Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CalebJoe
#5796
SWAT4 - Special Weapons and Tactics régi de jó játék.













Maxtreme
#5795
Látod ezen én is elgondolkodtam xD
Gondolom valamit körülvett a füst, aztán kicsit fura pillanatban lett lefotózva 😊))

#5794
utolsó képen mi az ott a bal alsó sarokban?<#gonosz1>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Maxtreme
#5793
Van ott ész öregem, csak jól rejtegeted...

berczely
#5792
Hát de ide végülis képet kell tenni nem?

The Protector
#5791
Gratulálsz.Te offoltad szét a topikot a menõzésseddel.
--Maxtreme--Nézzetek mijen fasza textura patchem van.
--valaki--elárulnád h honnan szedted,fontos lenne
--Maxtreme--Neeem de itt van+500kép.nyáladzatok csak.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Maxtreme
#5790
Ezaz, csak folytasd az off áradatot.. Gratulálok.

#5789: Ment válasz

CroftManor
#5789
Maxtreme, írtam neked privátot már két napja...

Nothing is True, Everything is Permitted

The Protector
#5788
Itt mindenki nagy géptudós.Az én gépem gyengének számít?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Maxtreme
#5787
Jah.
Szvsz a legszebb UE3-as game még mindig (még akkor is ha néhol a textúrák hagynak némi kívánnivalót maguk után)

mama2
#5786
Istenem de gyönyörû<#szeret>

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Maxtreme
#5785
Bioshock part 3





















Oszt elég lesz, nem rakok többet 😊))

#5784
vagy legalább a cd kulcsot küldje át plz 😄
XD

mama2
#5783
Nem vennéd meg nekem is? Majd megadom az árátXD. Kösz😄.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#5782
tudom,de azért megkérdeztem :d

zzeN
#5781
más hogy el se indulna😊

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#5780
eredeti ?

zzeN
#5779
Alone in the Dark 5:











ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

fery02
#5778
Nagyon szépen köszönöm mindenki ötleteit, nem akartam ennyi OFF-ot okozni. Tulajdonképp már bõven 1 éve tudom, hogy erre már nem érdemes pénzt szánni, hanem majd valamikor nemsoká el kell néznem a "Milyen gépet vegyek most" topikba. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5777
Így van. Max a 7600GT (ami ugye kb a 6800GT-Ultra között helyezkedik el) az a vga amit még 1 ilyen kaliberû 1 magos cpu szinte tökéletesen kihajt.
Viszont ara nem árt figyelni hogy a HSI csippes vgakkal az NF3 csippes lapok összeugorhatnak (igaz az ATi rialto IC-jét sem minden szereti)

davidka003
#5776
"ez oltári nagy baromság 😊 egy játék se gyorsulna a háromszorosára egy kétmagos procitol..."

Nem a két magos procitól gyorsul, hanem attól, hogy ki lesz hajtva a VGA.
Voltak tesztek a hardver fórumban, hogy egy 3850-el majdnem fele annyi FPS volt 2 GHz-en, mint 3 GHz-en. Akkor gondolhatod, hogy 1 magos procival milyen lassú lenne.

"4850est kell venni és az egy idõre megoljda a gondokat - még ha picit tulzás is a mostani procijához."

ChuckyHUN vehet 4850-et, mert 2 magos procija van.
De fery02-rõl volt szó. Õ már semmit ne vegyen, mert lóf*szt nem hajtana ki egy új kártyából. Max vehet egy 7600GT-t.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

mama2
#5775
Ennek mi a teljes címe? Mert te amit oda írtál úgy nem találja a google...

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Maxtreme
#5774
Az OFF-al? Pedig jó is az..

mama2
#5773
Még nem játszottam vele. De ideje lenne mert sokan dicsérik.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Cápafogxy
#5772
Kicsit (nagyon) elmentünk offba.

grebber
#5771
31 ezerért már kapni.Nagyátlagba 35 környékén mozognak.De ezek még csak alap hûtésûek.

Next PC upgrade: 2022

ChuckyHUN
#5770
Köszi. még1 krdés : HD4850 mennyibe fájna? és az alapblapomba belepasszolna?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

arty
#5769
"Akkor 1 magos kihajtaná kb 30%-ra."

ez oltári nagy baromság 😊 egy játék se gyorsulna a háromszorosára egy kétmagos procitol...

chucky meg simán VGA limites, de azért ajánlgassatok neki 2-300mhz-el gyorsabb procit... 😄 4850est kell venni és az egy idõre megoljda a gondokat - még ha picit tulzás is a mostani procijához. a 4800+ t meg meg kell cibálni kicsit, hátha birja - ingyen van!

mind1, én kiszálltam, elnézést h meginditottam az OFF lavinát, csak segiteni akartam 😊

Forza.

ChuckyHUN
#5768
Ok, köszi jófej vagy, majd meglátjuk közúton mernyit fog enni a mocim aztán mennyi pénzt kell benzinre költeni 😊

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

passatgt
#5767
jajó😊

Maxtreme
#5766
De nem mind1 hogy normál, vagy BE (Black Edition). Nem véletlen írtam azt amit 😊
Ugyanis az utóbbi nem szorzólockos.

passatgt
#5765
nekem 5200+ van

Maxtreme
#5764
Akkor már 5200+ BE

#5763
prociból minimum egy 5000es

AnarchoiD
#5762
nagyobb proci ?

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

ChuckyHUN
#5761
Max szerinted ez a gép mennyire van egybe?
: ASUS m2n sli
asus 8600gt 512 ddr2
amd 4800+ x2
2x1gb 800mhz ram

tudom hogy a vidikari a gyengepont, te 20ezerbõl mondjuk mit javítanál rajta?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

davidka003
#5760
"3850est egy meghuzott procival eléggé ki tudja hajtani,"

2 GHz-es 2 magos is csak 60-70%-ra hajtja ki.
Akkor 1 magos kihajtaná kb 30%-ra. Tehát totál felesleges a gépre költeni.

gépajánló:

GIGABYTE GA-P31-DS3L 11.508Ft
CORSAIR TwinX 2048Mb DDR2 800Mhz KIT 9.360 Ft
INTEL Dual Core E2180 2,00GHz 775 BOX 11.880 Ft
SAPPHIRE HD3850 512MB GDDR3 Lite PCIE 20.160 Ft
FSP ATX-400PNF 7.440 Ft

Összesen: 60.348 Ft

Olcsó 2 magos amin kis proci tuninggal minden megy maxon 1280x1024-es felbontásban. Eladja a mostani gépét 20-30k-ért és picit rak hozzá és tud venni egy egész jó gépet.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Maxtreme
#5759
bocsi! Ezt benéztem, miért emlékeztem úgy hogy bartonja van, azt nem tudom 😊 (igen ebben valóban van SSE2 support)

Másrészrõl az s754-es A64-ek marha gyengék sajnos.

arty
#5758
nemcsak sse2(ez biztosan van benne!), de sse3 is lehet az s754es athlonokban, ez reviziofüggõ

3850est egy meghuzott procival eléggé ki tudja hajtani, ha pl egy LCD-je van ... a két mag valoban lesz, ahol hiányzik majd, de ennél olcsóbban nem kapsz máshogy nagyobb teljesítményt. sztem minden játék elmenne szépen ... (nem maxon)

---

davidka: jah, mennyivel jobb tanács, h cseréljen komplett gépet 2x annyiért 😄 (szted vajon miért van 6600gt-je? mert nem kapott a tiédhez hasonloan jo tanácsokat eddig? 😄 )

Forza.

davidka003
#5757
Ne adj hülye tanácsokat. 1 magos procija semmire nem jó. HD 3850-hez 3 GHZ-es 2 magos kell. Ráadásul AGP drága és a DDR1 is drága.
Inkább adjon el mindent és vegyen egy új gépet.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Maxtreme
#5756
áhhh.. A cpu akkor is kevés lesz nagyon.
Se SSe2 support, ráadásul a mai játékoknál szinte alap a 2 magos processor.
Ráadásul a 3850 negyedét nem használná ki vele.

arty
#5755
huzd meg a procid, rakj be egy 1 gigás modult, vegyél egy AGP-s ATI3850est és játszhatsz mindennel 30ezerért 😊 (minusz az eladott 6600gt ára)

Forza.

#5754
MÁRIÓ:

szopjátok ki a cerkám

Maxtreme
#5753
NV Fizix Nurien alpha techdemo 😊















Nagyon jópofa, csak kár hogy ebben még nem enged felbontást állítani 😊

#5752
játszottál már vele ?
am milyen géped van?

mama2
#5751
Ez valami gyönyörû!!!

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

fery02
#5750
Rosszul szedte le, szedd le újra.
#5747: végülis igaz, nem jó már ez semmire. 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5749
Bioshock part 2



















mama2
#5748
Leszedtem. És amikor telepíti akkor hibát ír ki valamelyik filenal amit ki kéne csomagolnia. Ötlet?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

davidka003
#5747
LOL, 4 éves kártyával ne csodálkozz, ha nem megy semmi normálisan. Én 4 évig használtam egy 9600XT-t és már minden szarul ment vele ezért muszáj volt váltani.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;