Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23426
Az alap GW-ben egy karakter 20-as szintre való fejlesztése kb. mennyi idõbe telik?

#23425
Most csak hülyéskedsz vagy ez igaz. 😄

#23424
akkor minek itt kérdezggeted, hogy szerintünk igaz-e ha haverod nyert náluk? 😊

JaSoN HuNTeR
#23423
de lehet hogy nem igaz ez...De azt mondják h csak feltünést akarnak.+De egyik ismerösöm most komolyan nyert egy Ipod-ot náluk.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Szaruman
#23422
Megkaptam emailben is vmelyik segg ismerõsömtõl. Sztem 1 szarul beállított explorer, és mehet a win reinstall.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

JaSoN HuNTeR
#23421
Sziasztok. Hallotatok már errõl az oldalról??
Ha itt regizel és kiválasztasz egy cuccot(pl:psp,PS3,Ipod...)dolgok akkor ha összesedsz annyi regi tagot amennyit kell ahoz az adot tárgyhoz akkor megkapod!!!😄

Nos itt a link http://www.xpango.com?ref=90256108
Xango
Fent a sing upba kell regizni.Csak kiváncsi lennék hogy ez igaz...

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23420
Ahogy én tudom olvastam, a GW2 publikus béta tesztje jövõre indul, szal igaziból már 2008ban jáccogathacc vele, ha naon nem bírod 😛

GW2 - Solon.1207 - To Mega Therion [TMT]:Gunnar\'s Hold - tmtguild.eu

bardocz
#23419
jaja elnevezhették volna a tesztek hétvégéjének is 😄
#23418
én most testelem a solo buildem igy olcsobb 😊)

bardocz
#23417
pontosan mirõl szeretnél útbaigazítást?ezer dologról lehetne mondani anyiról meg senki se fog fölöslegesen😄 mit nem értesz?
#23416
sziasztok
valaki mondjon pls egy gyors utbaigazítást
bardocz
#23415
túlfarmolt lesz ma uw meg fow is szerintem és rosz lesz a drop de tapasztalatnak jó hétvége meg egy kis pénzszerzésre is majd én is megyek wariorral strandolni,meg rangerrel és monkkal próbálkozok majd uw-ban most hátha sikerül
#23414
az nem jó :S

Pemack sztem sem rossz 😊
tegnap vettem armort és nem volt semmim, lementem solo buildal uw ba 1ik barátommal (ö is solo buildal) és feleztünk 😄 én leöltem az ataxekat ö pedig minden mást 😄

#23413
arra gondolsz, hogy favrotól függetlenül és ingyen lemehetsz uw-ba és fowba? nagyon klafa <#idiota><#lama>

Carlos
#23412
Sehogy.
Jó dolog szombaton is dolgozni... <#szomoru1>

Þór vígi þessi rúnar

#23411
kinek, hogy tetszik az event?

#23410
Ha nem érdekelt a pvp, azt jelenti nem nagyon játszottad.
Ha nem nagyon játszottad, honnan tudod, hogy imba?
Kijön egy új team-build ha-ba, nerfelik is 1 hét múlva (nem is baj).

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#23409
oktober 4. én jön ki nem? 😄

Bardocz nem jósolták meg csak találgattak 😉

Tombi
#23408
A nyáron kijön a GWEN aztán 2 év szünet következik, Ncsoft megörült? Ez van leirva a PC Gamerben :/

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

StRucC555
#23407
majd elválik addig van még 2 év

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

bardocz
#23406
ha már azt is megjósolták itt egyesek hogy gw2 fizetõs lesz vagy nem😄
StRucC555
#23405
miton én mi vagyok én jós ?😊

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

bardocz
#23404
és lesz köze Gwen-hez az aranyos kislányhoz aki még furulyáját is elvesztette és a mamája az uw-ben keresi?
StRucC555
#23403
GWEN köv kieg

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Atisz
#23402
Itt már csak ilyenek egyes emberek, azt hiszik kisajátíthatnak egy topikot. Nekik üzenem: fan club... <#hehe>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#23401
a GWEN a 2 lesz vagy a köv kiegészitö? 😊

StRucC555
#23400
Én hogy írjak egy kis pozítivat is már, én egy kicsit várom a GWEN-t, mégha keveset is fog nyujtani és kevesen is foglyuk játszani, annál jobb 😄 jobb lesz a drop <#idiota>,megaztán ottvan az hogy nem lesz laggos a szerver ha be kell menynek egy központi városba<#idiota>, hehe végre lehet nekemis sok sok platinám 😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Carlos
#23399
Remélem énis.
Kellene valami jópofaság szerintem.

Þór vígi þessi rúnar

#23398
😄

elvileg lesznek uj dungenonok benne legalább is vkitöl ugy hallottam, hogy lesz lyssának meg melandrunak is olyan cucca mint grenthnek az uw v balthazarnak fow (reménykedem igaz) 😊)

Carlos
#23397
Save the cheerleader, save the world.
<#vigyor5>

Þór vígi þessi rúnar

quad
#23396
én örülnék pl random dunegonoknek vagy ilyesminek felfrissitené eléggé a vérkeringést 😄

#23395
én kiváncsi vagyok lesz e benne valami plus vagy csak a szokásos világ megmentös mint az eddigiek 😊

quad
#23394
jah és még egy kieg is vár ránk ;]

#23393
Akkor már Dungeon Runners ,hogy legaláb NCsoft-nál maradjunk 😄
( ez a másik ingyenes féle probálkozása az ncsoftnak! Persze nem olyan szint mint a guild wars,de egész jó!

#23392
OFF
ez a topic már minderõl szól csak nem a Guild Wars-ról
már minden létezõ pletykát ismerünk GW2-rõl, minden létezõ oldalról megközelítettétek azt, hogy a gw2 miért lehetne p2p vagy nem p2p, de azt miért felejtitek el, hogy még kemény 2 év, amíg kijön és semmi konkrét infónk nincs róla
és aki már annyira unja a játékot, hogy csak azért jár ide, hogy megossza velünk, hogy mennyire unja és, hogy mi minden célt elért benne az keressen már játékot és postoljon annak a játékna ka topicjába
ON

a mostani Xunlai Tournament végén tényleg rollerbeetle tonicot lehet nyerni?

bardocz
#23391
mindenki látja hogy van neki új topik ha öt centivel lejjeb néz a a látogatott topikok alá
#23390
http://youtube.com/watch?v=ugDdFjlvfW4
Hátha valaki még nem látta😛
Carlos
#23389
Mire agresszorkodsz?
Plö én most megnézem milyen.
Szerintem jó, hogy mondott egy cimet, hátha érdekel valamit.
Mondhatnám azt is: Menny a gumiba oltani meg beszólni.
De nem teszem.

Þór vígi þessi rúnar

#23388
gondolom megosztotta velünk hátha valakit érdekel... miért kell itt mindenkit mindig letámadni??

bardocz
#23387
kinézetre egy szar nem sok köze van az európai emberekhez azoknak a valamiknek,és ezzel mért a gw topikot kell "terhelni"?
JaSoN HuNTeR
#23386
Sword of the New World- Ismét egy havidijtalan játék de ez legalább mmorpg.😊

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Carlos
#23385
Nocsakazért! <#ravasz1>

Þór vígi þessi rúnar

quad
#23384
szerintem meg megint roseblit akarsz sütni , hirtelen haragú vagy , sosem kocsmáznék veled kitudja mikor kerülnék miattad a sittre. 😊

Carlos
#23383
Hûûû...
Te meg légyszives vegyél vissza magadból.
Mert volt érdeklõdõ kérdés a témában.
És ha ezt nem irod be, akkor szerintem abba is maradt volna a dolog.

Þór vígi þessi rúnar

quad
#23382
en megertem hogy kurvara unod a gw-t de legyszives menj mar a stalker topicba , van olyan is , koszi 😊

Carlos
#23381
okok.
De télleg kell neki install közben a 9 giga!

Þór vígi þessi rúnar

#23380
Na ha haza mentem megnézem. Remélem igazad van.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Carlos
#23379
Az azért kell, mert kibontja magát az installer, majd onnan installál, majd ezt törli.
Tehát kell a 9 giga hely a telepitéshez, de csak 5.8-at tesz fel.

Þór vígi þessi rúnar

#23378
Azt hogy csinálta?<#wow1>
Nem számoltam ki pontossan, de nekem közelebb van a tízhez, meg a rendszer követelményben is 10-et ír.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Carlos
#23377
Nekem csak 5.8 gigát tett fel... 😄

Þór vígi þessi rúnar