Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PanzerWolf
#23276
Kapja be az anet!!!!!!A jó hueshfdiuewhfdionl annyukat azt!!!!!!!!Elveszett 1-2 major runám meg a nemrég esett Uhiwi's shortbowom(pedig már akartam menni eladni)!Azt nekik...

#23275
jaja most be se tudok lépni
akár át is nevezhetnénk a hétvégét code hétvégének:
code013
code040

PanzerWolf
#23274
Már kezd elegem lenni a GW-bõl!Egyre többszõr van 013 error.Máskor fé évente volt 1.Most meg 1 hónap alatt kb ez a 4.-5..

PanzerWolf
#23273
Nálam volt ilyen régebben.Elment a hang és egy idõ után.Utánna meg újraindult a gépem.Ez olyan 3-4 óránként jelentkezett.Valszeg az volt nálam a baj,hogy a Silent Hunter 3 védelme bekavart.Jó kis orosz találmány,sokan baj volt belõle(azt hiszem pereték is õket ez miatt,beletúr a vinfosba úgy mint egy vírus).Szóval kaptam hozzá egy progit ami leszedte és azóta nincs vele bajom.

#23272
lawl
#23271
Nem...lol Õt leváltotta egy nõi warrior, eltemettük Rurik mellé.
#23270
mi van kamadan interdistekbe?^^

#23269
Azt is véletlenül csuklóból törölted? ^^
#23268
Ne szóld le Szoke Cigany Ur-at...halottakrol jót vagy semmit!😛
#23267
A te Szõke C...-dnak biztos több van xD

winona
#23266
az igazi az lenne, ha lenne mini-pet aréna 😉
Zomil
#23265
ahh kossz😄DD(hu vazze ennek akkor aztan sok ertelme van...)

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23264
beáll a minipet úgy, mintha támadni készülne, vagy megtámadták volna
karaktereknél is van, hogyha valahonnan dmg-t kapsz a kaid háta meggyörnyed

Zomil
#23263
kovezzetek meg de nem ertem h akkor most mi is ez a battle stance😄DD
es ugy nez ki tenyleg az lesz a 2.szulinapi ajandek h lehet lvluppozni a szornyikeket

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Szaruman
#23262
Nem tölti be az objektumot. Nekem is ez volt, mikor föltettem a játékot.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Atisz
#23261
<#vigyor3>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

quad
#23260
😄 ugylatszik ez radeon kariknal jelentkezik , nekem is az van

winona
#23259
ez a héten történt egyik nap - soha korábban ilyet nem láttam és azóta se, ráadásul itt is eltûnt, miután átmentem egy portálon.
a vidkari: agp-s his radeon x1600pro

szóval nincs semmi probléma, csak azt hittem, hogy ez is vmi új feature 😉 (pl. white monolith 😄)
quad
#23258
nekem is neha elojonnek , de becsukom megnyitom ujra es eltunnek , milyen vidkarid van?

Atisz
#23257
Sztem vmi videókártya probléma. Más játékoknál is rakoncátlankodik?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

bardocz
#23256
én csak most :S
winona
#23255
-nel
winona
#23254
ilyennel fehér kockákkal találkozott már valaki?




winona
#23253
Battle Stance - Varesh:


Rurik:


SZEG007
#23252
dejo pokémon kell a népnek....

winona
#23251
"Since the 2007 Canthan New Year Festival, birthday dolls have been appearing in outpost with levels. Speculation suggests that these are 2yr birthday pets, which may foretell some way of "leveling up" pets."
#23250
lvl 1😄

A türelem rozsdát terem.

Zomil
#23248
valaki pls mondja el h ez: Miniatures will now occasionally enter their alert battle stances.
mi a francot jelent?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23247
kimaradt a +s tehát ez akkor is esik ha nincs event (GW Wiki szerint)

#23246
ez akkor i esik ha nincs event (Tombsba)

StRucC555
#23245
Hmm , A tárgyakat akor nem találod hanem iylen chestekben van eldugva?

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23244
nekem esett egy ogre slaying knife
StRucC555
#23243
Nah meignt event van, valakinek esett már valami zöld cucc ??? egyátalán mit kéne keresni?😊

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23242
Hello!

Eladó plaync account 10k HUF-ért (tartalma: lineage2 / guildwars / city of heroes & villains) Ha érdekel valakit, ha részletesebb info kell írjon privát üzenetet.

...további szép napot!

jamika
#23241
semmi, csak h a bcben van egy kis gw kopi ^^

Faki
#23240
Baldur's Gate meg jobb mind2õnél.
Bazze mi köze van a wow-nak a gw-hez?

jamika
#23239
figy erdetit is próbáltam és törtet is, és egyszerûen csak szánalmasak a questek wowban. szerencsére régen játszottam vele, de a gw mindenben veri a wowot...

SZEG007
#23238
lol ne gyere egy Lineage 2 copy-val

Carlos
#23237
<#eljen> <#worship>

Þór vígi þessi rúnar

#23236
Carlos
#23235
Ezzel nem feltétlen értek egyet.
Szerintem amig nem tolsz el egy karit 60-as szintig, addig nem ismered meg a WoW-ot teljesen.
Azért Content-ben valljuk be a WoW verhetetlen.

Þór vígi þessi rúnar

Atisz
#23234
A "ratyi" jelen esetben relatív...de amúgy igazad van. Tény hogy egyiknek sincs túl sok köze az rpg-hez, ahol valóban sok varázslat & skill van és mindre szükség is van...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

jamika
#23233
figy egy dolog hogy nem olcso, de 21kert jatszol 3 evet, es ha megnezed a wow+bc kerul ennyibe, es abban meg nincs aktivalo kartya+ meg ratyi game is. gwben nem csak mesz es hopp egy mob 2 utes es vege, hanem taktika minden. wowban mindenhva lemessz ugyanazzal a buiddel, gwben ki kell apasztalni, meik mob ellen mi hatasos

Atisz
#23232
Megelõztél <#buck>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#23231
Beírod hogy www.gamespot.com, elolvasod róla a cikket és megnézed az újságírói és a felhasználói értékelést. Ezekután elnézel a hivatalos honlapra és ott is informálódsz.
A játék 7000 Ft, de ha érdemben szeretnél vele játszani (hozzáférés minden skillhez, osztályhoz, upgrade-hez) akkor 3x7000 vagyis 21000 Ft.
Így pedig már nem is olyan olcsó, mi? <#eplus2>

Próbálj ki egy trial-t hogy el tudd dönteni tetszik-e, vki még biztos meg tud dobni vele...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

bardocz
#23230
vagy 3x 😄
jamika
#23229
igen, fizetõs, egyszer 7000 ft

Carlos
#23228
Bemész a bótba aztán megveszed...
LoL. Azért ha valami érdekel, akkor minimális szinten, de olvass utánna.
Aztán meg majd jön a: warrior mellé mit válasszak másodlagosnak?
Átmennyek a dúlás utáni ascalonba?
pfff...lehet, hogy kicsit csömöröm van...

Þór vígi þessi rúnar

L2Goku
#23227
vagy mit hogy merre kell csinalni hogy lehesen vele jaccani ?

WTS L2 / WOW EU-US 15-30-60 Day GC 1500-6000HUNF WTS Walker 30 Day WTS Adena Bármely Szerveren.