Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#7463
Hm szóval megjelent.Már töltöm is!

Next PC upgrade: 2022

tonyr
#7462
ZenoClash






Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

grebber
#7461
Sacred 2



Next PC upgrade: 2022

poppe
#7460
nekem flatout 2 van meg EVM-ben, az bõven megért 2K-t 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™

Tigristank
#7459
Az EVM pont a budget kategória. Ez persze nem jelenti azt, hogy minden budget játék rossz lenne, valójában a kifejezés a kedvezõ árra utal, nem pedig a játék minõségére. (Ettõl függetlenül a budget kategóriában természetesen több a silány játék, azonban néha találni értékes darabokat is. Na meg az idõ múlásával a drágább játékok is olcsóbbak lesznek, és 1 bizonyos árszint elérése után "beleférhetnek" ebbe a kategóriába.)

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Kongy
#7458
Hidd el, mozgás közben nagyon gáz. A grafikus motor nem nagy ász, és igencsak laggol a játék, arról nem is beszélve, hogy a kocsik bénán néznek ki, és bénán is mozognak a pályán... Én ezt ilyen Ezt vedd Meges sorozatban tudnám elképzelni, vagy mg ott se...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

SZilaJMaGGoT
#7457
A grafika ellenére az összkép valahogy mégis olyan nagyon budgetnek hat... :/

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Kongy
#7456
Nekem megvan a Death Track, de szerintem igen gyenge...nem jött be.

Clive Barker's Jericho Nem épp mai darab, de még mindig ngyon pofás, király játék 2007-bõl.

Durvább jelenetek:











Ezek már lightosabbak:



"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Maxtreme
#7455
jaja, pont olyan.

#7454
ez ilyen Death Race féleség?<#fejvakaras>

Maxtreme
#7453
Death Track Resurrection















grebber
#7452
Sacred 2






Next PC upgrade: 2022

Hmuda
#7451
Silent Hunter IV

Mindig is szerettem volna egy ilyen képet ellõni, és most végre sikerült.


"Emlékmû".


Valamit jelez a felszíni radar.


Hoppá, egy német tengó.


De nem sokáig maradnak már veszélyesek.


Ezek se jönnek már fel.


A kegyelemdöfés.


A jól végzett munka eredménye: egyel kevesebb Kongo csatahajó.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

fery02
#7450
Összehasonlítva az egyel lentebb lévõ Wheelman-nel, azért látszik már, hogy kicsit "gagyibbnak" tûnik az UE 3-as motor a mai viszonylatban. Igaz, én késõbb tudtam meg, hogy a Wheelman az UE3-as motort használja. Azon mondjuk kicsit meglepõdtem. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#7449
GTA IV.

Autókázás...




fery02
#7448
Wheelman (final mission outro)































Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#7447
Wanted - Weapons of Fate



















DJ RX7
#7446
és nem állítanak oda egy másik csapatot aki a konzolos részét készíti el.

:3

DJ RX7
#7445
mert minden szar játékot már csak portolnak :S

:3

grebber
#7444
Pedig baromira szembetûnõek.Pláne amikor elmész egy keresztezõdéshez és látsz 6 autót ami full ugyanolyan csak a színük más.Ez az 5 méterre kirajzolódó cucc nem mai dolog GTA4 is ettõl szenved!

Next PC upgrade: 2022

DJ RX7
#7443
az 1. képen olyan az ember mintha lebegne. és az az aszfalt...

:3

robotnyk
#7442
csak elindítottam egy configra, de egy órára bent ragadtam. érdekes, ezeket nem vettem észre, élveztem.
grebber
#7441
Ja az.Csúnya ,5 méterre rajzodnak a dolgokra a textúrák menet közbe és van kb 6-7 fajta autó 😞

Next PC upgrade: 2022

DJ RX7
#7440
ez valami vicc igaz? 😮

:3

grebber
#7439
Brothers In Arms Hells Highway





Next PC upgrade: 2022

grebber
#7438
The Godfather 2





Next PC upgrade: 2022

jackcsabi
#7437
Lal 😄

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

#7436
<#wilting>

w77d
#7435
azé én félek tõled XD

ChuckyHUN
#7434
csak vicceltem 😄

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

w77d
#7433
fujj bazdmeg XD

ChuckyHUN
#7432
Ahhh engem is te ááállllat😄

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

w77d
#7431
most megyek és megkorbácsolom magam.. XD

ChuckyHUN
#7430
elbasztad mert WR2, C11 motorját használja😊

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

w77d
#7429
ha jól nézem a Simbin motort használja, mint a STCC meg a Race07

samsung123
#7428
három autó, 1 pálya, de nemsokára jön a multi és uj autók és pályák.

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

w77d
#7427
azigen!!! hányféle Ferka van benne??

#7426
a méretéhez képest nagyon szép játék

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

samsung123
#7425
PC!!!!4

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

w77d
#7424
konzol?

samsung123
#7423
Ferrari Virtual RACE








HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

Firerock
#7422
EZ PC???<#wow1>

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Maxtreme
#7417
Wheelman



















fery02
#7416
Nekem mind1, de belsõ nézetes képeknek csak örülök. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

AntiHero
#7415
Már mint kép nincs😄 Belsõ kamera az meg van😊 Csinálok fényképezõgéppel ha úgy jó. ok?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

fery02
#7414
Ez most tudod-e, hogy egy hatalmas ellentmondás volt az elõzõ hsz-odhoz képest? 😊
Am én is csatlakozok, belsõnézetes képeket! Mert ideáig ebbõl a játékból még egyet se láttam.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

TaRka0107
#7413
Gondolom h jó játék, csak xboxom nincs.(egyenlõre) Képek alapján naon megtetszett még amiket régebben néztem. (MEG HÁT AUTÓS GAME)😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

norbi2fraktal
#7412
ááá sorry nem ide akartam dobniXDXD

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal

norbi2fraktal
#7411

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal

AntiHero
#7410
Van amúgy belsõkamera, sõt 100x szebb is mint a test drive-ba és igen ez olyan mint a test drive csak itt nincs akkora szabadtér.

Nagyon jó játék amúgy.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun