Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szpájki
#23786
lol 😊) amugy meg a lényeg hogy GW-be ne vezessék be pl mekkora gáz ha HoH-t tartod erre b*szhatod mert jó sok ideje játszol... szvsz GW-nél nem fogják bevezetni WoW meg engem nem érint szal sztem én nekem nem lesznek ilyen problémáim 😊

Győri Devi
#23785
nah jah valszeg egy relog megfogja oldani a dolgot vagy egy gép restart sztem

やられたらやり返す。倍返しだ!

#23784
hát ha nincs, akkor nem is <#vigyor2>

Nefürgyé le!

Győri Devi
#23783
lol nehogy magadra vedd ezt is nem rád célozva mondtam

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Szpájki
#23782
heh ez nem semmi... akkor jó nagy kib*szás azokkal az emberekkel akiknek mondjuk hetente van egy 6-8 órájuk játszani... vagy ha van egy kis idöd és egybe tudnád tolni huzamosabb ideig... remélem gw-be nem vezetik be. bár arról van szó hogy mennyi ideig gyengitik le a karidat vagy relogg után elveszik ez a dolog?

Atisz
#23781
Én úgy tudom hogy ez pl. a WoW esetében már életben van.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Szpájki
#23780
nem tudom mi volt ebbe okoskodás neked nem kéne olyanba beleszólni amihez nem értesz...

Győri Devi
#23779
nah jah késöbb könnyü okoskodni 😛
Ez az uj kinai törvény meg nemtom mennyire lesz hatásos

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Szpájki
#23778
hát akkor nem igy tünt... mindegy utólag mindent meglehet magyarázni 😊

Győri Devi
#23777
senkisem rajolt vele de mind1 te jobban tudsz mindent mester amugy igen sokat vimmel szereztem meg és megis utáltam az egészet...

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Szpájki
#23776
jaja rajta vagyok az ügyön 😊 --- Devi! Lehet neked semmit nem jelent mert te úgy vimezted össze még annó a rank 3adat de aki normálisan játszott HA-t mormális buildekkel sztem tudja értékelni...(megjegyzem emlékszem mikor ott rajoltál a vimes rank 3addal szal sztem kár volt leirnod ezt...az ilyen gondolatokat tartsd meg magadnak inkább)

spatz
#23775
Kicsit off de ide is tartozik, nem semmi <#hehe>:

"Felezi az életerõt a kínai törvény
A hét végétõl új törvény védi a kínai ifjúságot az online játékfüggõségtõl. Április közepétõl csak speciális javítással ellátott játék elé ülhet le 18 év alatti játékos a kínai internet-cafékban. A javítás három óra folyamatos játék után egy drasztikus húzással lefelezi a játékos hatékonyságát (szerepjátékban például a kapott tapasztalati pontok mennyiségét, egy háborús játékban a fegyverei sebzését). Újabb két óra múlva egy „Kezdesz egészségtelenül sokat játszani, kérjük lépj ki és pihenj kicsit!” figyelmeztetés kíséretében a maradékot is elveszi.

A fejlesztõknek három hónapjuk van a már futó játékaikba beleépíteni a rendszert, különben kitiltják a termékeiket a kínai netkávézókból, ahol – az otthoni pc-k hiánya miatt – 137 millióan használják naponta az internetet, ebbõl 31 millióan foglalkoznak rendszeresen online játékokkal. A vezetõ kínai netcafé-hálózatok üzemeltetõi szerint az új törvény minimális hatással lesz csak a forgalmukra, a független elemzõk viszont korántsem ilyen biztosak a hatásokban."

Forrás: index

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

Győri Devi
#23774
nem jelent semmit a fame...

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

MrPrise
#23773
Valaki próbálta már a GW-t Cedega-val Linux alól?

Atisz
#23772
Húzzál bele, hamarosan meglesz a farkas <#taps>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#23771
<07:04:10><02:02:58> <Morello> More skill balance tomorrow
<07:04:10><02:03:04> <Morello> You guys will love this one

na most hamar rajottek h szar volt utso update 😊

<07:04:10><02:08:05> <Morello> Map changes = SLOOOOOOOOOOW shit
<07:04:10><02:08:41> <Morello> Crip Slash 5 adren
<07:04:10><02:08:46> <Morello> Wearying Strike 6r
...
Szpájki
#23770
jöhet privibe az account neved meg a passwordod megoldjuk 😛 😊

#23769
Srácok, menjetek valami pve guildbe, ott segítenek 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

bardocz
#23768
nekem valaki végigtolhatná helyettem mert már nagyon unom PvE-nek ezt a részét 😄 factiont kb hatodszor vinném végig alap játékban túl hoszúak a miss-ek és unalmasak nf meg már harmadszor unalmas 😄
Szaruman
#23767
(még mindig az<#vigyor2>)

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

StRucC555
#23766
Nyugi, nézz magadba ,te is voltál egyszer kezdõ ...

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

winona
#23765
végig ne játssza valaki helyettetek? <#gun>
#23764
Hello, elég kezdõ gws vagyok, nem okítanátok egy kicsit? Nemrég kezdtem el játszani😊, meg egy csoporttárs is jól jönne, aki elmondja a dolgokat😊
#23763
nekem nincs bajom és balhét sem kezdtem, csak kicsit lekezelönek éreztem a hangsúlyt de ezesetben semmi gond (hozzá teszem nem nagyon használtam anecro teleportálos skilljeit és mostanság elég keveset is necrozok)

Szpájki
#23762
nem volt semmi kötöszködni valóm benne és nem forgattam ki a szavaidat... egyáltalán nem volt bennem rossz szándék csak pontositani akartam.. te kezdted a balhét... Morka szoktam bringázni söt focizni is ja kosarazni is szoktam meg van hogy vezetgetek... én nem érzem magam Pro-nak de annyira lámának se mondanám magam... sztem olyan 50%os vagyok 😄 csak az a baj hogy most szét ment a térdem szal muszáj itthon lennem és hogy megkeseritsem az életeteket :S 😄

#23761
Sziasztok! Kedden veszemm eg a Guild wars ot (aprilis 10) kéne hozzá segitség hogy mi merre légyszives vegyetek be ha segitenétek msn re ([email protected]) elõre is köszi By: Ispán DÁvid
#23760
Akkor menj focizni vagy biciklizni, ha unatkozol.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Armani
#23759
<#integet2>
nekedis

Semper Fidelis

#23758
Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

#23757
ezért vagy te hûde pró vagy mi?
#23756
a szó kiforgatást kihagytam volna a te esetedben és én nem állitottam egy szoval se magamrol h pro vagyok sehol, de javits ki pls ha tévedek, hozzá teszem nem is vagyok az... 😊

R34N
#23755
hát hogy a fenébe ne tudnának. ott van a ride the lightning skill, há meglovagolják a villámot, az mi ha nem repülés, he?

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

Szpájki
#23754
te Morka nem mondod?! ... banyek nem tünt fel hogy amolyan hülyeségként irtam oda hogy mission végébe dolgot?... random teleportácio nincs.. nem tudom mit kell kiforgatni a szavaimat... csak jöttem ide csinálni a hülyeséget mert uncsi volt a forum 😄 tapasztalatrol annyit hogy 21 honapja játszok összes pve karim kimaxolva(talán egy két sup vigyor hiányzik😄) pvpben rank 5(854 fame) vok bár champion titlem nincs... ja igen láma vok ...

#23753
Vitatkoznak a noobok a lámákkal? igen érdekes lol

&#23554;&#29992;&#12450;&#12480;&#12503;&#12479;

#23752
Az a baj, hogy ha egy picit is több tapasztalatod lenne értelemszerû lenne számodra, hogy a random targetek mindig arean belül lehetnek csak. Nincs olyan, hogy "out of range" teleportáció...

Nyílvánvaló, hogy nem fogsz a mission végébe teleportálni...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Szpájki
#23751
te meg nagyon pro! ugyhogy légyszi tanitsál mert éhezek a tudásra!(nem értem mért baj az ha eddig nem ismertem a travelt)

Győri Devi
#23750
az elék tudnak repülni? hmm erröl sohasem halottam 😄

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#23749
nagoyn vicces vagy, a randomot nem igy értettem de tessék még vki figurázza ki (hozzá teszem te nagyon poénos gyerek vagy) 😊

#23748
😄 ahan, elék nagy szárnyat növesztenek, még denevérré is át tudnak változni...ja és tudnak savat köpni és természetesen jol látnak a sötétben...

Szpájki
#23747
jééé van travel? én mindig harcoltam a városok között 😮 ja és az elementalisták télleg tudnak repülni? amugy a nekro nem random teleportál hanem a legközelebbi hullához... randomba elteleportál egyböl a mission elejétöl a végébe mi? hát hogyne...

GamerAdams007
#23746
mostmár nem kell help végül találtam pár 15-20 közötti playert akikkel megcsináltuk

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#23745
nem csak már a kockuláson gondolkodok 😄
GamerAdams007
#23744
hali valaki tudna most segíteni nekem Lion's Arch-ban a Sunspears in Kryta küldiben? Csak 13as vagy (Monk), és kellenének a Herok a missionokhoz meg mindenhez, mert hencsmen sux, de egyedul nemtom megcsinálni, a legvégén a Torment Claw mindenkit bealáz... sajnos kiabálgattam, de senki nem akart segíteni ott, esetleg ha valaki jönne LA European (english) Dis 1-be segíteni akkor hálás lennék... (jah és gondoltam ingyen, szal nem nagyon van pénzem fizetni a segítségért) Ingame - Elder Bishop

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#23743
ha rákattintasz a holttestre odateleportál, szal nem random
#23742
de nem te választod ki, hogy melyik hullához teleportál, ez teljesen random

#23741
A nekro teleport varázslatai (Consume Corpse, Necrotic Traversal) csata közben használatosak, és egy közeli hullához tudsz teleportálni. A városok közötti utazás teljesen más tészta.

Győri Devi
#23740
passz régen futottam arra de kb annyi lehet+ sokszor lefutottam a misst is meg az egész sivatagot de ugy már egy kicsit több 😊

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#23739
te már ilyen korán kockulsz? 😊

StRucC555
#23738
kicsit több.

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#23737
hmm azt nem tudja valaki hogy ascalon - sanctum cay futás warriorral mennyi ideíg tart? én olyan 30-45 percre tippelek