15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • Myselor
    #15232
    érdekes valóban én most fogom majd kipróbálni nemtudom mennyire fog tetszeni majd írok róla egy kicsit ha nem baj:)
  • Kongy
    #15231
    Utánanéztem kicsit miről szól a játék, érdekes koncepció, hogy nem lehet menteni, stb. Kíváncsi lennék rá, csak 9k körül azért nem adnék érte pénzt jelenleg.
  • Myselor
    #15230
    én úgy tudom hogy igenis van köze és valami ex bioshockos srácok kalapálták de nembiztos lehet tévedek :) amúgy igen nagyon bioshockos nekem is ^^
  • Madi92
    #15229
    Tudom, hogy kb semmi köze hozzá, de nagyon Bioshock/Dishonored hangulat árad belőle,ami jó dolog!!
  • Totti5
    #15228
    We Happy Few Preview



















  • broman191
    #15227
    Nagyon beteg, remélem jön minél hamarabb a teljes verzió... :D

    #15225 Crashelt már egy párat, kegyetlen idióta a save rendszere...a 8. fejezet (vagy pálya vagy hogy is különül ez el...) környékén tartottam, amikor másodszor beléptem a játékba, addig soha nem crashelt, majd a 16. fejezet környékén jött az első crash és amikor újra beléptem, akkor szerinte még a 8.-nál tartottam...nem engedtem a csábításnak, nem b4sztam fel magam, töltöttem kereséssel együtt fél perc alatt egy 100%-os savegame fájlt, aztán azzal tolom, azóta is crashelt random helyeken x pályán, de így már nem érdekel, mivel újrajátszásként értelmezi a játék minden pályát és akármikor akármelyiket tolhatom... :)

    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.26. 17:27:47
  • grebber
    #15226
    Ghost of a Tale







  • Maxtreme
    #15225
    csak nehogy úgy járj vele mint én anno.
    Már nagyon a végén (az utolsó pályán tán) fogja magát egy adott helyen és crash.

    Állítólag az eredeti (amit ha jól rémlik az ASUS vga-k valamelyikéhez adtak) is lehal ott..
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.07.25. 21:17:28
  • broman191
    #15224
    Nem is hivatalos forrás, enmag'... ;)

    #15222 R.I.P. autótörés :(
  • Kongy
    #15223
    Ezt a játékot imádtam anno! Ez a gamer's edition honnan van? Tudtommal nem lehet hivatalos forrásból megszerezni, mert ez az Xbox 360-os verzió PC-s portja, és hivatalosan csak a PS2-es verzió portja jött ki pc-re ha jól emlékszem. Nekem legalábbis az van meg dobozosan. 2 játék között elég sok a grafikai különbség, mondhatni egy generációnyi van :D
  • arty
    #15222
    Néhányan valóban imádtuk a flatoutokat, de a nagyközönséget egyszerűen nem érdekli - legalábbis a kiadók ezzel hajtották el anno a Bugbeart, amikor a Wreckfestel házaltak. Erre még lehet legyinteni, de arra, hogy a kickstarteren nem jött össze szinte "semmi", hogy early accessben sem kellett a "kutyának se", az azért a kiadókat igazolja - nincs tömegigény efféle ótókára.

    Bár eladott darabszámban majdnem ott van a dirt rally és az assetto corsa mellett, a finneknek vagy nem sikerült beosztani a pénzt VAGY a vásárlások nagyrésze filléres áron történt (nemtom így volt-e). Sajnos a fejlesztés már az első év után kipukkadt, látványosan túlvállalták magukat a fejlesztők, s ahelyett h folyamatos tartalomgyártás mellett a koncepciót egyszerüsítették volna, ragaszkodtak a "mély" karrierhez - amiből végül semmi nem lett és soha nem is lesz.

    DX11-re váltásba is beletört a bicska (rondább és lasabb lett), pénz pedig már nincs (így eleve nem is lenne mit visszaadni) a kijavításra.

    R.I.P. Wreckfest, aka Next Car Game.
  • broman191
    #15221
    Valóban esélyes, hogy egyszerűen kevés volt a marketing hátszél, mert a kevés pénzből tényleg a terméket szerették volna fejleszteni és nem tovább népszerűsíteni a projektet, eladni az roncsderbi érzést az embereknek...ha megvette volna az EA és 'NFS Carnage' lenne, lehet rögtön 1 millió előrendelésnél tartana egy cinematic trailer után...

    #15219: Jaja, LAN-okon istenek voltak a Flatout gémek anno... :))
  • grebber
    #15220
    Ezt most mondom neked ha a "Next Car Game" úgy ahogy van egy EA,vagy Ubisoftól vagy bárkitől aki ne noname kis csira hidd el tolongana a nép és már rég kész lenne.
  • csabush
    #15219
    Főleg azért is érdekes, mert manapság a pörgős játékmenet elég kelendő, ez pedig igaz volt mind a flatout mind a burnout szériára. Mennyit nyomtuk az előbbit LAN-okon, úristen, régi szép idők. :D
  • broman191
    #15218
    Számomra is meglepő, hogy szinte senki sem szereti a rocsderbis/zúzós autós játékokat, mivel sajnos az eddigiek alapján tényleg egy kiadó sem látott benne érdemi potenciált és a közönséget sem győzte meg annyira az egyébként ígéretes tech sneak peek, hogy összejöjjön rá párszázezer kickstarter dolcsi...ami különösen meglepő, mivel egyéb rétegjátékok szedtek már össze milliókat, például a Wasteland 2 2.9$ millió dollár feletti összeggel zárt és annál egy FlatOut szellemi utód ezeregyszer casual gamerebb közönségnek szóló cucc lenne...tényleg nem értem, mi ez az érdektelenség, de remélem megfordul egyszer, mert szeretnék minél szebb, jobb, tartalmasabb autózúzdákkal játszani, manapság nincs elkényeztetve az ember az ilyesmikkel...bízom benne, hogy az EA legalább lát majd fantáziát egy újabb Criterion-féle Burnout részben, nem csak NFS-t csináltat velük sorra és mellékmelóztatja őket egyéb játékaik autós vonzatú területén (WatchDogs 2)... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.07.24. 22:58:53
  • Maxtreme
    #15217
    Vagy valami nagyobb kiadó felkarolhatná őket..(a Deep Silver pl úgy is megvesz minden szart )
    De ha már eddig nem tette senki, nyilván ez után sem fogják.
    Érdekes amúgy hogy ennyire nem lát, és anno sem látott bent senki potenciált. Ha jól rémlik már a kickstareren is elhasalt.
    Azért "bátor" dolog vagy így belekezdeni.. Még akkor is ha ettől függetlenül is azért elég szép támogatásokat kaptak.


    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.07.24. 20:41:16
  • Maxtreme
    #15216
    hát. Halottat már kár kaviárral etetni...

    Őszintén örülök hogy anno nem vettem meg, pedig óriási reményeket fűztem hozzá.
    Sajnos világosan látszik hogy még maguk a fejlesztők sem tudják mit akarnak.. (sajna most már frissítést sem)

    A dolgok jelenlegi állása szerint az lenne a legokosabb lépés a fejlesztők részéről, ha ugyanazt tennék mint a WB a Batmannel.
    Sorry fiuk elqrtuk, visszaadjuk a pénzeteket.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.07.24. 20:26:34
  • broman191
    #15215
    Sajnos nem talicskázza a pénzt a projektbe túlzottan sem kiadó, sem a közönség... :(

    King Kong: Gamer's Edition 1440p *PNGs*

  • Totti5
    #15214
    Nem készül az már... Mire ebből lesz valami ( nem lesz ), a világ elmegy mellette ( már elment, teknóban az engine váltásnál vissza is léptek vele, teljesen tévút ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.24. 20:02:39
  • broman191
    #15213
    Ja, még közel 10 év után is fun és nem is szörnyen rusnya, kár hogy az utód 'next car game' csigalassúsággal készül... :)
  • CamelX
    #15212
    Na de jó ötlet! :P
  • broman191
    #15211
    Flatout Ultimate Carnage 1440p *PNGs*

  • Maxtreme
    #15210
    Kár hogy ez nem jön/jött PC-re..
  • Totti5
    #15209
    Alienation




















  • Maxtreme
    #15208
    STALKER - Call of Pripyat (+100.000 mod :) )





















    Nem tudom a képek mennyire adják vissza (sajna elég durván tömörítettek mert a beépítettel voltam hajlandó készíteni) de ez az atmoszféra valami eszméletlenül brutális lett.
    Komoloyan a hideg futkos a hátamon játék közben :D
  • zorrobomber
    #15207
    American Truck Simulator





  • Maxtreme
    #15206
    igen meg "pár" gigányi.
    Ok hogy nem kilóra számoljuk a játékokat, de a sacred 2-nél csak egy dvd9-es lemez tartalmazza a HD textúrákat. (+ a játék másik 2xdvd9) Mondjuk maga a bejárható map is óriási, szal abszolút indokolt.
    A TQ meg ha jól rémlik valami 3gb.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.07.14. 09:25:17
  • zorrobomber
    #15205
    És van is 2 év a kettő között :)

    Mobilos verzió szerintem valami tévedés lehet, én ilyen akció játékkal sose játszanék tapipadon :)
  • Maxtreme
    #15204
    Azért ja, madár távlatból nyilván másabb lenne a sacred 2 által festett kép is, de amúgy direkt ilyeneket raktam. :)

    Egyébként ha szigorúan a technikai részét nézzük a 2 játéknak (textúra felbontás, effektek stb) az S2 akkor is jóval szebb.

    A level design meg az atmoszféra meg már más kérdés, ahogy írtam is, kinek mi jön be.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.07.13. 21:00:39
  • Kongy
    #15203
    Most jött ki mobilra, jó játék lenne, de androidon állandóan kifagy : /
  • broman191
    #15202
    Távolabbi nézetből minden szebb lenne..."pont mint a jányok" - a főnököm beszólását idézve...
  • arty
    #15201
    távolabbi nézetből a sacred is szebb lenne :)
  • zorrobomber
    #15200
    jaja, mind elfogultak vagyunk, nekem jobban bejön a realisztikusabb stílus

    nem sajátot, de akkor rakok is már :)

    Titan Quest








    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2016.07.13. 14:46:26
  • Maxtreme
    #15199
    szerintem nem, persze ez ízlés dolga. :)
  • zorrobomber
    #15198
    Titan Quest jobban néz ki :)
  • Maxtreme
    #15197
    Egy kis Sacred 2 :)












    Végre úgy néz ki sok év után sikerült problémanetesre belőni.
    Megjelenéskor bugos volt, és az akkori gépemen szaggatott, aztán később mikor feltettem állandóan fagyott, stb.
    Most viszont úgy néz ki nem lesz vele gond )kopp kopp)

    Egy viszont biztos.. Nem semmi időtálló látványvilága van :) Nyilván nem a mai szinthez kell mérni, de nem sok 8 éves játék mondhatja el magáról hogy így néz ki.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.07.13. 13:36:59
  • grebber
    #15196
    May Payne 3















    Ryse Son of Rome



  • grebber
    #15195
    Cargo 3






    Epsilon







  • Totti5
    #15194
    Nem volt ez csúnya sosem, élvonalbeli játék volt grafban amikor megjelent, csak eltelt egy generáció és 6 év.
  • broman191
    #15193
    Dreamfall Chapters 1080p, PNGs, apróbb spoilerek