Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TaRka0107
#7409
xD Aszittem olyasmi mint a test drive😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

AntiHero
#7408
olyan nincs sajna.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

TaRka0107
#7407
AntiHero kérhetnék belsõ nézetes képeket a Midnight Club-ból?😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#7406
Brothers In Arms Hell's Highway






AntiHero
#7405
Midnight Club:LA + South Central DLC













Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Tigristank
#7404
Elsõ kép nagyon szép! <#eljen>

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Hmuda
#7403
Dobpergés...Silent Hunter IV!

Egyre jobbak ezek a grafikai modok.


Holdkelte.


Torpedó a vízben.


Utolsó pillanatok.


Pont ahova akartam. Ez szét is kapta a propellereket.


Bár ahogy elnézem az elõzõ sorozat már így is leamortizálta annyira, hogy ez az utolsó durranás megadja a kegyelemdöfést.


Nincs is ahhoz fogható látvány mikor egy jól irányzott torpedó berobbantja a lõszerraktárat és robbanások egész sorozata viharzik végig a hajón. Ha ez éjszaka történik, az külön emeli az tûzijáték szépségét.


Ahogy a parancsnok látja az eseményeket.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#7402
Egy csipetnyi Crysis:




offkorzreg
#7401
nem

jackcsabi
#7400
nem

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

Firerock
#7399
akkor az a baj hoyg 1500képet raknak be ugyanabból a játékból ráadásul hasonlóak
nem igaz hogy titeket nem idegesít

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

offkorzreg
#7398
hát mert nem az elsõ eset már hogy itt belepofázol minden szarba,hogy ki milyen képet tesz be:|

Firerock
#7397
nem vagyok konzolos
#7395:nyugalom van korzy,mit kapod fel a vizet?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Cápafogxy
#7396
"Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb... "

offkorzreg
#7395
nem akarok ocsmányul beszólni de lassan kiharcolod magadnak zsírseggûkém,hagy döncse már el mindeki mivel játszik,mit mutat meg itt,ha nem tetszik lehet innen elhúzni.-.-

kuci06
#7394
hadd csináljanak már azt amit akarnak a SAJÁT gépükkel....

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

#7393
Fáj, hogy konzolon nem tudsz PC játékokat emulálni, mert kevés hozzá a konzolod? <#mf2>

Firerock
#7392
csúcsszuper

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#7391
ez fantasztikus
ti télleg Nintendo DS-es játékokkal játszotok a csúszuper gépeitekkel?nem vagytok normálisak

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Bence94
#7390
Grand Theft Auto Chinatown Wars (DS-emu)




GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Seth
#7389
Jah, ez a Pitt, az meg nem szörny csak egy szobor 😊

PSN ID.: Beegabor

grebber
#7388
Ez valamelyik kieg?Mi az a nagy böszme szörny?

Next PC upgrade: 2022

STREEX
#7387
Fallout 3


















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

poppe
#7386
😄DDDDDDDD
kössz 😊 vmi ilyesmi, de az a házikó nem volt ismerõs, de most már beugrott 😊
legszebb város

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

grebber
#7385
Tessék. Place de Catalunya

Next PC upgrade: 2022

poppe
#7384
placa de catalunyat fényképezd már körbe lécci, sztem nem így néz ki... 😄

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Maxtreme
#7383
ezen a vízen járás dolgon már a játékban is jót nevettem😊))) Azért pöppet amatõr megoldás😊

grebber
#7382
Wheelman










Next PC upgrade: 2022

CS@
#7381
Itt ilyenrõl szó sincs, nem az ölésrõl szól, búvárkodni kell. Állatokat kell felfedezni, feladatokat végrehajtani, vannak „fõküldetések” meg kiegészítõ dolgok Pl.: Turistákkal kell merülni és megmutatni nekik a kedvenc állatukat meg a víz alatti világot, fényképeket készíteni meghatározott állatokról, kincset keresni meg ilyenek.

Hmuda : dehogy veszem, átgondoltam és teljesen jogos volt a megjegyzés, mondhatni ezt elkúrtam 😊

Szabi84
#7380
áá a jó öreg kingpin meg is van eredetibe😄^^

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Hmuda
#7379
Ne vedd zokon a zárójeles részt (mindenkinek hasonló módon csinálom :-) ), így szoktam rávenni az embereket, hogy azért normál módon is legyen odaírva a cím (akit érdekel egy játék akkor könnyen rákereshessen a topikban, ha csak képen van meg akkor ez nem mûködik).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Firerock
#7378
ez miylen játék?vízalatti állatvilág kiírtós?vagy mi a játék célja?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

CS@
#7377
Bocsy nem b*sztatásnak szántam, azt hittem az elsõ képbõl rájön mindenki mirõl van szó. Köszi a korrigálást.

w77d
#7376
Kingpin!!!! atya világ beugrott a gyermekkorom XD

CS@
#7375






















Endless Ocean

STREEX
#7374
Kingpin+Final fantasy X


















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

robotnyk
#7373
Tom Clancy's H.A.W.X.







ScarY MAN
#7372
wáááááááááááááááááá

...

The Protector
#7371
áj tinking evri nájt end déj

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

w77d
#7370
áj bilív áj ken toccs de szkáááj XD

Maxtreme
#7369
Silent Hill 5 part 2



















fery02
#7368
Áj bilív ájken fláj? 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

w77d
#7367
flight simulator 2004









Maxtreme
#7366
Silent Hill 5



















offkorzreg
#7365
valameik gamecube emu harcos,teszteljen már le egy pokemon game-t.😄
vagy csak válaszoljon arra a kérdésemre hogy,minden megye a gamecube emuvale.

STREEX
#7364



Battleforge













Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Axon
#7363
Theatre of War 2 DEMO (harmadik adag)














Axon
#7362
Theatre of War 2 DEMO (második adag)
















Axon
#7361
Theatre of War 2 DEMO


















Maxtreme
#7360
nekem tetszik...

Passz, ki kell próbálni. a grafika nem skálázható ahogy néztem (csak felbontás van... bár lehet csak az orosz nyelv miatt nem vettem észre) szal sok jóra ne számíts.