Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23836
olyan lesz vegig 😞
FaCtor014
#23835
Hellosztok!
Annyi lenne a kérdésem,hogy megcsináltam Sir Tydus-nak a legelején egy küldetést és a végén "összeomlott" Ascalon City.Most Old Ascalonban vagyok és a játék végéig ilyen lesz vagy vissza fog változni?<#lama>

Maffiozo Factor|lvl 3|tel:42991

Atisz
#23834
Szerintem a film szar, de nem ez volt a kérdés <#buck>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

quad
#23833
ja pláne hogy elöre is bocsájtják , hogy ne ide piszkits

Szpájki
#23832
remélem csak viccböl irtad (nem voltál vicces) vagy ha nem akkor az értelmi szintedet villantottad meg... ha azt mondod kurvaszar mert x y helyen gáz meg sztem itt változtass elfogadom a kritikát.

Matt07
#23831
THX

Dwyane Wade #3 - Miami Heat NBA Champion 2006 \"a tiéd az feslett, az enyém az fless lett, abba nem hagyom haver ezt remélem jegyzed...\"

#23830
vannak bagok azokat megveszed merchantnál és belakod a hátizsák mellé
Matt07
#23829
jah thx mindenkinek 😛
és még 1 láma kérdés:nem rég kezdtem el GW-zni,ls azt akarom kérdezni,hogy hogyan lehet megoldani azt,hogy ne csak 20 iteme lehessen nálam?

Dwyane Wade #3 - Miami Heat NBA Champion 2006 \"a tiéd az feslett, az enyém az fless lett, abba nem hagyom haver ezt remélem jegyzed...\"

#23828
factionsba is megkaptad mindkét karit csak a dobozképböl volt két fajta vagyis választhattál hogy a dobozon assasin vagy ritu figyeljen ennyi

#23827
factionsben sincs kulon csak valaszthatsz hogy milyen dobozt tegyel ki a polcra 😊 (igen benne van mindketto)
#23826
nem külön boxban vannak, az csak azért van ha te a ritualist boxot szereted akkor olyat kérsz, és ritualist lesz a dobozon nem assassin, de ettöl még mind2 kari benne lesz 😊

Zomil
#23825
lol?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Matt07
#23824
Hi all!
Én annyit szeretnék kérdezni,hogy a Nightfall-ban mindkét új karakter benne van?Tehát nem úgyvan mint a Factionsben hogy külön boxban?

Dwyane Wade #3 - Miami Heat NBA Champion 2006 \"a tiéd az feslett, az enyém az fless lett, abba nem hagyom haver ezt remélem jegyzed...\"

#23823
this is madness ^^

#23822
hát ez kurvaszar😊

Szpájki
#23821
nekem is nagyon tetszett a 300 csináltam is belöle egy videot itt a link ha gondolod nézd meg privibe véleményezd de ne itt mert nagyon off a téma ^^ (ja és lehetöleg épitö jellegü kritikát várok tehát hogy mire érdemes legközelebb figyelni stb. ez kurva szar meg ilyen jellegü kommentároktol kiméljetek)

StRucC555
#23820
Grat szép munka ! <#taps><#integet2>

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23819
születés- vagy névnapjára lepjétek meg homoksütiformázó készlettel 😊

PanzerWolf
#23818
Látom még mindíg nyomod.<#nyes>Helyes,jó is ez.<#vigyor2>

Zomil
#23817
hamár OFF😄

nemrég néztem meg a 300-at és még mindig a hatása alatt vagyok 😊)

"This is SPARTAAA"

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#23816
OFF:
BEG-nek sok szeretettel:

Többi a galériámban.
ON

Þór vígi þessi rúnar

Szpájki
#23815
nekem is volt ilyen bajom. elõfordul hogy ilyesmi jön elö elég gyakran minden kilépés után! egy reinstall megoldja a dolgot nálam. probáld ugy. a dolog pontos magyarázatát meg megoldását nem tudom, nálam eddig csak a reinstall müködött utána mindig jó volt!

Zomil
#23814
nincs 5lete kvinek arra h mitöl lehet, h mindig inditásnál bejön a repairing data archive?
most nem vagyok otthon felraktam, átmásoltam az én .dat fájlomat és mindig igy indul

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23813
De kipróbálhatod te is, annyi hogy beteszel mondjuk egy lvl 6-os hero-t, ha megkapná az xp-t akkor tuti hogy szintet lép a cape pillanatában, de nem. 😊

GW: Dor Von Hun [HD]

#23812
Csak te.

GW: Dor Von Hun [HD]

dougO
#23811
Ha signet of capture-rel begyûjtök egy elitet, akkor azt az XP-t a heroek is megkapják vagy csak a kari? Tud valaki errõl biztos infót, wikit átnézegettem, de ahol néztem nem volt rá utalás.
köszi

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#23810
Életkor 14 év alatt? 😛

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Tatyla
#23809
hali,aki mostanában kezde az alapjátékot,vegyen fel MSN-re!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#23808
szerintetek mennyit ér 1 turtle minipet és tényleg fognak a minipetek fejlödni?
#23807
Még jó hogy nem dobtad ki.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

quad
#23806
😄DDD

bardocz
#23805
ajándék hitelkártya<#circling><#pias>
#23804
kösz a segítséget azt hitem hogy valamijen ajádék ez a kártya mégegyszer kösz nektek<#vigyor2><#vigyor2>
Győri Devi
#23803
ha azzal regelsz már jol fog menni 😄

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

bardocz
#23802
azzal regielj rá hidd el évekig tudsz vele játszani míg próbákulcsal csak 10 óráig😄
#23801
na és hogyan ahogy mutkor de észrevetem egy kártyát a tokba és rájötem hogy amivel regiszttráltam kod az egy 14 napos proba versio szerited a kártyánlévö kodal regizek probájam meg
Győri Devi
#23800
lehet rosszul irtad be a cd keyt akkor meg regelj ujra sztem

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#23799
külömben is ha rosz lene akkor már edig sem jutom volna
#23798
de hát idefigyejetek máma jöt meg a cd galaxisbol a játék zsidi új volt nem hiszem hogy rosz lene
#23797
Ideje lenne megvenned a játékot, a próbakulcs csak 10 óra játékidõt biztosított.

Zomil
#23796
sztem rossz cdkey-t irtál be

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#23795
ezt írja ki magánál a karakternél amikor belépsz a kododal bejön a ahol lehet választani a karaktereid közül bocs de nem értek ahoz hogy kel lefényképezni azt
#23794
Your account is not currently authorized to play guild wars . if you wish to contiune playing please clik the enter store button above and purchase the appropriate Guild Wars campaingn. ezt írja ki pontosan és az elsõ része van meg nekem most léci segítsetek mert idegöszeomlást kapok már lasan .<#duma><#duma><#duma><#duma><#duma>
Győri Devi
#23793
belinkelheted ide is

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#23792
valamejikötök megadná az msn cimét azt küldöm
Győri Devi
#23791
igen ird le a hiba üzenetet mert a GWnek van egy pár hibaüzenet fajtája 😊

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Szpájki
#23790
az ugy érdekes... mekkora köcsögség már velük szemben hogy ök nem kockulhatnak... de ha csak kinaiakra vonatkozik akkor hajrá én leszarom akkor az egészet 😄 -- Sniper sztem sokat segitene ha egy fotót beraknál a hiba üzenetröl vagy legalább leirnád azt...

#23789
Bocs lene egy kérdésem most vetem meg ezt a guild wars nevü játékot feltetem be is léptem ahol a karaktert leket csinálni de nem enged jácani se karaktert csinálni mert valami pikros kockába valamit ki ír de nem tudom most mit kell csinálni ahonan vetem azt monták hivjam fel a magyar guild wars fejlesztöit vagy konzulátusát de az meg b.... felveni a telefont mert ki van kapcsolva LÉCIVES AKI TUDJA A PROBLÉMÁMRA A VÁLASZ LEGYEN OLY szives írja má meg nekem nagyon megköszöném <#szomoru1><#szomoru1>
Atisz
#23788
Nos azokkal még nagyobb kib*szás akik a "WTS in-game gold through e-bay" kategória alá esnek. Mert ugyebár van egy ilyen aspektusa is a dolognak <#hehe>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Győri Devi
#23787
GWbe is bevezethetik mert ugyis csak a kinaikra vonatkozik 😊

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!