Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
lelkes állatvédõként szarvassal a magasban
"Jó lesz ez Bélám, csak picit húzd feljebb"
sok arab emberke indulni szép Magyarországra...
majdnem megérkezni de már k..vára fázni
nem spóroltak a habbal
nnna akkor ezt a csöppséget kéne lemosni meg átpolírozni, este jönnék érte....
Remélem az NTSC is müxeni fog 😄
Van már valami megoldás a Mortal Deception fonthiányára? 😊
A BurnOut2 Pal vagy NTSC ? 😊
Elvileg még lehet játszani valamicskét a képaránnyal, majd még próbálkozom. (mondjuk ha ez lenen a legnagyobb hibája, leszarnám kb😊 )
http://www.dolphin-emu.com/downloads.php
Amúgy sajna ez elég bugos még.. Rengetegszer látni iylen hibát:
Akkor már a RESI0-val foglalkozz, mivel az tökéletesen mûködik:
ez is GC emun megy? (egy linket, vagy progi nevet kaphatok? <#smile>#smile>)
http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...
mekkora poén volt már a karóvetõ fegyó <#idiota>#idiota>
http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
Part 2.
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
azért ha te tudsz linket a topikhoz,akkor dobj.ty
Mert nem viccbõl van kiírva a fejlécbe.Nem cseszegetem a moderátorokat csak közvetlen alatta Maxtreme képei felett ott a címe minek írjam ide is ki.
Mások is képesek minden hozzászólásban kiírni, válaszoktól/sorozattól/miegymástól függetlenül. Nagyban könnyíti azoknak a dolgát akik bizonyos játékokhoz keresnek képeket és a felesleges "ezmibõlvan" kérdéseket is megelõzi.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
torrenten még nem nagyon pakolták ki ha jól látom,de öcsém tolná,van mondjuk publikusabb linked hozzá,vagy talán torrent fájl pmben?hálás volnék
Nem cseszegetem a moderátorokat csak közvetlen alatta Maxtreme képei felett ott a címe minek írjam ide is ki.
Remélem a Batman Arkham Asylum nem lesz ilyen egyhangú.
Amúgy imádom feleslegesen cseszegetni a moderátorokat, ezért is nem írtam oda a játék címét.
Watchmen

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.


"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Vagy de?
"majdnem tök ugyanolyan képeket raksz be 80x...tudd hogy hol kell abbahagyni..."
Szerinted mortalból milyeneket lehet készíteni?
Legtöbb esetben amint látod az emu fejlõdését próbáltam bemutatni (AA stb)
De ha nem tetszik, (ahogy azt az elõttem szóló is írta) tovább lehet görgetni, ennyi.
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
majdnem tök ugyanolyan képeket raksz be 80x...tudd hogy hol kell abbahagyni...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb... "





