Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22576
" Nekem pl az obszidián ruha abszolut nem tetszik, ha lenne rá lovém sem kéne, mert csak azért nem venném fel, hogy villogjak."

.

#22575
márt az is tré sztem amikor egy obsidian armor pl egy warrioron nem teljes, és egyikfele 1.5k gladi másikfele meg osidian, én ha nincs meg valamim teljesen, akkor inkább nem veszem egma ddig, vagy ha meg is veszem nem hordom, minek? sztem tiszta röhej amikor valaki egy obsidian armorba szaladgal mellette meg 1.5k cuccok

#22574
hát, én már attol elhányom magam amikor egy karin nem az armorhoz illö sapesz van pl 😄 nemtudom sztem tré, inkább kinyomom sapkat h szarul nméz ki, de az h egy luxon armorhoz felvegyek egy kurzick vagy akar egy gladi csimmát el sem tudom képzelni, sztem otvarr nagyon, igénytelen ahogy kinéz...de kinek mi, sztem 15k sunspear felsohoz minden szarul néz ki, nem illik össze fullra

#22573
Azt szeretném kérdezni, hogy ki hogy van az öltözködéssel (a GW-ben természetessen 😊)?
Inkább egybe szettet hordotok vagy összeválogatjátok? Én pl öszeválogatom, mert nem minden eleme tetszik egy szettnek. Így a legtöbb karaktermnek 3 különbözõ típusból van öszekombinálva. Pl a rangeremnek sunspear 15k felsõje van, de az öszes többi csak sima 1-2K ruhadarab, mert azok tetszettek. A warrioromra legalább két 15K ruhadarab kerül de a többi az normálabból. Nekem pl az obszidián ruha abszolut nem tetszik, ha lenne rá lovém sem kéne, mert csak azért nem venném fel, hogy villogjak. Ez persze csak a kinézetre vonatkozik.
Vagy nagyon tré ilyen "kombinált" ruhában futkározni?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#22572
elég röhejes

#22571
27 minipet van eddig, kell ennél több? Szerintem nem.
2. születésnapra valami értelmes dolgot találhatnának ki, de mivel ez csak egy játék, nem fognak.

winona
#22570
thx, örülök, hogy leálltak a féléves kihozatallal.
Zomil
#22569
pff ujabb minipetek?....

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#22568
Tudom, hogy ez egy játék fóruma ezért írtam ezt a post elejére: OFF
bardocz
#22567
ez akkor nem olyan rég óta van így warim is kis p*cs herokat kapott
#22566
Mibõl gondolod, hogy elõször írok ebbe a topicba?
#22565
2. szülinapra valószínû betesznek új minipeteket, most még csak kérdezgetik, hogy mit szeretnének az emberek

#22564
mintha vmi nagy bunko megjegyzést tettem voln...😊

#22563
asszem😄

#22562
ha tyrias vagy factionos kari megy at 15os herokat kap, az NFes kari 3asoakt...

#22561
Van olyan tört winXP, amire nem is lehet felrakni. Van olyan tört XP installer is, ami alapból tartalmazza az sp2-t.

Amúgy meg ez egy játék fóruma. 😛

#22560
Igen, arra gondoltam, mea culpa, mea maxima culpa, töröm kezeim, kérlek bocsássatok meg, esdeklek és jaj nekem 😛

hiába, nem mindenki ülhet munkaidõben gw elött hogy puskázzon, és akinek adtam kölcsön, az tudhatja hogy az emlékezetem igencsak romos már 😛

bardocz
#22559
amúgy keress egy keygent hozzá és azzal próbálgasd😊
bardocz
#22558
elõször írsza topikba ugye?
#22557
OFF:
Bárki aki csak eredeti programot használ ne olvassa el a következõ pár sort😉 WinXp-m van, nem eredeti és a service pack 2-t szeretném felrakni, de nem sikerül, mert a serial már tiltólistán van. Van aki tudja, hogy lehet felrakni az sp2-t nem eredeti wondowsra? thx
bardocz
#22556
segítség!mért van az hogy a haverom nf-ben 15-ös szinten kapta meg az elején a herokat én meg úgy mint aki most kezdte😞és ez eléggé idegesítõ hogy én húzhatoma lvl3-as koss õ meg a 15-öst 😞
Zomil
#22555
jah igen már látom😊
abban a hszben lett elirva, sztem tcpip2 is a blath pontra gondolt😊)))

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Faki
#22554
- Glad pont tudtommal csak title
- Balthazár pont: item/skill unlock
- Fame pont: title + emote
Amikor még aktív GW-s voltam valahogy így mûködött.

#22553
na mind1 biztos emgint le leszek hulyézve:p

#22552
" glad pontot skill/item unlockra válthatsz be"
vagy én értettem volna félre?😄

#22551
#22545

Zomil
#22550
ezt meg már honnan szülted?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#22549
nem balth factionre gondoltal?

Zomil
#22548
hát hallod ez szép termés 😛

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#22547
glad pontot belehet valtani?😄
nemá😊
http://gw.gamewikis.org/wiki/Gladiator

#22546
kösz, csak ezt nem találtam meg a guildwikin, mert a gladiator title-nél kerestem...:S
ingame kérdeztem és ott valaki aztmondta

szal gladiator pontra sem gyúrok...akkor inkább tyrian(vagy elonian) explorer 100%-ra
úgyis csak 1 title lehet kint😞


Chestekbõl nektek is rohadt sok lila esik? semmi jó cucc nem esett, és végképp befejeztem, majd ha kijavítják...11-21es lila shadow staff chance 19%-al elvette a kedvem...:/
meg a 6ból 4 lila az arany meg használhatatlan

A türelem rozsdát terem.

#22545
GvG nevü emberke, télleg jó lenne tisztázni: glad pontot skill/item unlockra válthatsz be, a szarvashoz meg Fame pont kell.

Carlos: hagyd, nem érdemes ilyesmiken fennakadni...

Carlos
#22544
Mivel feltételezem nem ismered lanát, és nem ismered a lenti mondat hátterét, ezért nem értem a gúnyos megjegyzésed mibenlétét.

Þór vígi þessi rúnar

#22543
Gladiator titlénél nincs emote csak hero titlénél (HA) és itt igen rank3 az elsö emote (180 fame) de wikin mindez fennvan
többek közt az is hogy a kanaxai a legritkább pet(kiv ha tényleg van ghostly minipet) abbol összesen 14 van, még pandából 126 ha jól számolom

#22542
Gladiátor pontnál nem kapsz emoteot vagy rankot. Az csak a hero pontokra vonatkozik.
#22541
humor harold

Carlos
#22540
Igyál még egy bögre kávét Lana.

Þór vígi þessi rúnar

#22539
utóirat: valójában nem szeretem már a monkot 😛
(És nem szeretem a firestormos W/Eléket sem. A 2 minionos minion mastereket sem. És a kocsonyát sem szeretem. Igaz, kocsonya nincs is a gw-ben. Talán ezért is gw-zek még mindig. Ha kocsonya lenne, nem játszanék vele.)

#22538
Ajánlom figyelmedbe:
http://www.guildwiki.org/

Rank 3-nál lesz az elsõ emote-od asszem

Itt láthatod, mi mennyi:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Hero_(Title)
Title Rank Fame Needed
Hero 1 25
Fierce Hero 2 75
...

Végül de nem utolsósorban a kedvencem monk, mert az széthealel mindenkit 😛
(de akár azt is mondhatnám hogy a régi játékosok zömének szerintem nincs kedvence, ill több is van, alkalomfüggöen választanak. Én is igy vagyok vele PvE-ben - mindnek megvan a maga varázsa... a nekrómnak a hatékonyságát szeretem, a warrioromnak meg a popsiját és vállait (kurcig 1.5k rulez) az elémnek pedig a haja tök jó)

#22537
nem tudja valaki, hogy 25 gladiator pointnál van-e rank?(szarvas stb.)
(még csak 1nél járok de szeretném tudni van-e értelme folytatni)

Amúgy kinek melyik kari a kedvence pvp-be?
Én SS necroval meg dervishel szoktam. Dervish az egy állat..😄

A türelem rozsdát terem.

#22536
én ugyan nem chellos, hanem axelero-s (adsl) vagyok, de nekem is nagyon gyakori a sárga+zöld villámmal jelenség, illetve néha méretes lag... eddig az eventnek, a gw szervernek vagy ilyesminek tulajdonitottam. Klántársaknál szintén sárga+lag.
(úgy emlékszem, mikor épp nem 1150 körül laggol, általában 150-200 körül mozog...)

#22535
Ennyiért max mini piget kapsz. Érdeklõdj orvosodnál gyógyszerészednél....<#idiota> de hasznosabb ha körülnézel a nagyvárosokban. Ott valószínüleg hozzád vágnak egy kismalacot enyiért.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

PanzerWolf
#22534
187-195a pingem a GW-ben(az elöbb néztem meg).Semmi gond vele.Nekem is Chello lightom van.Most fognak duplázni.

#22533
A sávszélességgel nincs gond csak a pingel, és azzal is csak gw-ben:S
#22532
Én másik szolgáltatónál vagyok és amikor megduplázták a szélleséget akkor nálam is ez volt. Elsõnek nekem is annyit mondtak hogy minden oké náluk, viszont elkezdtem igen sûrûn mérni a sávszéleséget és félelmetes lassulások voltak benne. Újabb telefon nekik, keményebb fellépés = minden oké lett.

GW: Dor Von Hun [HD]

#22531
pls vki tud eladni bármilyen minipetet 3k-ért csak ennyit tok a célra fordítani
#22530
Lenne egy kérdésem, hátha vkinek volt már hasonló gondja😛 Kb egy hónapja chello lightrol standradre váltottam (0,5mbit->1,5mbit), azóta a pingem 15-50 helyett a 30-4000tartományban mozog, +rendszeres képfagyások vannak.(az a kis szar meg folyamatosan váltogat zöld-narancs-piros között) Felhívtam a chellosokat de azt mondták, hogy a kapcsolattal minden rendben van, a ping növekedése nem magyarázható a sávszélesség növelésével. Fogalmam sincs mi lehet a gond. Bármi ötlet? (+esetleg ha néhány chellos ide tudná irni a sávszélességét és az átlagos pingjét talán az is segítene)
Atisz
#22529
Te jó ég... <#idiota>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

StRucC555
#22528
"ára jelenleg min 100k + 600 ecto"

Ez azért csöppet durva <#wow1> Azt a balekot is megnézem aki megveszi 😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#22527
csak annyit, hogy lesz (2007 második félév)