Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fery02
#5595
Köszi az infókat. Az a 20 giga ahhoz képest nem is sok, többre számítottam. Már abból kiindulva, hogy a HL 2 nekem megvan egy 1,7 gigás telepítõfájlba, a 2 kiegészítõ meg összesen 3 DVD-re fér ki.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5594
hát az ep1/2-t is felruháztam új textúrákkal, így a 3 játék 20gb-t foglal csupán xD
A textúráknak igazából csak Vram/ram kell dögivel 😊 (az Enb mod már más kérdés. Oda 1 viszonylag brutál vga is kell. )

fery02
#5593
10 gigányi anyagból? 😮 így a játék akkor nálad mennyi helyet foglal? Mondjuk látszik is a textúrákon, bár rég játszottam már a játékkal. De ha nem is játszottam volna vele, akkor is szembetûnhet, hogy akkoriban játékban még azért nem igen láthattunk ilyen brutál felbontású textúrákat.
Szívesen végigtolnám így a játékot megint (ez a játék valahogy nem csúnyul, fõleg így), de gondolom az aláírásomban szereplõ gépen nálam is diavetítés lenne, annak ellenére, hogy régen teljesen maxon, élsimítással, 1280*1024-as felbontásba játszottam a HL2-t.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5592
Akkor tehát még1x, látom kicsit nehéz.

Idézném az elõzõ hozzászólásom:
Ugyanúgy müxik ahogy a többi játéknál.. be kell másolni a game mappájába, és az ini-t izlés szerint szerkeszteni.

De az aláírásodban szereplõ géppel én nem próbálkoznék, mert diavetítés lesz belõle.

Bence94
#5591
még egyet mester annak idején a pro streetba hogyan raktál plusz effektet mert nincs hozzá?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#5590
aham értem. Kár. Pedig jó lenne a jó öreg CoDdal játszani! 😊 Mármint "új" grafikával.

Maxtreme
#5589
Hát nem is a föld alól terem.
Tudtommal az alá semmi nincs (a fusion packon kívül ami sokat nem ér)

#5588
És olyat nem lehet hogy monnyuk CoD:UO grafikáját turbózzuk igy fel? 😊 vagy meg kell várni amig a srác megcsinálja a modot hozzá?

Maxtreme
#5587
Basszus ennek ilyennek kellett volna lennie alapból 😊

Ismét HL2 képek





















A Bloom miatt Ravenholm jóval sötétebb, miszikusabb. A textúrák pedig szintén rengeteget dobtak rajt 😊

#5586: Írtam már hogy ENB series... Ugyanúgy müxik ahogy a többi játéknál.. be kell másolni a game mappájába, és az ini-t izlés szerint szerkeszteni.
A textúrákat kb 10 gb anyagból raktam össze, innen onnan. (nagy részben a Fake factory cinematic modot használtam)

Bence94
#5586
áruld el mi a grafika javító patch mert nem találom és hogyan raktál rá bloomot?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5585
Ismét hl2 😊 (ma ilyen képes nap van 😄)





















Azért így ez nagyon odvávg szvsz. Nem attól szép hogy shader hátán shader, meg agyon van bumpolva, olyan természetesnek hat 😊
(igen a bloomot még kicsit nem ártana precízebebn finomhangolnom, dehát a való életben is van olyan hogy vakít a fény 😊)) )

Maxtreme
#5584
játszani nem, de minden mást igen...

#5583
Azt még tudom,hogy mire való egy techdemó,de hogy mi az,hogy interaktív techdemó... Lehet benne forgatni a kamerát,meg zoomolni? Lehet benne játszani?
Szóval: Inkább hagyjuk.

Maxtreme
#5582
na igen 😊))

fery02
#5581
Mit kell ezen tovább mondani? hagyjuk szerintem is, szép és kész. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#5580
Most bizonyosodik be, hogy mennyi újszülöttel vagyunk körülvéve. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5579
Ezt nekem mondhatod tovább,inkább hagyjuk.

Maxtreme
#5578
nem videó..realtime techdemo.

#5577
Olvasni tudunk,de hogy ez egy videó,vagy játék,vagy mi azt még most sem tudom.:|
(Gondolom videó)

Bulykin
#5576
hát én láttam, csak nemtom micsoda, de most már sejtem, hogy vmi tesztes izé<#idiota>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

Maxtreme
#5575
ti tényleg ennyire nem tudtok olvasni?

NVGT200 Techdemo..

Bulykin
#5574
ez melyik game?

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#5573
Ez meg mi ez ez?😮
Jól néz ki!

Maxtreme
#5572
jaja a játék vége felé már sajna csökkentek az iylen jellegû átvezetõk 😞

<#idiota><#idiota>

Nv gt200 techdemo 😊



















w77d
#5571
ebben az adagban lényegesen kevesebb a csöcs XD

Maxtreme
#5570
ééés a változatosság kedvéért DMC4 xD (az utolsó adag tõlem)



















#5569
Csak sajnos a mellek animációjára több idõt fordítottak, mint úgy általában a karakterekére, az nagyon gáz tud néhol lenni 😊

(félreértés elkerülése végett, nem a játékot bántom, ez pl kifejezetten azért lett írva, hogy az ember az átvezetõ videókat megnézze)
#5568
szerintem a 3D Sexvilla készítõitõl kapták a grafikus motort <#idiota>

#5567
A mellek jól killetek dolgozva.😄

w77d
#5566
pázdmeg milyen csajok vannak benne... miért nem csinálnak ezek pornójátékot? XD

#5565
qva jó ez a game

Maxtreme
#5564
Ismét dmc4😊))





















#5563: Passz, én sokból raktam össze 1et. Nem úgy csináltam ahogy le van írva.

tonyr
#5563
nekem ne makar müködni ez a CM8 mod a hl2-höz 😞
azt irja hogy nincs meg minden cfg fájl, pedig mindent leszettem, ill telepitettem, ill minden hl-om eredeti steam-es...
plz help !!!

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

fery02
#5562
Egy kurvanagy überfelbontású monitoron is ugyanolyan, ha hozzávesszük, hogy olyan közelebbrõl nézed a monitort, mintha normális távolságról néznéd a HD TV-t. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5561
Azé' a HD TV-n az igazi!😊

tomi890125
#5560
nem! vga kábellal rákötöttem a konzolt a monitorra 😊

The Only One!

#5559
Pc-n,vagy hogy?😮

tomi890125
#5558
konzolos igen!

The Only One!

Snexi
#5557
Mivel pc-re nem jött ki...

w77d
#5556
ez ugye konzolos??

Maxtreme
#5555
Még 1 adag dmc4 😊





















arty
#5554
<#eljen><#worship>

Forza.

tomi890125
#5553



The Only One!

tomi890125
#5552
monitoron tolom 1280*1024 😊 talán nálad kicsit nagyobb a felbontás és ezáltal szebb a kép is de nekem ez megfelel 😉

The Only One!

#5551
Ez nálam sokkal szebb.<#fejvakaras>

Nkrissz
#5550
Fúj baz****g ez nagyon ocsmány 😄.

tomi890125
#5549
Forza 2




The Only One!

w77d
#5548
kék szemû gádzsinak egész jó adottságai vannak XD

Maxtreme
#5547
DMC 4 😊



















kakaoskalacs
#5546
<#puszis>
😄DD majdnem igazi

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.