Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fery02
#5696
Need for Russia <#idiota>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#5695
loál, azt nem-e a magyarok csinálták? 😄 Legalábbis az Insane-t azt biztos, de szerintem ezt is.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

passatgt
#5694
orosz játék, Oroszországban játszódik, hó, tajga miegymás

The Protector
#5693
4x4 screamer?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

passatgt
#5692
nem

fery02
#5691
Full drive 2?

#5689: azaz 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

passatgt
#5690
Üdv!

Nem pont ide, de máshova nem tudom😊

Régebben jelent meg egy orosz nyelvû és fejlesztésû terepjárós játék, amiben egy fix, hosszú útvonalat kellett teljesíteni. Élõben is volt vagy van ilyen verseny, az alapján készült a játék.

Nem az Uaz 4x4-re gondolok, de hasonló hozzá.

Ötletek?

Elõre is köszi

#5689
a BATTLEFIELD:HEROES lesz ingyenes.

fery02
#5688
ööö, ez most az ingyenes? Csak mert úgy tudom, hogy annak ilyen rajzos grafikája lenne.

#5685: ellopta a Crysis <#hehe>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

AnarchoiD
#5687






Battlefield: Bad Company

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

berczely
#5686
Széép!
Milyen jók a textúrák jó magas felbontásúka!

Maxtreme
#5685
Jaja. Összhatást nézve nagyon szép. (mondjuk maga a game nem 1 nagy szám, nagyon nem)
Amúgy érdekes hogy pl a sûrû növényzet hova tûnt a játékból? 😊))
Az elsõ prezentációs képek közül az 1ik

fery02
#5684
Ez pedig durva szép. Mér utálom ezt én ennyire? 😮 Még a végén felteszem újra, hátha beleszeretek. Mindenesetre a legelsõ, diszkós pálya késztetett az uninstallra. Bár ha nem ismerném a Max Payne-t, lehet, hogy kijátszottam volna már azóta.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5683
El matador part 2



















grebber
#5682
Nekem tetszett a game kár hogy nem lesz folytatása 😞

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5681
Hát el lehet vele lenni (állítólag késõbb jobb lesz sokkal) de nem 1 nagy durr sajnos.

fery02
#5680
Legutóbb ezért vettem meg a PC Gurut... (szvsz nagy hiba volt)

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5679
El matador





















Elég agyatlan 1 valami, de nekem most pont ilyen kellett 😄

V43 1105
#5678
Utolsó képen levõ épületnek, olyan Nyugati pályaudvar beütése van 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#5677
Fotós-e vagy? ezek az új képek nagyon olyanok,mintha a fejlesztõ brigád állította volna be.😊

berczely
#5676
Half-Life 2




berczely
#5675
Crysis





berczely
#5674
S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl





(A képek át lettek méretezve!)

arty
#5673
<#eljen> - asszem ezek a képek már valahol igazolják a gépigényt is 😊

Forza.

Maxtreme
#5672
Flatout Ultimate Carnage part 2



















#5670
Akkor nagy trágya az egész,hogy csak na.😄
Commandos1 dá beszt.

Seth
#5669
hát nekem már az elején unalmas volt, felénél meg abbahagytam, szóval nem tudom hogy jobb lett e volna 😊

PSN ID.: Beegabor

#5668
óóó ez rohadt jó game... 😊

CroftManor
#5667
Kung Fu Panda



Nothing is True, Everything is Permitted

CroftManor
#5666
Assassin's Creed




Nothing is True, Everything is Permitted

Maxtreme
#5665
Commandos Strike Force



















Így az elejébõl ítélve, azt mondanám hogy messze a legjobb 2-dik VH-s game amivel valaha játszottam (grafikát leszámítva ofc.. de attól most tekintsünk el) de sajna máshol írták hogy csak az elején ilyen jó, utána átmegy sima piffpuff styleba 😞

mila69en
#5664
grid nfs? több komolyságot😄

az a vicces hogy már totál kipörgettem a gamét és eddig nekem sem tûnt fel hogy nincs dinamikus árnyék😄DDD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

fery02
#5663
Nekem ez az apróság még úgy se tûnt fel a képeken, hogy elõtte olvastam is a hsz-odat. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Istencsászár
#5662
Exluzív címek esetén ezzel kár foglalkozni hogy mi min menne, mert csak találgatás... egy a tény hogy ez a PGR4 lassan 1 éves lesz és még mindig magasan a legszebb, legjobb árkéd autós gém a piacon minden szempontból, ez a GRID vagy NFS nyomában sincs.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#5661
Az UE3, a legkönnyebben skálázható/optimizálható motor!

mila69en
#5660
hát nekem egyáltalán nem esett le tõle az állam😄 attól függetlenûl az egyik kedvenc autokázos játékom a sebesség a legkobb benne jöhetne egy új rész:S

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#5659
Hát, öhm... Mass Effect? Rémlik vmi?
Istencsászár
#5658
Ez az egyetlen hibája a grafikában hogy nincs dinamikus árnyék az autón ( minden máson van ), bár ez inkább csak képeken látszik és zavaró picit.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#5657
Hidd el,hogy élõben,mozgás közben nagyon jól néz ki, tipikus "áll leejtõs".

#5656
Vagy úgy,hogy nagyon nehéz lenne optimizálni PC-re?😊
Crysis szintû gépigénnyel lehetne csak megoldani,abban meg nincs pénz...

RatBaG
#5655
ez úgy mondod, mintha az xbox360 elérhetetlen magasságokban lebegne a pc-khez képest... LOL

Per Aspera Ad Inferi.

ates84
#5654
hát az árnyékok megjelenítésével nem dolgoztak túl sokat...

Istencsászár
#5653
Ez sosem lesz pécére :/

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#5652
Ez a legszebb autós játék(nem,nem az egyik legszebb,hanem A legszebb),nagyon erõs gép kéne hozzá,szerintem nem nagyon lesz PC-re.

#5651
EZT pc-re sehogy sem leht? ?:S

Istencsászár
#5650
PGR 4 K.I.T.T





+


Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

berczely
#5649
FlatOut Ultimate Carnage




Maxtreme
#5648
Óó a németeknek minden ilyesmi az 😊

berczely
#5647
Hát nekem aztán mondhatod én csak ezzel és az Anniversary-val játszottam.

#5646
Iszonyú ronda Larababa, a többi részben jobban néz ki.