Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6908
hát pedig már végigtoltam kétszer is a játékot de valahogy nem találkoztam ezzel :o

köszi

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

#6907
Köszi 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Seth
#6906
Van egy olyan képesség amitõl láthatatlan leszel ha egyhelyben állsz egy ideig

PSN ID.: Beegabor

#6905
alsó meg a középsõ képen mitõl átlátszó a keze?

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

#6904
Bioshock:






Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

STREEX
#6903
Dawn of war 2 MP beta



















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

DJ RX7
#6902
ez a játék odabasz. kár nem csinálták pc-re. még a midnight club 3-at sem 😞
pedig a 2 is állat volt korában. (legalábbis nekem felettébb tetszett)

:3

kuci06
#6901
wow, ha az utolsó elõtti képhez nincs odaírva, hogy melyik játékból van, simán azt hinném, hogy a GTA IV vidámparkjában készült 😄

amúgy meg Shelby Cobra ftw <#worship>

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Istencsászár
#6900
Egy Kawa meg egy Ducati, majd csinálok azokról is képeket az utolsó felvonsába😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#6899
Imádtam ezt a játékot!

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

ChuckyHUN
#6898
igen, vannak benne motorok is.

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

REPS0L
#6897
van benne motor is? :o
kawasakis plakátból ítélve

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

AntiHero
#6896
EA SKATE 2




Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Istencsászár
#6895
Midnight Club LA , part 3







Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

STREEX
#6894
Prey


















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

mila69en
#6893
szép és nagy, de nem méretre😊 ha megnézed Hmuda képeit gyönyörû szépek de átlagban 100kb-osak😊 azért egy megás képek tényleg durvák lennének így is sokszor elgondolkozik a netem ha benézek ide pedig 10/2megás

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

w77d
#6892
teljesen egyetértek. Ennek a topicnak pont a szép és angy képek a lényege...

Maxtreme
#6891
Mercenaries part 3



















Maxtreme
#6890
Mercenaries part 2















Maxtreme
#6889
na akkor képdömping xD

Mercenaries part 1



















Hmuda
#6888
Ok. :-)

Még egyszer bocs mindenkitõl a hirtelen kezem miatt.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#6887
np, majd kicsit késõbb visszarakom õket 😊

és "SZERINTEM 1 MEGA FELETT LEGYEN A HATÁR"

Megfelel így ? 😄

Hmuda
#6886
Akik idejönnek azok beraknak egy üzenetet, hogy legyen egy mega felett a határ oszt csókolom. Nem kell ezt túlmisztifikálni. :-)

Amúgy bocs. Tényleg elhamarkodtam a törléseket. Nincs mentségem azon kívül, hogy fáradt voltam és felb*sztak idegileg a Euro Truck-os vérpistik.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#6885
Megszavazzák.. Jó és akkor szavazzon a forum 60%-a vagy hogy gondolod? 😊

Hmuda
#6884
Ezért írtam az utolsó bekezdést. Ne legyünk már túlérzékenyek. 😛

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Törölt felhasználó
#6883
Project Reality 0.85

Thats how we roll!

wait... Its a Trap!
Maxtreme
#6882
oks, akkor részemrõl a jövõben nem látogatom a topikot <#eljen>
Nehogy már azt kelljen számolgatnom hogy ne legyen 500k felett a kép.. (eddig is nagy részben afelett volt, kutya nem szólt érte.. ráadásul az összes utóbbi postom törölve lett..)
Nem a dial up 56k-s világban élünk, aki ide bejön, szép és jó minõségû képeket szeretne látni. n
Na mind1.

kuci06
#6881
ok, sorry...
<#wink>
Dead Space




http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Hmuda
#6880
Méretezd át õket és csak azután rakd be. "Kicsit" érdekes dolog 0.5-1 megás képeket berakosgatni. Még ide is.

A feltétlen a felbontás a képek értelme akkor meg linkeld URL tag-el.

SZERK: most látom, hogy egy-két régebbi kép is hasonló agyrém méretek felé konvergált, azok is kikerültek.

De azért nyitott vagyok az új dolgokra. 😛

Ha a többség megszavazza, hogy 1mega alatt amradjanak a képek akkor ezentúl csak azok kerülnek törlésre amik 1024kilo felett vannak. Legyen írott az eddig íratlan szabály? 😛

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

kuci06
#6879
*a felbontás fordítva <#fogmosas>

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

#6877
Képt.

mama 2
#6876
Odaírtam: egy-két kivételével! Olvass-.-.
Neoncsoves: A Cod az nem, in kább a Dead Or Alive 4 az ami olyan arcade, és labdába se rughat a többi mellett.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

kuci06
#6875
"Hát ami X360 játék az egy sem igénytelen"

Hogyne. Mind tökéletes, akárcsak te.<#zavart2>

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

#6874
csak a cod3

mama 2
#6873
Hát ami X360 játék az egy sem igénytelen. Egy-két kivétel. És amikkel játszok azok a: GTAIV, Star Wars: Force Unleashed, meg a Call of duty 3. Meg a Dead or Alive 4! Egyik sem igénytelen.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

w77d
#6872
hááát sztem nálam ez szaggatna XD

#6871
Jó nagy hülye vagy,minek ugatod le mindig mama2-t? Hagyjad már békén,már engem idegesít,hogy mindenért ugatsz.

#6870
<#eljen><#idiota>

TurboX
#6869
Aknakeresõ:







Kaszi46
#6868
képt vagy qssss!!!!

*Posse*T.W.D*

#6867
mert te szar buzi igénytelen játékokkal játszol.

mama 2
#6866
Van X360-om. De nem szokott beszaggatni egy játék sem-.-.

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

w77d
#6865
nekem meg több modell kéne hozzá, de csesznek újakat kiadni 😄

Maxtreme
#6864
alap. Csak sajna a 3D sexvillába elakadtam. Nemtom mit kell csinálni a csávóval az aktus végén. <#idiota><#idiota><#idiota>

RatBaG
#6863
a pálmák olyanok, mintha a battlefield heroesból lennének <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

w77d
#6862
nem bûn az, nekem is fönt van a gépemen mindkettõ XD

The Protector
#6861
hogy ismeriXDXDXD

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

TaRka0107
#6860
Kössz a választ

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Gando
#6859
három karakter van, csaj, faszi meg a rambó XD

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

TaRka0107
#6858
Szevasztok!! A Mercenaries 2 - ben lehet választani karaktert, csak mert csávóval kell menni nem? Borítóján csávó van😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94