Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Én kiprobáltam... két óra játék után viszamentem Guild Warsozni. Nekem nem jött be, pedig nagyon vártam. Ma még teszek vele egy próbát, de aztán valószínüleg sajnálni fogom tõle azt a 10 giga helyet.
ON
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Carlos: már le lehet tölteni? <#guluszem1>#guluszem1>
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
gondolj bele h ncsoftnak mien jól mutat h van havidij mentes MMO-ja is(persze tudom h ez nem igazi mmo), és nem fogja engedni h anet havidijt vezesen be, mivel ök a kiadok ezért ebben ök a fönökök😊
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Egyébként ncsofté az összes jog! Bele fecölt servereket ,bövitette fejlesztõ bázist stb ezért evidens ,hogy õ kaszál a legtöbbet ( álltalába minden kiadónál igy van )
Anet meg nem panaszkodik miért is tenné? Elsõ projektjük sikeres,és azért el vannak kényeztetve ahogy láttam az austin bázisukat 😊
"gonodljatok bele ncsoft kiedoként van jövendelme havidijas gamekbol és gw is sikeres a vártnál jóval többet hozott mint várták, ebböl következik--> ncsoftnak nem érdeke h gw2 már havidijas legyen, inkább még többet akar szakitani ezzel a megoldással(havidij mentesen)" (Zomil)
Aztán rájöttem, egy másik 2 mp alatt, hogy mi a hibája.
A mondat egyik fele 100% igaz. Mégpedig ez:
"gonodljatok bele ncsoft kiedoként van jövendelme havidijas gamekbol és gw is sikeres a vártnál jóval többet hozott mint várták"
No. Ezek után következik a gubanc.
Ezekbõl a pénzekbõl az Anet (fejlesztõ) nem kap egy árva mosolyt sem!
Tehát a kiadónak (NCSoft) jó, mert több céggel dolgoztat.
Plö: Az everquest-esek bevételébõl a gw fejlesztõi egy árva buznyákot sem kapnak.
Ergo:
"ncsoftnak nem érdeke h gw2 már havidijas legyen," ... de az Anet-nek igen, mert abban több a pénz.
Szóval ne keverjük a kiadót a fejlesztõvel...
GYK egyszerüsités: A mosogépszerelõ és a mozdonyszerelõ és a mobilfejlesztõ is Siemens. Az aki a mozdonyokat épiti nem ad a mobilos jómunkásembernek semmit, csak azért, mert azis siemens-es...
(nem szeretem a siemens-t csak ez jutott eszembe)
Þór vígi þessi rúnar
Minden kiadó kurva ha lát bármi + hasznot! Tök m1 ,hogy nyereséges vagy nem a termék!
Pl ha nem lenne nagyon ciki egy fantasy világba reklámokat betteni? Akkor tele rakták volna nagy plakátokal a város központok közepén meki reklámokal az egészett 😄
Ezért szerintem a következõ ingyenes projekt valami gta stilusú lesz..
Ahol illenek pl az ilyen reklámok is!
Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/
"I just chatted with Mike O'Brien, Jeff Strain, and Isaiah Cartwright on the question of PvP. Here is what they said:
There will be two types of PvP in Guild Wars 2:
World PvP will allow you to play characters of any level, using the skills that you have in your possession at that particular time.
Structured PvP (similar to today's GvG) will allow you to enter the game at maximum level with all skills. Yes, that's UAX.
Roleplaying Characters will gain the opportunity to acquire higher levels. I believe that the magazine refers to a cap of 100 or more. This is an opportunity that players have been requesting over the last couple of years. I know that personally, I like the idea a lot."
A PC Gamer-re utal a hozzászólásában, aminek a tartalmáról itt van egy összefoglaló.
nem bántás csak vicc mégmielõtt megsütnéd a roseblit
Ugye ott is van PvE szerver...
Þór vígi þessi rúnar
De tudod most valahogy elegem van a számitógépbõl is. Most legózom sokat.
Fura. Második gyerekkoromat élem vagymi.
Valahogy nekem a gw keveset nyújt.
Ahhoz meg télleg nincs kedvem, hogy HA-ban elkenje a szánkat valami tuti spiker team. 😉
Þór vígi þessi rúnar
Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
nem lesz több ch, eye expansion pack lesz
Eye fogja összekapcsolni az 1 é 2. rész
4uj faj
act-okra lesz bonta(álá diablo😊 )
a storyra mennek rá és átvezetnek minket gw2-be, ok nem tudnak uj 5leteket bevinni a gw-be mert annyi uj 5let van h egyszerübb ha csinálnak egy uj game-t
gw2:
karikat nem lehet átvinni, de pár dolgot igen pl: titléket
uj grafika, stb. , uj pvp rendszer(errek ivnácsi vok)
ezt a részt nem értem majd vki más😄
They appear *well at least to me* sound like pets
-don't count torwards party
-won't take up a slot
-you don't have to use them
-improved power? if deciding not to use companions
uj mozgások:
uszás,ugrás
NINCS LVL LIMIT!!
kb 2008-ban jön a béta
a havidij/f2p-röl nincs hir
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
érdekes infok vannak itt, ha valaki tud angolul fordithatna 😊
Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/
Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/
Can\'t find My Guild [Lord] (e):)
Amúgy nekem már elegem van a gw-bõl. Ugyanaz más köntösben...
Nuku fantázia...
Þór vígi þessi rúnar
Slotok, unlockok, minipetek újságokban, mostmár olyan minipet aminek köze nincs a gw-hez?
Þór vígi þessi rúnar
Fontosabb dolgok amiket eddig írt, hogy szint emelés lesz GW2-ben (grinding ftw) és nem lesz havidíjas. A többit majd elolvassátok.
csak nem firssitettem és nem láttam mit irtál😄
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
egyébként meg egyesek itt oan okosak h nostradamust játszanak megmondják a frankot h 3 év mulva mi lesz itt(jó legyen 2 év) talán addigra wow2 is jön
gw után most 2év van, +3 év lesz 5 év mögötte, egy pvp-re kihegyezett játéknál ez nem is rossz idö(mindent meg lehet unni), ugy pl ott van példának az everquest, nos mivel az havidijas és föleg pve-re kiheyezve, igy tovább tudták huzni(ha jol tudom kb 8év után jött eq2)
szoval mindezt összevetme a gw 5 éve havidij nélkül nagyon is jó föleg mivel végig sikeres volt
de mondom hülyeség és felesleges 2-3év távlatában gonodlkodni addig gw-hez szvsz 2-3 kieg még jön(az a cikk egy nagy kamu volt ami megjelent,1-2évre nem fogja ott hagyni anet gw-t csak ugy)
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Igen megéri! Azért fognak gw 2-õzni, mert több pénzt akarnak keresni! Mivel arra számitanak ,hogy a mostani kiegeként stabil 1 millió vásárlónál több lesz evvel gondolom...
( és ugye végtelenségik se huzhatják a mostani fejezteket,mert egyszer ugy is unalomba fullad) Ezért kell újítás a gw 2 -vel!
Ahogy írtam is már...
Ha egyszer kiépitettek egy olyan marketinget ,hogy õk az egyedüli uralkodok havidij menteségben ,akkor azt nemfogjak feladni még a havidij miatt sem ( vann arra 200 gamejük..) És ugye hiába havidij nem hozna annyit ,mert 0 lenne tábora...
Azt is írtam már ,hogy nem a wowal kell hasonlitgatni....
Gw költségvetése a wow hoz képest 0-ához közelitt.
De m1! 20 szor nem irom le ugyanazt...
Ha tényeknek nemhiszel,hogy ncsoftnál az egyik legjövedelmezöbb a gw (akkor marad a riogató képzelgés 😄)
De egyébként szerinted ha annyira rá fizetés lenne már rég nemzartak volna be,vagy havidijazták volna most a gamet? Az Ncsoft nem szeretett szolgálat még ha kisérletezett is! A kisérlett tulságosan is sikerült... Ezért most már jöhet a tabula rasa ingyenesen!( elegem van a szaros fantasykból 😄)
Te mit csinálnál ha játékfejlesztõ lennél?
Kiadnál 2 éven keresztül 4-5 játékot, amiböl lehet, hogy épp kijönnek a költségek, netalántán mérsékelt hasznod van.
Ezek után mit csinálsz a következõ lépésként? Ugyanezt? Nyilván nem.
Több pénzt akarsz, mint mindenki.
Nyilván havidíjas lesz.
Tehát.
Amelyik player sir, hogy miért havidíjas annak azt mondják, hogy ott a gw 1 mint opció játszon azzal. És igazuk van.
A játékfejlesztés nem a playerekrõl szól. Sõt. Elsõsorban nem arról szól! Ez biznisz!!! Kurva nagy üzlet!
A player másodlagos. Mindenhol.
A player az, aki fizeti a havidijat vagy veszi meg a játékot!
Tehát akkor amit már leirtam egyszer, most megint (#22939):
"Ok. Gondolkozzunk.
Mézesmadzag GW. Kedvcsinálónak jó. Aki szerette rákattant. Mérsékelt bevétel, a végén már pénzért árul slotokat, unlockot.
Hmmm...
Mazsolázzunk. WoW. 8 millió player. Havi 3K-nak megfelelö pénz (~15$).
Számoljunk: 6 millió (tételezzük fel, hogy nem mindenki fizet (pedig de))* 15$ = 90.000.000$ havonta. Szerverek, -10.000.000, bérek -5.000.000. Rezsi, -10.000.000. Marad egy olyan 65.000.000 haszon havonta. És sarkitottam egy kicsit, mert nem 6 millióan fizetnek és nem 10 milla a szerverköltség meg az ilyesmik.
Szóval?
Megéri?
Akkor gondoljuk át megint logikusan..."
DE NE NEKEM LEGYEN IGAZAM!
Þór vígi þessi rúnar
"A napokban látott napvilágot az a pletyka, miszerint a Guild Wars sorozat ráfizetéses, mert az egyszeri díjjak nem fedezik a költségeket. Richard Garriot ezt cáfolta. Elmondta, hogy pont az ellenkezõje történt. A GW olyan sikeres, hogy a közeljövõben számos átalány-díj mentes játékot is a piacra dobnak. Azt nem tudni, hogy ebbe a Tabula Rasa is beletartozik e."
Mondom logikusan gondolkoddást 😄
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Amúgy a GW 2 az szerintem is elõfizetõs lesz.
Mint jó tanácsot, hogy hagyjam abba a GW-t, köszönöm, de én egyenlõre még élvezem a játékot, azzal a tudattal együtt hogy 2009-ben valamikor, ha idõben kiadják megjelenik a GW 2, amiben esetleg, talán, elõzetes hírek alapján nem lehet átvinni a karaktert, vagy a cuccokat.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
FOW armor, meg mittomén.
Amúgy baromira nem érdekel, mert szerintem a gw2 fizetõs lesz... amúgy meg kicsit ráuntam a gw-re...
Þór vígi þessi rúnar
Ha nem változik, akkor meg a sok embernek akik idejüket nem kímélve szedték össze a fow/egyéb csili-vili ruházatukat...na azoknak meghagynám ezeket szolidaritásból.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
gondolom nem kolcsonbol epitetted a panceljaidat nc... 😊
De ha mar 0-rol kell kezdeni, akkor 2x-er is meggondolom, hogy melyik jatek lesz az es nem 2008-2009-ben, hanem most.
Es nem, nem adom a cuccom senkinek sem.