15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • broman191
    #15272
    A 'next-gen középszerű' grafikus színvonal amire gondoltam, ami már szvsz kissé a minek jobb felé konvergál, ha jól is fut, a gameplay is remek és főleg ha ügyesen ollózzák össze a fejlesztők a vizuális tartalmakat a hardveres teljesítményhez mérten, szóval optimálisan jön össze 'látvány/grafikus lóerő' arány, valamint a futásteljesítmény. Hangsúlyozom, mára ebben az értelemben grafikus külcsínben középszerűt alkotni szerintem dícséretes. :D Ugye ilyenkor nem leng ki a mérleg nyelve semerre, nincs OMG Crysis X grafika és csili-vili, vizuális többlet tekintetében megérkdőjelezhető arányban hardverigényes jóságok, viszont nem is a másik véglet, hogy feleslegesen rusnya, csak hogy gyors legyen.

    ui.: A PC-s Project CARS szvsz a csúcs vizuálisan az autós játékok között amit máig láttam, legalábbis voltak olyan képek a NeoGaf PC-s screenshotos topikjában, hogy aztaku...persze a screenek készítője elismerte, hogy az atomerőmű gépén sem játszható úgy megfelelően, csak screenelgetett hobbiból... :D
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.09.13. 22:25:37
  • Totti5
    #15271
    PCn ott van a tudod, az, meg tudod amaz. Valaki mutassa meg mik! De jöhet konzolról is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.13. 21:27:13
  • arty
    #15270
    "konzolosan középszerű"

    :DDD

    no komment
  • Shep
    #15269
    NEm rossz, na majd a demot kipróbálom ha kiadják PC-re is valamikor megjelenés után, már ha menet közben el nem felejtik :)
  • Totti5
    #15268
    Előző két részt is imádtam, ez pont ugyan olyan mint a 2. csak más a helyszín, több a lehetőség, több a tartalom. Ugyan az a makulátlan minőség. Demó amúgy nagyon tartalmas, megyek is lassan felfedezni a térképet, mert van mit.

    Ami nagyon látványos az az égbolt, mintha élne, nagyon szép. A fejlesztők elmentek Ausztráliába egy egész nyarat eltöltöttek és tonna fényképet csináltak különféle időjárási körülményekről és az van bedigitalizálva, szóval a valós égboltot látjuk, ami term. változik folyamatosan. És ez egyből szembetűnő hogy mennyire természetes, látványos az egész, szóval megérte a melót.
  • broman191
    #15267
    Ha lecseng az újdonság láz és akkor is tartod majd ezt a véleményt, akkor tényleg ütős cucc lehet...és 6 hónapon belül csak lesz Steam-ben is... :)
  • Totti5
    #15266
    Legszebb, legnagyobb ( méretben lehet nagyobb volt a TDU és a Crew, de itt amennyivel "kisebb" annál változatosabb, részéletesebb ), legtartalmasabb autós játék ami valaha készült. De hát Forza, ilyen volt a 2. rész is, és ilyen volt a szárnyait próbálgató Horizon 1 még 360on. Ez minőség és profizmus a köbön minden téren. Ez és nem túlzás. PCn ilyen autókát nem látott a világ még, de konzolon is a trón legtetején legel a Horizon széria. ( TDU és társai ezer sebből, optimalizálatlanságból és bugból vérzett mindig is ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.13. 17:36:08
  • broman191
    #15265
    Inkább olyan next-gen konzolosan középszerű, ami részemről dícséret, ha egy half-decent gamer PC-vel kifut a világból, mivel láthatóan nem költötték el számításteljesítményre éhes, csili-vili fícsörökre a véges hw feldolgozási kapacitást... :)

    #15260: Ha az én kommentemre vonatkozott, akkor próbálj a hsz számára kattintani, hogy csak annak a tartalmát töltse be az oldal, mert nálam is szenved néha kegyetlenül a böngésző a topik betöltésével, többek között a spoilerek tartalmára kattintva sem történik semmi, annyira le van foglalva...egy indokként ezért is teszem spoilerbe a tartalmaimat, aki akarja rákattint, akit nem érdekel, ne is szenvedjen a betöltésével a böngészője, mindenki jól jár... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.09.13. 17:33:34
  • TBTPumpa
    #15264
    Ez állati jól néz ki! Tegnap estre sztrímelték nyúltubon is, még az OST anyagai is baromi jók! Várós az anyag, kár, hogy Windows 10 Store exkluzív PC-n. :(
  • grebber
    #15263
    "Az ezer éves Dirt 2-nek szebb a grafikája" .....by okos megmondok
  • Totti5
    #15262


















  • Totti5
    #15261
    Forza Horizon 3



















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.12. 22:49:41
  • AnarchoiD
    #15260
    nalam nem nyilik a spoiler, mi lehet ez ? :)
  • broman191
    #15259
    Homefront: The Revolution @ 1080p, very high, vanilla, apróbb spoilerek

  • Totti5
    #15258
    Plants vs. Zombies Garden Warfare 2



















  • AnarchoiD
    #15257
    RUST










  • Kongy
    #15256
    Hát igen, rengeteg órát öltem ebbe a játékba, és nehéz elhinni, hogy a 2012-es NFS Most Wanted-et is ugyanez a csapat csinálta.
  • broman191
    #15255
    Burnout Paradise: The Ultimate Box 1440p + apróbb SweetFX buhera - Az EA ráállíthatná lassan a Criteriont egy újabb Burnout részre (nem NFS címszó alatt)... :]


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.09.04. 16:19:17
  • Totti5
    #15254
    Nem tudtak, ha így lenne valamelyik kiadó mefinanszírozná, de nem kell, nincs rá igény és a JÁTÉKOSOKnak sem kellett. Bugbear recept nem kellett, be is bukott az egész project ahogy van.

    Támogatni kellett volna őket és nem elfordulni az egésztől. Így jártunk.
  • grebber
    #15253
    Sajnálom ,hogy a Bugbearből az lett ami

    Simán el tudtak volna vegetálni a FlatOut Ultimate Carnage alappal sok sok új pálya, helyszín ,kocsik stb. Erre belevágtak egy full újba amit sose fejeznek ,be erre arra is rágyártanak egy másik korai fost :( RIP
  • broman191
    #15252
    FlatOut Ultimate Carnage




    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.09.03. 11:48:35
  • Totti5
    #15251
    F1 2016 Monza


















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.02. 20:28:30
  • broman191
    #15250
    Fallout 4 + DLCs & mods @ 1080p *PNGs, apróbb spoilerek*

  • grebber
    #15249
    Számodra lehet. Én jól elvoltam a warezzal is első végigjátszásnál , most pedig az eredetivel is (ha már megvettem legyen steamen is végigjátsszva)
  • Kongy
    #15248
    Ez egy ótvar szar játék..
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.08.23. 15:00:38
  • grebber
    #15247
    Sniper Ghost Warrior 2









  • zorrobomber
    #15246
    Order of Battle: Pacific





  • Totti5
    #15245
    Ratchet & Clank



















  • Totti5
    #15244
    F1 2016














  • grebber
    #15243
    Investigator (Egyszer remélem meg fogom tudni miről szólt ez a játék. 2.5 óra volt a DLC-vel együtt)







  • grebber
    #15242
    Investigator (Cryengine)

















  • Maxtreme
    #15241
    folyt:
















  • Maxtreme
    #15240
    Dying Light - The Following



















  • Totti5
    #15239
    ABZU




















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.02. 19:55:50
  • broman191
    #15238
    Szerintem is szörnyű az alacsony FOV, a nálam megszokott, többnyire 75 környékét biztosan nem üti meg, egy idő után alakul is a lightos hányinger és fejfájás...
  • zorrobomber
    #15237
    Ne.

    We Happy Few doesn't live up to its trailers just yet
  • Kongy
    #15236
    Jól hangzik, lehet mégis kéne vele tenni egy próbát :D
  • Maxtreme
    #15235
    haha, anno asszem én is hasonló mód oldottam meg. Aztán miután ugyanígy a vége felé 5 percenként crash. töröltem a fenébe az egészet. :D
    Amúgy még 1 óriási hibája volt/van ennek a játéknak (ettől függetlenül én is nagyon szerettem) ez pedig a FOV. Én nem szoktam annyira ugrani a kis látószög miatt, de itt konkrétan tényleg úgy éreztem magam mint egy szemellenzős ló :D (sztem ha van 50 akkor sokat mondok)
    Arra viszont már nem emlékszek hogy manuálisan lehetett e vele machinálni.
  • Myselor
    #15234
    hát ez eddig nagyon beteg amit toltam vele.az optimizálás nagyon szar szerintem de ugye még csak early így elnézem.amúgy a világ és az egész ami az elején történt nagyon odabasz hangulatilag.hogy későbbiekben mennyire köti le az embert mennyire lesz változatos majd kiderül a teljesen mindenesetre egy próbát megér faja kis cucc és bioshock hangulatú egy picit:)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.07.27. 01:52:32
  • Kongy
    #15233
    Várom