Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#6601
PES-hez nincs olyan mod? ja, akkor nem látnád a labdát <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

báttyó02
#6600
:ASDsada

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

w77d
#6599
ejj de csúnya ez a mosódás effekt...

báttyó02
#6598
ez csak futás közben mosódik el 😄 alapbol nem ilyen

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ates84
#6597
A színekkel nincs baj, de ez az elmosódás már túlzás.
Ha valaki igaziból így lát, az menjen szemorvoshoz.

#6596
stalkert kicsit agyon moddoltad :-o
feltünõen zöld lett 😄

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

báttyó02
#6595
STALKER










PES2009












Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Maxtreme
#6594
Én így oldottam meg anno:

con_restricted 0
r_TexturesStreaming 0
e_lods 0
r_UsePOM 0
r_TexMaxAnisotropy 16

A 2 utolsó opcionális. Én anno használtam, mivel POM-al (Parallax Occlusion map) nincs AF a játékban..

#6593
és az earned in blood? 😊

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

grebber
#6592
Hogyan?Légyszíves írd le!

Next PC upgrade: 2022

arty
#6591
Brothers in Arms (már nem sok van hátra és kezdhetem a Hell's Highway-t)





Forza.

Snexi
#6590
manuálisan kilehet szedni ezt a "10cm-vel elötted tölt be a textúra" cuccot

Seth
#6589
Majd ha 3 gigás videókarik lesznek,akkor talán beleférnek a full látóhatárba is a high textúrák XD, addíg ne akard a lehetetlent

PSN ID.: Beegabor

#6588
Így van, többek között ezért is hagytam abba a játékot. Rohadtul untam, hogy a textúra csak akkor csodás, ha megközelítem. Illetve azért is, mert az ellenség már akkor is lõtt engem, amikor még nem is vált láthatóvá. Na de elég az off-ból.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

grebber
#6587
Hát lehet neked ez nem olyan nagy probléma de egy köztudottam grafikára gyúró játékban ne legyen már is fos dolog mert kicsit lehangoló hogy mész mész és csorog a nyálad hogy aztadurva mekkora grafika meg minden és tessék távolban ott a 3 pixeles lowpoly fos textúra.
Engem baromira irritál.

Next PC upgrade: 2022

Firerock
#6586
ajánlom hoyg az összes játékban ami mostnaába fog kijönni ez legyen a legnagyobb probléma😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

grebber
#6585
Na pl az elsõ képben látott fos dolog nem lenne benne és meg lenne csinálva normálisan akkor perfekt game lenne teljesen!

(aki nem tudná mirõl beszélek ott van például az a kis ház csak rá kell nézni a textúrájára.Na az akkor lesz normális ha 2 méterre megközelitjük)
Legnagyobb negativum a Warheadben!

Next PC upgrade: 2022

#6584
Crysis Warhead:




Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#6583
Crysis:




Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#6582
CoD World at War:




Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

hungary27
#6581
sry ezt akartam
hungary27
#6580
18 Wheels of Steel Haulin
kakaoskalacs
#6579
Grid


TF2

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

The Protector
#6578
Sztem jó 5let a konzolos képek berakása.Íg tudjuk h konzolon h néz ki egy game ami esetleg pc-re is kijött illetve látjuk mi a különbség.Vayg pedig sírhatunk egy egy konzol only game képeit nézegetve.Nekem csak a minõség számít a képeknél.A tc-rõl mobillal lefényképezett dolgok annyira nem jók fõleg mert egyáltalán nem jön át a grafia és a hangulat.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

bujcsik555
#6577
Combat Wings
City Interactive-s,500Ft-s játék, egyszer el lehet vele játszani.






Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

Maxtreme
#6576
Látom még kevés a warnod..
Kell még pár..
Egyáltalán nem mind1 hogy milyen platformon készült képeket rak be? Sõõõt n külön örülök neki, mert így nem csak (nagy részben) az épp aktuális PC-s slágerjátékokról készült sotikat látom.

Ha meg valami nem tetszik, olvasd el a banner alatt látható szöveget:

Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...


kösziszia

Istencsászár
#6575
Az a bajod hogy irirgy vagy. Nekem nincs gémer pécém, az itt látott játékok 99% el sem indul a jelenlegi masinán, mégis mindig nézegetem a topikot mert szépek a képek, mert ez a lényege. Ha ennyire zavar akkor nem kell ide járni, vagy fordulj a modikhoz hogy írják ki a bannerba azt hogy csak pécé képek a te kedvedért.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

uHs Gerzson
#6574
kickbandestroythx

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Firerock
#6573
nem a konzolosok fórumában vagyunk...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

arty
#6572
Firerock ... kértelek már legutobb, kértek mások is. Tedd meg. Huzz a ***** ***** *****-ba. Most.

A kedvedért még jonnek konzolos képek, akkor is fentiek vonatkoznak rád. Picsába vagy rakj képet.

Forza.

ates84
#6571
kthxbai

Snexi
#6570
omg,mégegy megmondóember
mért ne rakhatna xboxos képeket?

Szabi84
#6569
én szívesen nézem a konzolos képeket is szóval ne, eddig sem volt gond vele

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Firerock
#6568
khhm
nyissatok konzolosba is egy ilyen topicot és oda mehetnek az Xboxos képek
kösziszia

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

arty
#6567
Cobra 11 - Burning Wheels


osztott képernyõs verseny vége a legjobb kocsival 😄

Forza.

arty
#6566
Project Gotham Racing 4 (xbox 360)







Forza.

Gando
#6565
váó ha lesz végre új gépem amin végre mennek az újabb dolgok is (ilyen szempontból még a crysis is új nekem 😄) Akkor ezt biztosan kifogom próbálni, mert a hangulata a képek alapján nagyon bizarrnak tûnik, és imádom az ilyen jellegü játékokat 😊

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Snexi
#6564
jó játék is 😄
az eu-s verzió februárban jön,elvileg itthon magyarul jön ki,nincs sok szöveg a játékban szóval nem hiszem hogy késni fog (vagy ha késni is fog akkor nem sokat szvsz)

Hmuda
#6563
Én voltam, de ne vedd magadra.

De ezentúl majd odaszerkesztem ha ilyen több üzenetes megoldásnál véletlenül elmarad.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

w77d
#6562
jó játéknak néz ez ki. nálunk meg fog jelenni??

Snexi
#6561
Cryostasis



















Snexi
#6560
Cryostasis





















w77d
#6559
oda kell írni minden kommentbe, mivel ha valaki utólag rákeres, akkor azokat nem adja ki ahol nem szerepel a címe..

Snexi
#6558
3 kommentben raktam be a képeket (mert huszonvalahány volt)
az elsõ kommentbe odaírtam a címét,a második kettõben nem,de gondoltam hogy ki tudják következtetni hogy ugyanabból a játékból vannak a képek (mert nem olyan változatos a látványvilág hogy ne legyen felismerhetõ)

w77d
#6557
valszeg nem írtad ki a játék nevét..

Snexi
#6556
omg hova tüntek a képeim?(még ezenkívûl 2 kommentben voltak)valakinek nem tetszett és törölte?

#6555
csak angol nyelvi fájlok

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Seth
#6554
Van már angol változat??

PSN ID.: Beegabor

Snexi
#6551
Cryostasis









#6550
Alliance of Valiant Arms

Enermax Fulmo GT ECA1092AG, Corsair HX620W, ASUS X99 Deluxe/3.1, Core i7 6800K@4,3Ghz, Corsair Dom. 4x4GB, ASUS GTX1070, WD 2+4TB, Lite-On iHES112, Samsung T27D590, ASUS Horus GK2000, Sharkoon M50