Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ChuckyHUN
#7359
Jó a játék?
8600
4800+

érdemes?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Maxtreme
#7358
de ugy indítsd ahogy írtam!
Kben nem fog müxeni 😊

kuci06
#7357
hmmm... bazz, ez már kijött? 😄

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

grebber
#7356
Hehe most nézem--> Wheelman v1.0 No-DVD/Fixed EXE ezzel már jó lesz!<#eplus2>

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#7355
végülis..
5x jobban néz ki mint az istenként tisztelt gta4, és legalább 3x jobban megy..
De van akinek semmi sem jó 😊

Maxtreme
#7354
Semmi baj a grafikával..
Jobbra számítottál.. mi alapján? Az elõzetes videken pontosan iylen volt.

robotnyk
#7353
retek?
#7352
GTA beütés?
Miez a retek grafika?Jobbra számítottam :S

grebber
#7351
Nem jó sehogy sem meg amikor indítanám kék halált okoz!

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#7350
Wheelman.exe -language=RUS

így próbáld😊

grebber
#7349
Nekem sajnos nem indult el 😞

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#7348
Wheelman















mikeleroi
#7347
Olyan gyorsan írtam, hogy kimaradt egy betû...

NecroVision

mikeleroi
#7346
NecoVision







STREEX
#7345
red aler 3 uprising + last remnant
















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

CalebJoe
#7344
The Last Remnant





Hmuda
#7343
Elvileg elég. Persze tudni kell, hogy egy-egy kód árának kitermeléséhez napokat kell grindelni, de ahogy fejlõdik az ember úgy lesz egyre könnyebb. Plusz ha az ember minden nap félretesz pár millió ISK-t akkor jelentõsen le lehet csökkenteni a tényleges grind mennyiségét. Kéthavonta 650millió nem egy nagy érvágás, ütõsebb hajóval/konfigurációval pedig egyenesen gyerekjáték ha ésszel költekezik az ember.

Ráadásul most a kezdõknek meg is van könnyítve a skill-tréning, szóval 3-4 hónap bõven elég ahhoz, hogy olyan szintre vidd a karaktered amivel egy-két hetes nyugis játékkal is össze lehessen kuporgatni azt a 650milliót (a hivatalos fórumon most ezek az árfolyamok vannak).

De az igazat megvallva én még sose fizettem így és egy ideig nem is fogok, mert még a rendes accom aktiválására sincs pénzem (ezek is trial képek), csak mások régebbi útmutatásai alapján mondtam hasraütés szerûen pár számot.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#7342
Aham.
És belerázódásra elég 3-4 hónap?😄 mert akkor lehet elkezdeném ballagáskor a játékot (addig trial-t kiprószálom) és ha belejövök, akkor majd tudok venni játékpénzért GC-t??? Az jó 😄

Hmuda
#7341
Bocs, közben szerkesztettem az üzit. :-)

Azt még hozzátenném, hogy e-bay-en is vannak kártyák. Lehet nem olyan megbízható mint hivatalos úton, de pofátlanul olcsó árak vannak ott is.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#7340
hát az kicsit sok. nekem legalábbis 😊 (tanuló vagyok és leszek is sokáig>.>😉

Hmuda
#7339
15€

De megfelelõ helyrõl intézve (magyarán time-card segítségével) simán lehet 15$-ér is ami nyilván barátibb árfolyamokon mozog mint az euro.

De ha valaki már eléggé belerázódott a játékba és képes száz-milliókat keresni akkor fizethet más játékosoknak játék-pénzzel akik ennek fejében küldenek egy kódot. Mivel a fejlesztõ cég felügyeli az ilyen tranzakciókat, így elég megbízható módja a havidíj fizetésének.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#7338
baszki!!! ennek mennyi a havidíja?

Hmuda
#7337
Az elõzõ EVE-Online sorozat folytatása.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

V43 1105
#7336
Baromi jó képek <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Barny
#7335
na mar tenyleg beszaggatott XD...levettem AA-t 8-rol 2-re es ugyanugy akadt:S
Aztan abbahagyta...en varom azt a patch-ot mostmar nagyon<#wow3>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

mikeleroi
#7334
NecroVision

Majd fog. Nem gépfüggõ szerintem. Nálam sem kellene szaggatnia. /q6600>>3ghz, Gigabyte 8800GTS 512, 4 GB ram, WinXP/

Egyes pályarészeknél bizonyos irányba nézve jön elõ a jelenség. Gondolom majd valami Patch-el megoldódik a téma.

STREEX
#7333
Battleforge












Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Barny
#7332
nincs beregisztralva es amugyis csak bmp-ben enged csinalni...Paint-al kellett atraknom JPEG-be<#idiota>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

báttyó02
#7331
Fifa Street















Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#7330
hát nemtom milyen frapsed van de sztem nem méretez át az semmit

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Barny
#7329
negogy valaki belemkosson xD...nem 1024x768-ban tolom hanem 1280x1024 csak FRAPS csinalta a kepeket es atmeretezte xD

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

Barny
#7328










Szinten NecroVision 😊
Grafika max amennyire csak lehet😊..nalam nem akad megjegyzem xD

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

mikeleroi
#7327
!!! Csak ne szaggatna némely map bizonyos részeinél...!!!

mikeleroi
#7326
NecroVision / Nagyon COOL game, csak ne némely map bizonyos részeinél...







Maxtreme
#7325
😊
Ok, legközelebb én is odaírom.
Mittudomain legyen ez az egyezményes jelölés:

Az adott játék címe elé [] jelbe írjuk oda hogy milyen platformot képvisel. ( stb..)
PC-snél ofc nem kõ' 😊

Kaszi46
#7324
Nem ártana kötelezõvé tenni a platform megjelölését is, mert kezd káosz lenni, nomeg jópár fölösleges kérdéstõl is megszabadítaná a topicot.

*Posse*T.W.D*

Maxtreme
#7323
Ahogy néztem 30 fps limit van. A minimum olyan 27 körül mozog.
Szal nincs vele gond.

Evin
#7322
Lehet, hogy újra elõveszem, mert mikor utoljára próbáltam játszani vele, vagy nem indult, vagy szaggatott.
Nálad hogy megy?

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Seth
#7321
nem, csak japánok... XD

PSN ID.: Beegabor

Maxtreme
#7320
na igen.. Capcoméknál tuti nem osztották ki a napi gyógyszeradagokat mikor ezt fejlesztették.. xD

w77d
#7319
ez nagggyon beteg XD

Seth
#7317
Jaj ezzel játszottam, a csaj egyfolytában rázza,még lövés közben is táncikál,legalábbis üti a ritmust,meg egyfolytában pózörködik XD

PSN ID.: Beegabor

Maxtreme
#7316
Nem, ez Gamecubera.

HeadHunter86
#7315
Ez Pc-re?

Maxtreme
#7314
PN 03 (elmeháborodott csihipuhi piff puff 😊 )









Hmuda
#7313
EVE-Online

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Bence94
#7312
PS 2 emu

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Firerock
#7311
na ez most Konzol/Emu/PC?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Bence94
#7310
WWE: SMackdown vs. Raw 08













GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..