Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#6549
srácok, lehetne hogy nem offoljátok szarrá a topikot?
95% baromságra jut 1-1 kép 😞

Forza.

Snexi
#6548
még jó hogy mivel több mint 1 év telt el a megjelenés óta

Bence94
#6547
nekem meg lowon, mediumon is szaggat<#idiota> bárcsak én is ezt mondhatnám, hogy szar a grafika fullon...<#vigyor1><#vigyor3>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#6546
Hát én azért padlót fogok néha tõle😊...

De jah.nagy rajongója vok a just caus-nak ,,nekem tetszett az egész környezet..emiatt tetszik a crysis is,,


Istencsászár
#6545
Lekorlázotod magad egy platformra. Dead Space kiváló játék, Crísis is egy jó fps, de még pécén is akad jópár alkotás az elmult év/évekbõl, a többi platformról nem is beszélve.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#6544
miért ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Istencsászár
#6543
Nézegesd a Resident Evil 5öt.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#6542
és a Mostani játékok ,az természetesen idézõjelbe,csak lemaradt sorry ""

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#6541
Egyébként ahogy igy elnezem a mai gameket,nemtom neked anno amikor The Matrix- Path of Neo-t jáccottam,nekem teljesen máshogy jottek le a gamek. nem volt túl csecsázva meg minden,de kurva nagy jatekelmenye volt.valahogyezek nem olyanok mint régen. The punisher is mien nagy játék volt már. Meg anno Call of duty 1 . Cod UO , meg Cod 2, NFS Underground 1, Max payne 1-2. grafikájukkal sem volt hiba,. Változnak az idõk.
Mostani játékok közül a Dead Space , Crysis Warhead meg a Double Agent volt az ami ütött. Többi felejtõs

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

w77d
#6540
ok, de én is nemrég tettem fel újra teljesen full grafikára és nem váltott ki belõlem akkora ámulást mint anno..

#6539
szerintem nem is full grafika

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

szucsy89
#6538
fejlõdünk, fejlõdünk...
w77d
#6537
ez a crysis most már abszolút nem néz ki olyan nagy számnak, mint anno..

#6536
noclippel bementünk föld alá oda a korházhoz spawnoltunk witcheket, csávó meg odaállt a föld alatt a korház "mellé" és úgy néz ki mintha ott állna mellette😄

w77d
#6535
aztakurva hány witch van ott XD ez valami mod vagy mi??

#6534
Crysis








#6533
Grand Theft Auto 4 - 1280x1024 75Hz, High - Highest


Abszolút BestBuy: Left 4 Dead
KINGKONG!


Mass Effect
régi karakterem😞

#6532
Találtam pár régebbi képet...

Crysis Warhead




Crysis Wars

Solten
#6531
<#vigyor>

Saor Alba

w77d
#6530
😉

a te korodban még heves vérmérsékletûek az emberek XD

#6529
nincs bocsánat, csak disznóvágás

mama 2
#6528
Ja és W77d: bocsi

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

mama 2
#6527
Jah, télleg Bezzeg:C. Ecsém láma vagyok:C. Na de most már
Off, off
On,on
Jöhetnek a képek

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#6526
1. kurvára félreolvastad, nem bazmeg, hanem bezzeg
2. a keresztapa elsõsorban nem játék(tudom, hogy csináltak belõle játékot, de csak sajnálni tudlak ígyis...)
Bulykin
#6525
én nem szidom😊 egyébként jah, ez nem oylan topik, nem itt kéne.

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#6524
De az elõtt mamát értették félre,de ki nem szarja le? Képeket,azért van ez a topik,eleget szidtátok már azt a szerencsétlen mamát. Mondjuk megérdemli.😞

kuci06
#6523
mama. hülye vagy. de olyan mértékben, hogy az szavakkal nem fejezhetõ ki.
...viszont ez a kép elég jól kifejezi az érzéseim veled kapcsolatban:

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Bulykin
#6522
de te értelmezted rosszul mert azt írtad h "...aztán bazzmegolj le!"
de õ azt írta h bezzeg, ami teljesen mást jelent...

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

mama 2
#6521
Most mért? Én a logója alapján írtam a Godfather példát. Erre õ meg a Maffiát hozza fel. Nem én tévedtem, nem én értelmeztem rosszúl amit írt, hanem õ amit én írtam.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#6520
fail

Rockynhooo
#6519
_A:SD:_DAS:_ASD_😄AS_:ASD_ASD

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#6518
Olvasd csak el megint amit írt...

mila69en
#6517
szerintem neked vannak itt értelmezési problémáid<#szomoru1>
bezzeg not = baz*meg:XD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mama 2
#6516
Nem a Maffiáról beszélek te, hanem a keresztapa kettõ játékról-.-.
Értelmezd már amit írok, aztán bazzmegolj le!

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Istencsászár
#6515
Promó képepeken minden szép, majd kiderül mozgásba.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

mila69en
#6514
de a robbanások jól néztek ki az elsõ részben^^

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

w77d
#6513
bezzeg a Mafia2 gyönyörû így képek alapján..

Istencsászár
#6512
Ez a játék sose volt szép ahogy az elsõ rész sem, nemtudom mit vártatok.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

mama 2
#6511
A Godfather kettõnek is olyan szar grafikája van/lesz a képek alapján mint a bûn😄.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#6510
á ez csak konzolgrafika<#idiota>

w77d
#6509
most trendi lett a szar grafika???

tomi890125
#6508
pláne ennyi blur-ral <#wilting>

The Only One!

#6507
ez csunyább mint a gta :|

grebber
#6506
Saints Row 2




Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#6505
Sztem menj vissza enefesezni az nem ilyen "bonyolult" 😞

#6504
buék
amúgy ugyanolyan hülye vagy mint eddig 😞

mama 2
#6503
Nekem kint van az ikon az asztalon. És ott CrashTime2-t ír. Akkor most burning Wheels, vagy CrashTime 2?
Amúgy az elsõ küldetésnél amikor elvileg követni kell a kamiont, ott mit kell csinálni? Mert követtem egy darabig, de nem sikerült a küldi😞.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

Istencsászár
#6502
Egész kellemes autós játék lehetne hogy ha egyszer már kitörne ebbõl a budget kategória érzésbõl... kár érte.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#6501
Cobra11 Burning Wheels



Forza.

arty
#6500
képet vagy kuss

Forza.