Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

berczely
#5645
Tomb Raider Legend






#5644
német verzióban csak bábuk vezetnek? 😄
nekik az már durva ha egy ember repül ki a szélvédõn vagy mi? :-o

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

berczely
#5643
Júúj akkor ez csúnya warezkép<#idiota>

davidka003
#5642
Kb tegnap. 😄

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

berczely
#5641
Szép!
Ez mikor jelent meg?

Maxtreme
#5640
Flatout Ultimate Carnage (avagy Flatout 2 HD)



















báttyó02
#5639
NBA 08














Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#5638
Ahogy megmondod miben találom, de.. (ésszerû méreteken belül)

#5637
és nem tudnád feltölteni valahova a magyar fájlokat? 😊

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#5636
Igen, minden.

#5635
a jegyzetek is le vannak forditva?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#5634
Suffering 2



















fery02
#5633
elég érdekes tényleg, na mind1. 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5632
Az a durva hogy eddig akárhány 8800 tulajnál néztem, mindenhol szar volt (friss rendszerrel is)
Volt köztük cd2d/x2-es rendszer vegyesen. Hótmind1 vót 😞

fery02
#5631
Szerencséd van, a TDU az elég gépfüggõ játékra sikeredett. Végülis nekem is mondhatjuk, hogy szerencsém van, mert nekem sem akadgat be a játék 6600 GT-men <#idiota>, helyette viszont örülök, ha városban 20 fps-sel megy a játék. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5630
Ügyes vagy.

V43 1105
#5629
Érdekes, 8800Gts, 8800Gtx, most új 8800Gtsem van és ennyiken sem volt probléma a játékkal .. <#idiota>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#5628
Aztarohadt! Na ennek jót tett a graf moddolás 😮
Maxtreme
#5627
hát szokásos 😊
Mondjuk semmi olyat nem mondtam annak a nyomoréknak, de mind1, nem vitázok. (kapcsolhatnának már a modok azzal kapcs hogy az egész forumnak tele van a töke azzal a hülyével, és esetleg ki kéne rakni örökre)

Warton
#5626
Mi van Max megint pihenõre tettek?<#wow3>

Maxtreme
#5625
Resi 4 tvíked edisün' 😊





















Ha valaki nem ismerné, ez volt az eredeti:Kép 1 Kép 2 Kép 3 Kép 4

Maxtreme
#5624


xD

Maxtreme
#5623
Mivel nem tudtam hogy több van, ezért nagyon nem hajtottam xD

#5622
szóval hergelni akartad? <#ravasz1>

#5620: ugyehogy? 😄 melyik befejezésre hajtasz?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

fery02
#5621
Én tudom, láttam a TDU topikba nem tetszésedet, direkt azért írtam TDU-t, mert tudtam, hogy arra allergiás vagy. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5620
Suffering part 2

















tényleg jobb így tps-ben 😊

Maxtreme
#5619
Kinek mi :-)
Én mondjuk azér a játékért 1 fillért sem adnék... Enyhén szólva sincs kibékülve a 8800 szériákkal (nem, nem egyedi hiba, a forumukon is anyáznak érte rengetegen) Az fps rendben van, de össze vissza akad, rángatózik az egész. (mintha swappelne, pedig nem)

fery02
#5618
4k-ért TDU-t. <#hehe>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5617
hát én ennél nem birtam megszokni az fps nézetet 😊
4k-ért meg is éri mindkettõ <#eljen>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#5616
õõ izé.. megszokás kérdése talán 😊
Anno így játszottam vele (most megvettem a mind a 2 részt magyarul) és ezúttal is így kezdtem el 😊)

#5615
egyik legjobb, igen nagy kár hogy a folytatása nem ütötte meg ezt a szintet 😞
azonban nem értem hogyan birod ezt fps-ben játszani 😄

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#5614
Suffering 1





















No igen. Ez az a game amit nem a kinézete miatt kell szeretni 😄
Viszont a hangulata csillagos 5-ös. (szvsz az 1ik legjobb horror game)Ez alá kellene volna a Jericho motorja xD

arty
#5613
Alyx mappán kivül szivesen lemásolnám a hl2 könyvtáradat 😊 thx a csodás képekért! (kivéve ahol ez az uj alyx is látszik 😄 )

---

Hurrican (Turrican Re-Make)



Forza.

fery02
#5612
Azért ez nem semmi teljesítmény volt. Kurvaszép képek <#taps>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5611
éés a befejezõ adag ep2 😄





















Köszönöm a figyelmet xD

Maxtreme
#5610
No az uccsó 2 adag ep2 pikcsörsz (sokak örömére gondolom :Ð )
Tõlem mostanában nem láttok több hl2-t, eskü 😄



















Maxtreme
#5609
és hl2 ep2 retextured part2



















Maxtreme
#5608
ééés akkor a teljesség kedvéért, hl2 episode2 retextured part 1 😊



















fery02
#5607
Mennyél már télleg. 😮 Ne legyen már szebb az 1. rész, mint a 4. <#idiota>
Újra ki akarom így játszani, meg a hl2-õt is, de sajnálom, hogy nincs már rájuk idõm...<#szomoru1>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5606
elsõ kép linkelését elszartam😊)
Tehát akkor még1x, ismét quake1 tuninged edisün😊))


Maxtreme
#5605
ismerem õket thx :-)

De a személyes kedvencem akkor is ez az összes közül:

Quake1: ( 😄 )

IMG]http://www.hsmk.hu/pics/ten1.jpg[/img]









fery02
#5604
Találtam amúgy a Doom 3-hoz is érdekességeket. Az se semmi játék, ugyanúgy, mint a HL 2. Arról is néznék képeket, feltuningova. itt vannak cuccok, ha érdekel. 😛 (Extreme Quality Mod, 1024x texture, paralax mod, brilliant mod....stb...stb....)

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#5603
banyek 😮

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5602
ep1 retextured part 2 😊

















Maxtreme
#5601
Hl2 ep1 retextured 😊



















Maxtreme
#5600
Nem, ez alapból ilyen :-D

fery02
#5599
Csak azt ne írd, hogy ezen is ENB dolgozik<#eplus2>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5598
Overlord 😄



















fery02
#5597
Azok a kamionok olyanok, mintha makettek lennének <#idiota>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

V43 1105
#5596
18 Wheels of Steel : Haulin












ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h