Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fery02
#5746
lol, akkor úgy látom az idén se lesz nagyon 2008-as játék, amit normális sebességgel játszhatnék nagy játékos létemre. <#szomoru1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mennyit ér ez a gép kb? xD

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5745
[url=http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes.php?letoltid=1793&nev=Warmonger:_Operation_Downtown_Destruction_]Warmonger operation destruction ingyenes játék[/url]

Computer:Intel Core 2 Duo 2.66ghz,2028mb ram,ASUS EN 9600GT Silent HTD 512MB DDR3 ,Win 7 home premium Shows:Weeds,My Name Is Earl,24,,LOST,Two and a half men,Californication.

Maxtreme
#5744
igen

Maxtreme
#5743
Én nem erõltetném. PhysX gyorsítás nélkül a játék a legjobb gépen is kb 8-9 fps.
Namost AGEIA kártya helyett használhatsz NV-t is erre a célra, de min 88xx széria.

fery02
#5742
Ez honnét van? Mert én nem találom sehol. 😮
Vagy a konfigom miatt inkább ne is keressem?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#5741
nem
singlebe tolom énis

Shep
#5740
Ez csak multi?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

berczely
#5739
FlatOut Ultimate Carnage




kakaoskalacs
#5738
Már szedem is le 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

AnarchoiD
#5737

Red Alert 3 (Beta)





Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Maxtreme
#5736
Warmonger "crash test" 😊)















davidka003
#5735
Dreamfall - The Longest Journey (2006)







Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#5734
Ford Racing Off Road (2008)



Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

passatgt
#5733
benyomtam az ati óra mellett bigyójában az af-et 16x-re, de nem látok változást

w77d
#5732
a 16X AF szerintem is alap, nem eszik annyit meg a gépigénybõl, mint az élsimítás és rengeteget számít...

#5731
Höhö.. persze, mert nálad a "NASA-gép" is alap 😛
Maxtreme
#5730
Driverbe ha máshol nem megy 😊
Nálam pl alap a 16x.

grebber
#5729
Most olvastam nemrég hogy németbe hogy elég szépen szerepel.Angolul 2009 elsõ negyedévében jön.

Next PC upgrade: 2022

passatgt
#5728
jó és azt hogy?😊

Maxtreme
#5727
Azért némi AF elférne raja, mert így krva ronda.

#5726
ez kijön majd valamikor angolul is?
passatgt
#5725
ennyit sikerült kihozni tdu-ból, 4xaa, 1280x1024, hdr, high texture




ettõl még lehet jobb, vagy ez a max?

arty
#5724
fotogép=fotogén

Forza.

arty
#5723
uramisten, mennyire fotogép már a Bioshock 😊 játék közben fel se tünt a szépségfaktor 😊

Forza.

Maxtreme
#5722


Xp rulez 😊)))

grebber
#5721
Hát nekem ott továbbra is recehegy van 😞 No mindegy nem zavaró az AA hiánya.

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5720
Jaja, én s ott ellenõriztem a dologt <#hawaii>

grebber
#5719
Hát én ahol most tartok nagyon nemtudom eldönteni hogy lett-e rajta AA.Infitok egy újat ott az elején annak a nagy toronynak felettébb atomnagyok a recéi ott meglesem.

Next PC upgrade: 2022

w77d
#5718
nem hiszem...

Maxtreme
#5717
Lehet azért mert NV-s progi? <#merges2><#idiota>

#5716
hogyhogy magyar?

kakaoskalacs
#5715
nem tamogatja a videokarytamat (HD4870) 😞(

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

grebber
#5714
No akkor majd én leszek a tesztalany.

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5713
Na azt passzolom.

grebber
#5712
Hm akkor holnap le is csekkolom mükszik-e.És ez vistánál is müködik?

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5711
Nhancer 😊

berczely
#5710
Szal akkor XP alatt dx9ben tolod a BioShockot és van élsimítás ami nekem nem volt!
Hogycsináltad?

grebber
#5709
Mi az a trükközés?

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5708
Ja.

berczely
#5707
Hát XP-n van DX9 nem?

Maxtreme
#5706
Rá lehet pakolni 1kis trüközéssel.

Maxtreme
#5705
Dx9..szted akkor xp? 😊))

X2 6200+; 8800GT; 3gb DDR2, xfi Xtreme gamer; stb...

w77d
#5704
dx9-ben van élsimítás dx10-ben nem.....

grebber
#5703
Bioshock mióta támogat élsímitást??Mert anno nem az volt hogy nem?

Next PC upgrade: 2022

berczely
#5702
XP alatt játszol?
Miyen a konfigod mert a játékokról kép amiket betettél mind full grafon van ahogy elnézem...

Maxtreme
#5701
Bioshock (Dx9, max 4xaa/16af)













Maxtreme
#5700
de 😊
Minden nem lehet tökéletes 😊

fery02
#5699
Csak hogy belekössek: a víz felszínén nem túl erõsek az árnyékok? 😛
Amúgy az államat keresgetem.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#5698
Drakensang The Dark Eye (német nyelvû teljes)





Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5697
El Matador uccsó adag 😊