Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

offkorzreg
#6651
valóban élettelenek is.ez a játék egyetlen gyenge pontja,túl steril,túl tökéletes a világ,de semmi ember,semmi élet sehol.plaza-n végigrohansz üres.1-2 szereplõ,párszor lõnek ránk,heli és ennyi kb az egész történet.nagyon szép játék ez tény,de üres..mintha csak valami teszt volna.egy teszt ahol bemutatják hogy mit tudnak kihozni,egy új fícsör.:c

Solten
#6650
Jaja, profi munka...

Saor Alba

Istencsászár
#6649
Nem az a lényege... a játék képi világa és a pályák dizájna tökéletes.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

grebber
#6648
Nemcsak tûnnek élettelenek is néha lõnek ránk páran meg egyszer kétszer helikopter is üldöz azt annyi.

Next PC upgrade: 2022

Szabi84
#6647
nagyon szépen néz ki, de túl steril a környezet, élettelennek tûnnek a pályák

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#6646
Erre a játékra lehet aztmondani hogy úgy is néz ki mint a képeken!
Nem agyon ps-ezett képeket mutogattak nekünk!

grebber
#6645
Ja csak törnék meg az 1.01-es patchet és akkor a PhysX is menne már fagyás nélkül.

Next PC upgrade: 2022

Solten
#6644
ez fasza

Saor Alba

Istencsászár
#6643
Dobod el azt a fegyvert<#ejnye1><#vigyor> azt se tudom hogy kell ebbe lõni, demóbe talán kettõt lõttem egy mp4el... amikor el kellett venni egy fegyvert egy karaktertõl 20 percig nem tudtam mit csinálni mert nem tudtam melyik gombal lehet, meg nem is akartam h még véletlenül se kerüljön a kezem ügyébe.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Maxtreme
#6642
Tõlem is mirrors edge



















grebber
#6641
Mirrors Edge








Next PC upgrade: 2022

arty
#6640
képeket emberek!!!! sok a duma!!! minden játéknak van topikja ...

Forza.

grebber
#6639
Én nem a média hanem az userek körében aratott dicséretekrõl beszéltem!
Dead Spacre-rõl rosszat talán nem is olvastam.Mirrors Edgere meg most kiprobálás után egy rossz szavam nincs rá!
Csak sajnos bármennyire is tetszik pénzt nem adok érte.Mocskos köcsög warezhuszár vagyok ez ellen nem tudok mit tenni.

Next PC upgrade: 2022

kakaoskalacs
#6638
még el is irtam 😄
Lotro az a mmo 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

saxicola
#6637
www.gamerankings.com

PC (82.2%) | X360 (79.5%) | PS3 (78.9%)

Ja rosszkor jött ki az biztos. Durva volt a tavalyi õszi/téli konzolos felhozatal.

www.gportal.hu/bioshock

kakaoskalacs
#6636
LotrO?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Istencsászár
#6635
Csak úgy van értelme hogy egy embert sem lõsz le fegyverrel, a vége pokoli nehéz, de akinek tetszik elsõre csak így érdemes végigjátszani, mert ez a lényege... elején kevés a katona, a végén meg túl sok.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#6634
Ez nem teljesen igaz. E3on és egyéb rendezvényeken nagy figyelmet kapott, mármint ilyen-olyan díjakkal jutalmazták elõre, mert lényegében egy uj frencsájz és stílus, de miután a végleges változatot megkapták a teszterek nem aratott nagy sikert sehol sem. 7 pontokat adtak rá, és ez nagyban befolyásolta a sikertelenséget + ez a novemberi megjelenés sem tett jót hiszen Fable2, GoW2 és egyebek jöttek ki, és inkább azt vették és azok meg is kapták a 9-10 pontokat, szóval rossz idõben, rossz fogadtatással.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

saxicola
#6633
Úgy látom a Lord of the Rings Conquest egy nagy szar lett. A képeid is ezt tükrözik.
Ezért kár volt az EA-nak meghosszabbítani a filmes jogokat.

www.gportal.hu/bioshock

grebber
#6632
Harci részek?Eddig 3 pályát vittem végig ott annyi volt a harci rész hogy elrohantam a fegyveresek mellett amelyikek mellett nemtudtam azt felrugtam ennyi.Semmi ördöngösség menekülni futni kell.

Next PC upgrade: 2022

saxicola
#6631
Mindenki azért sírt, hogy ma a kiadók nem mernek kockáztatni és csak a szar folytatásokat nyomják a gamer arcába évrõl évre. Az EA most 2 eredeti játékot is kiadott és mi lett a vége? Bukás. A Dead Space talán behozta az árát, de a Mirror's Edgebõl csak 60 000 fogyott konzolra az USÁ-ban.

www.gportal.hu/bioshock

ChuckyHUN
#6630
Olvastam, hogy a harc részek elág frusztrálók, Fáradtanm leünli kikapcsolódni jó, vagy csak tiszta fejjel lehet jáccani?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

grebber
#6629
Nagyon jó.Frankón egyedi mint pl a Dead space.Csak sajna alig vették õket ezért nem lettek kirobbanó sikerek bár sok elismerést kaptak.

Next PC upgrade: 2022

ChuckyHUN
#6628
Ez jó game ez?😄

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

ates84
#6627
de tényleg ez hogy? miért?

RatBaG
#6626
pfff bazz, ez is ilyen alul-felül csíkos, mint az assassin? <#gonosz3>

Per Aspera Ad Inferi.

mila69en
#6625
10 színt?<#zavart2>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

grebber
#6624
Mirrors Edge (kurvajól optimalizált game igaz kb 10 színt használ csak<#eplus2>)

1280*1024 minden maxon 16xQ AA









Next PC upgrade: 2022

grebber
#6623
The Lord Of The Rings Conquest







Next PC upgrade: 2022

Solten
#6622
Simán megérte érte a kemény fél kiló 😊

Saor Alba

Firerock
#6621
msot ezzel mi a baj?
miért kell mindenbe belekötni?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Istencsászár
#6620
Valami nem stimmel, 1024*7868ba szedi ki gondolom a vga kábel miatt és ilyen nyomott, ezt már kicsit összenyomtam, de milyen méretnek kell lennie hogy normálisan fessen?😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

arty
#6619
Istencsászár: méretezd már be rendesen a képeket 😊) Olyan ronda igy aránytalanul az a mustang ... pedig a képek eszméletlen jók 😊

Firerock:
"eredeti játékot nincs kedvem venni"

anyám ... és mindezt egy képek topikban <#wow1>
b*szki, tegyél már be képet is vagy csak nézegelõdj ...

Forza.

Firerock
#6618
én is sokáig konzolt akartam venni de eredeti játékot nincs kedvem venni ha meg falshele,m akkor elvész a garancia ami egy Xbox esetén ugye létfontosságú

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

w77d
#6617
nekem csaka zért kéne konzol, mert basszák meg kegyetlen sok autót modelleztek a játékaikhoz...

Istencsászár
#6616
Sokat nem TUDztam, szinte semmit csak a bétát próbáltam, de annyiban mindenkép más hogy ez jóval árkédabb, burnout nfs egyveleg kiválóan kivitelezve ( legalábbis számomra mert 27 órát beletoltam és most vagyok a 47%nál a kerrierbe ) olvasd el, korrekt teszt Midnight Club: Los Angeles

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Firerock
#6615
ez ilyen Tdu feellin'-es?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Istencsászár
#6614
Az csak a Sony gépére.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

ChuckyHUN
#6613
Ike?😄😄
GT 5 ha lenne, telhjesen megelégednék😄

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Snexi
#6612
*burnout

Snexi
#6611
bornout minek?3 hét és itt van pc-re 😄

ChuckyHUN
#6610
Kéne konzol...
ps2 - tourist trpohy, GT4
xbox360 - midnight club, burnout, pgr, stb

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Istencsászár
#6609
Midnight Club LA









Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

bujcsik555
#6608
Combat Wings







Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

w77d
#6607
nah jó de akkor annak egy alapos pofáraesés a vége XD

Maxtreme
#6606
Alkohol mennyiség függõ a dolog. <#idiota>

báttyó02
#6605
hát játék közbe egyáltalán nem zavaró,sõt
de így képek alapján lehet h szarnak tünik

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ates84
#6604
Az oké, de te homályosan látsz ha futsz? 😄

#6603
Tiszta Killzone2.😮

báttyó02
#6602
fú pedig jólenne :SS

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -