Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fery02
#5896
Ez valami jövõbeli nfs?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5895
majdnem 😊
Különbözõ küldetéseket kapsz, és azokat kell teljesíteni (mittomén hatástalaníts bombát, fényképezz le monsztákat, etc ) )

w77d
#5894
szóval mászkálni kell a városban és hõsködni? 😊

Maxtreme
#5893
Szerintem nem rossz. Képzelj el 1 kicsit GTA-s gameplayt, jármûvezetési lehetõség, és fuxos niga társak nélkül 😊))
Viszont controller erõsen recommended hozzá.

w77d
#5892
jó játék ez?

Kaszi46
#5891
Tron 2.0 LightCycles sp örök kedvenc😊







*Posse*T.W.D*

Maxtreme
#5890
Igen. 30 fps a limit, arról nem mozdul.

#5889
Nekem az volt vele a bajom, hogy nem mûködött a mentés, mert ékezetes xp felhasználónevem van... -.- És hiába írtam át, már úgy sem volt jó, mert a dokumentumok mappa maradt ékezetes :/ Egész oprendszert meg hülye leszek 1 game miatt újratelepíteni...
grebber
#5888
8800GT-vel már faszán játszható?

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5887
Spiderman 3



















arty
#5886
felhivnám figyelmed a topik cimének MÁSODIK FELÉRE

játékokból. nem promo anyagból.

Forza.

davidka003
#5885
Meg sem jelent a játék.
Írd ki a teljes nevét.
Amúgy nem tûnt fel, hogy olyan képek vannak itt amiket mi fényképeztünk a játékokból?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

passatgt
#5884
ingame?

AnarchoiD
#5883
ofp2:dragon rising



Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

CalebJoe
#5882
Nem rossz kis játék volt, de nálam még mindig a Shadowgrounds a nyerõ.

OFF:
Nem értem ezt a fraps-ot hiába van nálam minden játékon a grafika maxon egyszerûen mintha nem érzékelné az antialiasing-ot tiszta recés képeket csinál ha meg meg mással fotózom akkor meg több mint 1megás képeket csinál.
Maxtreme
#5881
Space Siege



















fery02
#5880
Sose játszottam a játékkal, de jól sejtem, hogy merõben eltér az elsõ rész brutalitásától? Van ebbe vér egyáltalán? +3-as a játék?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Bence94
#5879
Saerious Sam 2 part 2.











GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Hmuda
#5878
X3 - Reunion

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Bence94
#5877
hát igen ahhoz képest nagyon jó a grafika.ökörség de direkt ez a jó ben<#vigyor3> majd teszek még képeket késõbb.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

CalebJoe
#5876
2005-ös játékhoz képest még mindig odaver a grafikája sok mai játék példát vehetne róla, de csak grafikailag mert a játék elég nagy ökörség.
Azért végigvittem vagy 3x<#vigyor3>
Maxtreme
#5875
Flatout UC:



















Bence94
#5874
Serious Sam 2 elvileg ez a full grafika.










GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

kakaoskalacs
#5873



Cod4 😄D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

grebber
#5872
Nem szupermen 😄 Szerintem az csak por asszem átvezetõben volt fingás 😄 Szal ja nagy lolság asz egész.

Next PC upgrade: 2022

mila69en
#5871
elég lolságosnak tûnik😄D a második képen az egyik kobold vagy mi, az superman?😄D megaza nagy láncos izé az fingik? vagy mi aza por?<#vigyor5>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

grebber
#5870
Frankó game kis segítõid miket pózolnak benne 😄 Csak ajánlani tudom.

Next PC upgrade: 2022

mila69en
#5869
hmm... elég agybeteg játéknak tûnik😄 asszem meglesem a demot mi is ez😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#5868
Pedig patchelve volt 😊

davidka003
#5867
Ha patch-elve van akkor nincs semmi fagyás/kékhalál.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Maxtreme
#5866
akkor ok :-D (engem mondjuk kifejezetten idegesített hogy 1 bizonyos rész után vagy kékhalálozott a gép, vgy kivágott a deskre a cucc. Dehát nem vagyunk 1formák xD)
Eredetivel ellenben minden ok.

grebber
#5865
Nem eredeti és nem baj ha fagyni fog!

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5864
ejj ha nem eredeti mekkorákat fog ez fagyni késõbb 😄

grebber
#5863
Overlord





Next PC upgrade: 2022

#5862
kb 5-6 éves korom nagy játéka 😄
de a best a duke nukem és aztán jön a wolfenstein.

fery02
#5861
GZDoom + 1337.wad, 1killtng.wad part 1












Örülök neki nagyon, mert szerintem fasza játék, és jól fut a gépemen. <#hehe>
Nyomathatok majd még képeket, ha lesz rá igény. Ugyanis nem tudom, hogy más hogyan viseli ezeket a képeket. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#5860
Igen a fear enginje van alatta és sikeresen megsalázták ezt az engine-t 😞

Next PC upgrade: 2022

fery02
#5859
Pont ezt akartam írni.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5858
Lehet nagyon mellétrafálok, de lichtech Jupiter EX engine-os? 😊 (F.e.a.r.)
Ugyanis ordít a képekrõl szvsz.

grebber
#5857
Code of Honor 2 (1-1,5 óra max idõ kell a végigjátszásához)




Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#5856
HDR + AA nem müxik együtt a gameben, de kben más baj nincs 😊

fery02
#5855
Tudjuk, vannak játékok, amik nem csúnyulnak az idõ múlásával, bár ejnye-bejnye: a 3. képen mik azok a csúnya recék a kezektõl jobbra annak a pultnak a szélén. 😄 Tõled nem ezt a minõséget szoktuk meg, szégyelld össze magad! <#eplus2>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5854
akarom mondani Agent 😊)

Maxtreme
#5853
SC Double agnet part 2











fery02
#5852
Kiváló játék olcsón. Valamikor feltétlen be kell majd szereznem. Meg az elsõ 3 részt is pack-ba most kedvezményesen. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

grebber
#5851
Hát igen ez a Splinter Cell széria nagy hibája pl a 3 szép volt csak 97%-ban kb csak a zöld képet láttad mivel éjjellátóval kell menni.
SC DA-ban már végre volt nappali pálya is.A hajós odabaszott amiben a medence van!

Next PC upgrade: 2022

The Protector
#5850
nyomjál lécci olyan közelkeletes képeket is belõle.tod amikor nappal kell gyilkolászni.köszi.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

ChuckyHUN
#5849
Jaú setítek mauni😄

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Maxtreme
#5848
Egy kimaradt 😊

Scda még1 😊)

Maxtreme
#5847
Splinter cell Double Agent