Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PanzerWolf
#23176
Hát egy kissé!

#23175
az a lengyel Japan nevezetü? az hülye volt ennyi 😄

PanzerWolf
#23174
Nekünk sem megy.Pedig éppen mentünk volna AB-zni.Még 5 percet szenvedünk FOW-ba és megszívtuk volna.Ugyebár mindenkit ledobott a guildtagok közül most.
Ja,poén volt mert FOW-ba kilépett egy bunkó monk,pedig jól ment.Aztán egy ele is.Azt nem értem az ilyenek minek járnak gamélni?Ezt élvezik?

#23173
grat bár már gratuláltam 1x 😊
szoval senki többet? mindenki vígan be tud lépni?

PanzerWolf
#23172
PanzerWolf
#23171
Ezt nézzétek!El sem hiszem!<#vigyor><#vigyor><#vigyor>

#23170
csak engem dob ki egyfolytában code13-al?

quad
#23169
igazából nem is a mobon volt a hangsuly igen ennyibõl hibáztam de csak fogalmazásilag , a gyilkoláson volt a hangsúly 😊

quad
#23168
de ti még mindig a farmolásról beszéltek , akkora szánalom 😊

#23167
Pvp közben tudod nem jön olyan jól az xp mivel nincsenek 20k-s questek és nem halomra farmolod a tök hülye ai-t. Sõt minél többször nyírsz ki vkit annál kevesebb xp esik belöle, durva mi?
Zomil
#23166
"minnél több xp annál több mob gyilkolás annál meg mégtöbb skillhasználat pláne ha még a harcra is figyel az ember nem csak a skilleket olvasgatja közben"

lool, zt nem birom ki h n szoljak hozzá, földön fetrengek jó poén😄DD
igen titan famrba 8ugynolyan skill,uw famrba szintugy, nyomogatáskor ügyesebb leszel és probb?😄DDDD lál

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

quad
#23165
hát pedig intõpélda a tiéd , semmi mást nem csinálsz csak kioktatsz mindenkit igazából hidegen hagysz , csak felemlegettem.
másrészt meg minnél több xp annál több mob gyilkolás annál meg mégtöbb skillhasználat pláne ha még a harcra is figyel az ember nem csak a skilleket olvasgatja közben ... de nyilván ilyen tág intervallumban nem tudsz és a többi hozzászóló sem tud gondolkodni.

#23164
Farmwars, ehh?
Zomil
#23163
"rank1 szaloncukorevõ" most mi bajod van a sweet tooth-al, tök jó title?(csak viccel) 😄DDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23162
Normális esetben nem érdekel amit mondasz, valószinü azért irtam azt, hogy nincs sok közöd ehhez a játékhoz mert valami elbaszott nagy baromságot próbáltál magyarázni (nem fogom megkeresni hol volt ez). Annak amit elértem eddig a játékban semmi köze ahhoz, hogy beszólok-e neked vagy sem. Ha hülyeségeket írnál akkor is leírnám a véleményemet, ha a legnagyobb title-öm rank1 szaloncukorevõ lenne...

"asszem te mondtad nekem en semmit se ertek ehhez a jatekhoz , nos a szamok magukert beszelnek ;]"--ennél olcsóbb és elcseszettebb hozzászólást pedig még nm láttam az sg-n.
Saccard
#23161
Nem tudtok véletlenül egy magyar klánt, ami be is venne (nagyon kezdõ vagyok)? Nagyon jó lenne! Nagyon feldobná a gamét. Vagy a gw-ben nagyon véresen megy a guildek közötti rangsorért a harc?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

bardocz
#23160
attól hogy öszegyûjtöttél farmból 10milla xp-t vagy akármenyit attól még nem leszel tapasztaltabb max azon a helyen farmolásban
quad
#23159
ja véletlenül hivják experience pontnak tudom , folytasd a flémet 😊

quad
#23158
attól hogy ilyen titulusai vannak még ne fikázzon már , vagy nekik lehet? elérek egy titulust és akkor beugatok bárkinek? ;]

Zomil
#23157
hát igen valszeg ha neki csak 700k van neked meg 2 milla xp akkor tuti te vagy a jobb😄
csak hogy ez nem az a játék ahol a több xp számit😊 itt a tudás a lényeg

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23156
igen termy monkjának megvan

#23155
Ja a számok már csak ilyenek, amúgy a 700k xp-s ember rank 11, mighty champion és a ladder elsõ helyezett guild tagja. De lehet, hogy ez nem számít semmit 😊

Nefürgyé le!

#23154
Ha jól tudom a wss-leadernek van.

quad
#23153
asszem te mondtad nekem en semmit se ertek ehhez a jatekhoz , nos a szamok magukert beszelnek ;]

Carlos
#23152
Felmerült pár kérdés.
Mire: Pve? Pvp? Farm?
Milyen: Core? Prophecies? Faction? Nightfall?

GuildWiki a barátod a nehéz napokon is.

Þór vígi þessi rúnar

#23151
tud vki vmi jó baltás W/M buildet?
StRucC555
#23150
OMG - WTF ! 😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Carlos
#23149
Tudom régi, de hátha van aki még nem látta!
Onyxia Wipe szopás:
WTF! 50 DKP MINUS!!!
(amúgy wow-os cucc, szerintem funny)

Þór vígi þessi rúnar

#23148
Szerintem ezt Tégla nyeri warriorral, 9M felett, vagy már 10? Fene tudja pontosan...

Nefürgyé le!

#23147
2 survivort buktam be 8 mp fölötti lag miatt... <#nemtudom> sok sikert 😛

A 700k xp sem gáz... amivel nagyon sokat össze lehet szedni, az a skillcap (3 mila xp böven, ha minden elitet lecap-elsz). Meg van pár hely, ahol ontják az xp-t a küldik, talán túlságosan is...

#23146
remélem nekem lesz <#vigyor2>

eddig mindig elbuktam - hiába, minden élõnek nekimegyek így izgalmasabb

#23145
700k<#szomoru1>
#23144
A nekrómnak 7.2 millió xp-je van. Monkom 3mila valamennyi, de a warimnak is van egy kevés...

#23143
700k xD

nem xp-re gyúrtam lvl 20 után:S

Kinek van Legendary Survivor titleje?😊

A türelem rozsdát terem.

quad
#23142
jah uw-bol ha sokaig nyomattad akkor jol jott az xp en is ott szedtem ossze kb 1 milkat ;]

quad
#23141
esélytelen.

#23140
több mint 4 milla de van olyan ismerösöm akinek több mint 5 milla de ezek még nem a végletek 😄
az xp csak ugy döl a játékban

R34N
#23139
monk: 2,8 M (még a másfél évvel ezelötti UW solozásbol van)
ranger: 1,7 M (elsö kari)
warrior: 1,2 M
assa: 1,1 M

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

bardocz
#23138
1milió valahányezres a warim😄 ha kell szedjél le ignore listáról és megmondom pontosan 😄
quad
#23137
kinek hany xp-s a legjobb karija? ;]

#23136
igen

Saccard
#23135
Akkor elvileg a pve-n felfejlesztett karaktert tudom vinni pvp-zni ugye?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

#23134
Te amúgy Gw-zel?
- igen

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#23133
The Warriors Cradle

#23132
mé mi az a twc?
Zomil
#23131
nem, tök felesleges

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Saccard
#23130
Srácok lehet, hogy ez most nagyon gáz kérdés, de ebben a játékban nem lehet ugrani???<#conf>

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

bardocz
#23129
igen az az
#23128
Sziasztok!

Én is most készülök megvásárolni a játékot.
Ha az alap játékot szeretném, az a Guild Wars 2006 címen van most forgalomban?
quad
#23127
csak a twc-be tobben vannak mint ahanyan itt valaha is lesznek 😄DD