Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Győri Devi
#23936
nolani academyt megcsináltuk monk nélkül méghozzá ugy hogy volt 2 VWK wari egy barrage ranger meg egy energy surges mesmer 😄 ajánlom mindenkinek a buildet bonussal lehet tolni 😄D

やられたらやり返す。倍返しだ!

PanzerWolf
#23935
Hehe én tegnap inditottam egy Elét.Már hetek óta gondokodom rajta aztán most megtettem.

Armani
#23934
Ma este már új logom lesz 😊

Semper Fidelis

kopaszrobert
#23933
jah télleg te csináltad😄
De nekem mind1

GW: Axino Hun;

Armani
#23932
Hát végülis én csináltam neked 😄DD

De ez csak ideiglenesen van ne aggódj 😊 Egyedi maradol 😊
Csak már untam a régit és nem tudtam milyen legyen ^^

Semper Fidelis

kopaszrobert
#23931
már egy jó ideje figyelem a Forumot csak most veszem észre hogy armani milyen szép a logód<#vigyor3>

GW: Axino Hun;

#23930
Amit eddig láttam, a HM remek móka, a régi ascaloni küldetések egészen új kihívásokat rejtegetnek 😊 És bár engem annyira nem érint, de elég jó cuccok is esnek 😉
Atisz
#23929
Unod? Nahát...pedig én azt hittem megunhatatlan.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#23928
lenerfeltek a lootot is <#gun><#violent><#boxer>

#23927
Nerfelik a normál módot. Na szép. <#szomoru2>

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

SZEG007
#23926
nemcsoda hogy a PvE-s emberek nem probálnak pvp-ni amikor még a monszták is tul okosak nekik ugyhogy addig sirtak GWO forumon mig megkapták ezt:
Monsters in Normal mode now respond more slowly to AoE damage.
Monsters in Normal mode are now less likely to kite for long periods of time.
Melee monsters in Normal mode will once again focus all of their attacks on a single target.
muhahah<#vigyor1>

#23925
Ezt hívhatjuk nyugodtan mazohista updatnek is.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Győri Devi
#23924
köszönjük a figyelmeztetést: Note: Certain elite missions may be extremely difficult to complete in Hard mode. We will examine these missions and make any necessary changes at a later date.

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#23923
Nyomjad a PvE hard mode-ot akkor, Vanquisher title, Guardian title, lockpick, elite skill scroll, sima skill scroll, több ritka cucc, minden van, mint a búcsúban 2 pálcán. Ha még eddig nem birtál elég mobot lemészárolni, itt a lehetõség, hogy megmutasd ki a király (Jimmy vagy a Sanyi?)<#vigyor2>

Nefürgyé le!

SZEG007
#23922
annyira unaom már a GW-t hogy én is nekikestem kedvenc Lego készletemnek😞

spatz
#23921
Nem tudom él-e még, de itt volt régen:
Trial key

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

szucsy89
#23920
hali, a guildwars.com -on volt hogy play now!, rámentem, letöltötte, fõmenü, csak amikor accot szeretnék létrehozni ugye kéri a kódot...valaki nem tudna megdobni egy trial cd-key-el vagy elmondani honnan tudok ilyet leszedni?
Armani
#23919
Hát igazából 200k plussz😄
Ami meg már sok lenne 😊

Semper Fidelis

#23918
LEEERRROOOYYYY warrghh!
#23917
Oh, elfelejtettem a klasszikus WoW vs. GW videót (by Zack) blinkelni 😄

http://www.youtube.com/watch?v=YcWXL8jpFGs
#23916
Jobban hasonlít rá, mint a Super Mario, de kevésbé, mint a Lord of the Rings online 😊

Fantasy környezetben játszódik és MMO-szerû játék, de nagyon sok mindenben különbözik a WoW-tól és a hasonló játékoktól a témában. Talán a legtöbbször kiragadott különbség, hogy a játék nagy része ú.n. instance-okban játszódik, vagyis csak csapattagjaid és az ellenfél tartózkodik ott, nem futhatsz össze akárkivel csak a városokban.
Másik lényegi különbség, hogy a GW PvP része egy kiegyensúlyozott, inkább ügyességen alapuló rendszer, nem a felszerelés/szint határozza meg a sikert.

Remélem segített valamit 😉
John Cena
#23915
ez a game hasonlít a WOW-ra??

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

R34N
#23914
jajaja, az zsir lenne. legalább vinne egy kis szorakozást, egy kis ujdonságot a PvP-be. 😛

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#23913
Az szomorú lenne, sajnos van rá esély, de hátha nem 😊 Tudod, a remény hal meg utoljára!
#23912
"én személy szerint nem tartom valoszinünek hogy használatba fogom venni valaha is azt a modot."

És személy szerint ezt nagyon helyesnek tartom 😊 Aki soha nem játszik pve-t (vagy tagadja 😉, az maradjon annál és annak kommentezésénél.
SZEG007
#23911
neked 100 v 100 agyatlan pvp hent kéne tudjuk😛

SZEG007
#23910
ez egyértelmü hogy olyan lesz a hard mod mint DoA

Szaruman
#23909
Jaj, már megint flémet indítasz. Most megsértetted a sok érzékenylelkû pve-prót.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

R34N
#23908
remélem vmi hihetetlen fantáziadus dolog lesz, mint pl a szörnyeknek 20szor annyi életük és 20szor akkora sebzésük lesz. vagy neked csökken le az életed 10%-ra. akkor aztán a sok PvE-buzinak lesz mivel szorakoznia. én személy szerint nem tartom valoszinünek hogy használatba fogom venni valaha is azt a modot.

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#23907
Darumadár 😄

Nekem személyesen a Domain of Anguish a saját nightmare módom, azt nagyon rühellem, nem is feltétlenül a nehézsége, hanem amiatt ahogyan megnehezítették. Mindenesetre remélem a Hard Mode nem a DoA-hoz lesz hasonló 😉
Atisz
#23906
Szép...fõleg az a gólya büntet, de nagyon. <#vigyor3>

Nightmare mód mikor lesz?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#23905
Maguk a fejlesztõk már jó ideje mondogatják, hogy mindkét játékfajtát ugyanannyira "támogatják", de ettõl még a PvE vs. PvP viták mindannyiszor elõkerülnek, pedig butaság, megannyi ember van, aki egyik vagy másik fajtát játsza csak, illtve olyanok is, akik mindkettõt mûvelik.

Oh, és itt van egy kép is:


persze, ha mûködik ez a fajta link...
#23904
Sõt még dupla sunspear és lightbringer pont akció is lesz a ápr. 20-22-ig. Ki is mondta azt, hogy ez pvp játék? Kezdem azt gondolni, hogy tévedett<#vigyor2>

Nefürgyé le!

#23903
Aki még nem hallotta volna, péntektõl elérhetõ lesz a "Hard Mode", ami egy új opció lesz a játék PvE részében, részletes infó még nincs róla, csak annyi, hogy azoknak lesz elérhetõ, akik egy adott Fejezetet már legalább egy karakterrel befejeztek.
#23902
Egy egész alakos kép jó lett volna. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#23901
Te biztos Pyro. Elementarist voltál a gameban, hogy ennyit flémelsz. 😄D

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Szaruman
#23900
Most már flémmel sincs igazán... Gondoltam, h visszaszól vmi pves, de csak ennyire futotta.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

SZEG007
#23899
ezen a forumon flame nélkül nincs élet😊

Armani
#23898
A video kari leszólást kéretik mellõzni. Alaplapra integrált fos.

Semper Fidelis

Armani
#23897
B I R K A a Ranger ^^




Hééé! Te ott!

Semper Fidelis

Szaruman
#23896
hubinak igaza van

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#23895
De, régebben is ilyen volt. Kell valami felüdülés a "milyen armort vegyek", meg a "hányas szinten kell átmenni lepusztult ascalonba" kérdések közé.
Atisz
#23894
Kéretik a topik nevét Guild Wars Fan Club -ra módosítani...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Zomil
#23893
te meg kicsit leszállhatnál arról a bizonyos lóról, nem értem mit élvezel azon h néha beböffentesz vmi faszságot ide

azért régebben nem voltál ilyen😞

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#23892
ehhh...reméltem mikor megláttam h 36 uj hozzászolás van, talán vmi értelmes párbeszéd zajlott itt, de sajna tévedtem😞
és a gw a "szar és unalmas" pve rész ellenére meg a "kiismerhetö pvp" rész ellenére mégis itt a legtöbb embert sztem több mint 1.5 évig lekötötte
már nem azért de ez egy nem mmo-nál nem is rossz, föleg ahhoz képest h itt néha bejön ide vki fikázni(pedig ö is elvolt vele sokáig)
és ugyebár olyan játék nem nagyon létezik amit nem lehet megunni v nem lehet kiismerni, 2év alatt minden megunható😊))

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Szaruman
#23891
Hû, ezt most megkaptam.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#23890
Attól még aki épp dugja a kurvát az élvezi. Talán kikéne probálnod... ha másként nem megy legalább kurvával.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Szaruman
#23889
Hm, jó látni, h a "régi" arcok is olvassák még ezt az... emelkedett topikot.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#23888
Teljesen igazad van... valaki kérdezett, és te válaszoltál. Csak azt felejtetted el, hogy milyen élményt adott a játék, amikor elkezdted (hiszen egy kezdõ kérdése volt). Vagy ha akkor sem hatott meg, akkor sajnállak, hogy melléfogtál mikor levetted a polcról a játékot (de akkor nem értem, hogy a TDU topicban miért nem látom, a játékot kirtizáló hozzászólásaid, mert ennyi erõvel oda is írhatnád 😊).
Én sem játszom már olyan rendszerességgel, de szerintem jó játék, hisz másfél évig lefoglalt (talán nem is játszottam addig értelmesen másik játékkal).
Jaja a "sláger-buildek" kiismerhetõek, csak ha 1-2 hétig nem játszol, akkor már mások a "sláger-buildek"... 😊
... és jól látom, hogy mmo-khoz hasonlítod a gw pve részét, amikor megmondtad (és igazad is van benne), hogy gw nem mmo? 😉
OFF: na? lesz ebbõl top10? 😄

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#23887
vigyázat mindenbender osztja a bölcsességet!!! omfg bbq 1337zor