
telesen jol jattszaho igaz a regi is dosboxbol 😊

#5451
Part 2.


#5450
Crysis

poppe
#5449
dejó 😊 akkor nézzetek 8 képet 28 helyett <#beka3>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

w77d
#5448
most mondanám, hogy ez geciség de nem teszem XD

Hmuda
#5447
És emiatt az a HSZ meg is marad. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

w77d
#5446
oda írta az 5443-ba

poppe
#5445
#5443
#5442
#5439
#5438
mind a call of duty 4, de az 1.hsz-be beleírtam, remélem enélkül is mindenki vágja h mind abból a játékból van <#wink>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;