Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#7888
Darkest of Days




Next PC upgrade: 2022

w77d
#7887
ez mikori játék?

#7886
Laser Squad Nemesis

\"oold maan, you seek the spell of mastery\"

Maxtreme
#7885
1-2 oblivion kép még így a játék elejérõl 😊











triplet
#7884
Ezt honnan?

Snexi
#7883
bizony,olyan szép mint a rockstar által kiadott képek

The Protector
#7882
az elsõ 2 kép nagyon durva.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#7881
Grand Theft Auto IV.






STREEX
#7880
Aion
















Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Maxtreme
#7879


visszavette ma a HDR-t. Remélem megfelel <#idiota>

The Protector
#7878
Van mit még tanulnod Arty barátunktólXDXD

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Maxtreme
#7877
am a hdr-bõl visszavettem mert tényleg elég durvásra sikerült. de azon a pályarészen ahol nézegettem az állítgatások utáni eredményt, teljesen jó volt.. 😊

mila69en
#7876
na ez így korrekt😄 hamán világit világítson rendesen!<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#7875
csinálj jobbat! 😊

The Protector
#7874
XDXDXDXDXD

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#7873
😄D

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

arty
#7872
Crysis



😉))

Forza.

Maxtreme
#7871
Crysis part 2



















Maxtreme
#7870
aham, nagyrészben saját.

am: http://www.tweakguides.com/Crysis_8.html


Lehet hogy van szebb, de ez legalább viszonylag gyors. Legalábbis az alapnál mindenképp jobban megy.

Bence94
#7869
nekem túl erõs ez a bloom effekt! ennél van sokkal de sokkal szebb config is.saját ? ha igen hogyan kell ilyen "hatásokat" elõidézni ?
Off:kipróbáltam 64 bit-es xp-n és marha jól megy.mondjuk sima xp-re már nem emlékszem.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#7868
Alap grafika szebb szvsz!

Maxtreme
#7867
hopp 2x írtam a címet, lol😊

Maxtreme
#7866
Crysis

Krízis 😊

















Maxtreme
#7865
Havi Top Szar rovatunk következik 😊

Scorpion Disfigured




















Kipróbáltam ezt a "gyöngyszemet"
Az évek során ATARI-ék adtak ki rengeteg jó, és kevésbé jó játékot. Nos ez egyik kategóriába sem sorolható. Ennek kérem külön besorolás kell... mégpedig az "ÜBERSZAR".
Komolyan mondom nem fér a fejembe hogy ehhez egyáltalán hogy adhatták a nevüket... borzalmas.
A grafika még szo-szo elmegy (sõõt meg merném kockáztatni hogy a legszebb jupiter EX (fear) motoros játék. Meg nah..a fizika sem olyan rossz.
Node a többi bazz. A hangok viszik a pálmát toronymagasan. (negatív irányba természetesen)
Az MI (ami nincs) nem elég hogy sííík hülye, de megvan neki az a különös képessége, hogy hátatfordít, és úgy is eltalál (lol) Meg amúgy az egész játékmenetbõl az vonható le, hogy biza ezeknek a fejlesztõknek más pályát kellett volna választani, nem a programozást.

bulba
#7864
Naagyon jól össze van rakva!
Sokat fejlesztettek an engine-en! <#eljen>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

grebber
#7863
Batman Arkham Asylum






Next PC upgrade: 2022

báttyó02
#7862
szintén Batman









Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#7861
Batman Arkham Asylum







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fery02
#7860
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky



















Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#7859
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky



















Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

arty
#7858
szeretettel várnak a játék topikjában! <#wave> (mért mindig azoknak olyan nagy itt a pofája, akik sosem raknak képet? költõi, senki ne válaszoljon ...)

Watchmen











Forza.

ChuckyHUN
#7857
de engem érdekel (K)

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

Firerock
#7856
GTA IV







\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

arty
#7855
FUEL

Forza.

arty
#7854
természetesen érdekel, sok játék topikja van a kedvenceim közt ... de megint offolunk, itt "képek érdekelnek" 😞

Forza.

poppe
#7853
fogalmazzunk úgy, h téged nem érdekel mások véleménye a játékokról 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

arty
#7852
mindig van itt egy két ostoba. aki képtelen elolvasni az elsõ sort:

"Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!"

kutyát nem érdekli a véleményed a játékrol... itt legalábbis biztosan nem!

Forza.

DJ RX7
#7851
nem értelek... neked mindig probléma ha ebben a topik-ban váltanak az emberkék 1-2 szót az adott játékról. te mindig azzal jössz, hogy már az offolás megy mindig.

banner-ben le van írva:

"Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb... "

:3

bulba
#7850
FlatOut: UC










60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#7848
még jobban arcade? ebben is úgy fog a fék, mintha kötéllel állítanák meg hirtelen. ott mi lesz? rálépek a fékre és azonnal állok?

Maxtreme
#7847
Na hát én meg azt kerülöm (nem azért mert szar, hanem mert nem az én stílusom)
Elõször anno számomra is fura volt az irányíthatóság, aztán viszonylag gyorsan sikerült hozzászoknom 😊
Am. a második rész állítólag még arcade-abb lett 😄

mila69en
#7846
de sajnos azzal😄DD maradtam inkább az RBR-nél xD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#7845
Jó hát szimulátor fan-ek messze kerüljék (én is ezt teszem a sim-ekkel 😄)
Ha esetleg nem az arcade irányítással volt gondod akkor nem szóltam 😊

mila69en
#7844
én fél óránál tovább nem igen bírtam vele játszani!😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Maxtreme
#7843
DiRT part 2





















Ez a game mai napig büntet, minden téren 😊

grebber
#7842
Pedig nem rossz az elképzelés és a megvalósítás.Field Ops szerintem jobb lett volna de az soha nem jön már 😞

Next PC upgrade: 2022

Evin
#7841
Én láttam ezt a játékot a GDF-en, de ha azt mondták volna, hogy külföldi nagy stúdió fejlesztése, le is hittem volna. Mondjuk mozivásznon biztos más, mint majd monitoron. Mondjuk nekem nem igazán jön be a stratégia-fps keverék.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Maxtreme
#7840
DiRT



















Maxtreme
#7839
GTA IV + 1-2 mod.