Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zomil
#23986
nyomd meg az entert 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Szpájki
#23985
gyerekek! kéne help!!! hogy kell kitörölni a seggem??? itt van elöttem a wc papir de nem tudom hogy kell használni!!! plz help help

#23984
thx..<#mf1><#mf2><#gunyos1><#duhos2><#action><#boxer><#gunyos1><#ejnye1><#mf2><#gunyos1>
bardocz
#23983
jézusom...
faction s nightfall egy kiegészítõ, a dobozra rá van írva hogy nem havidíjas,a sims meg úgy került bele hogy sima-t akartál írni,hirtelen enyi
Faki
#23982
Prophecies, Factions, Nightfall ez a három fejezet létezik, mind önálló, tehát önmagában is játszhatóak. Ha több rész is megvan akkor összekapcsolhatod stb..

Szpájki
#23981
nem.. nem akarlak fikázni mert még kezdö vagy... nem akarlak azért csesztetni mert nem tudsz angolul... de azért jogosan b*szlak le hogy mi a szarért nem tudsz utána olvasni egy két dolognak?! söt egy két dologra még pcdome vagy cdgalaxis netes katalogusába is benn van a válasz pl arra is amit most megkérdeztél... igen bunkó paraszt vagyok de én hogy tudtam utána olvasni dolgoknak?

#23980
??<#sir><#rinya><#help><#rinya><#sir>
quad
#23979
istenem...

#23978
a factions az egy kiegészítõ hozzá vagy benne van az alapban? bocs hogy ilyeneket kérdezek csak még uj vagyok<#schmoll2><#confused><#szomoru1><#szomoru1><#pardon1>
#23977
bocs nem sims az nemtom hogy került bele
<#dumcsi><#fejvakaras><#wilting><#help><#confused>
#23976
kell érte fizetni innentöl amikor megvan a sims guild wars?
és kösszönöm a segítséget.
bardocz
#23975
tudsz angolul?o.0
csinálsz egy karaktert abban a fejezetben ami megvan neked pl ha csak a faction van meg akkor egy factionos karit csinálsz
#23974
hello. megvan a játék. elindítom. reggeltem. mikor bejelentkezek a játékba az e-maillal meg jelszóval valami izét kér hogy character meg stb... mit csináljak ? mert kéri hogy mennyek arra az enter... ra rámek és valami kiegészítõket mutogat meg az áraikat. mit csináljak hogy tudjak jáccani?
Atisz
#23973
2 van hozzá, általában ugyanazon a helyen ahol az egyik kapható, a másik 2 is megvásárolható.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Szpájki
#23972
mért nem nyitunk a legonak egy külön topicot? ott kiélhetnétek magatokat ^^

#23971
most kapta a 15k-s Knight armort :S

ZolEE F1
#23970
Sziasztok!

szeretném beszerezni a játékot csak nem tudom milyen kiegészítõket kell/érdemes megvenni. valaki leírná ezt?

thx!
bye!

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

#23969
Vezeték nélküli netkapcsolatnál is ugyanolyan jól mûködik, ha erre gondolsz.

#23968
Õk is megunták a gw-t netán, mint Pig és csináltak egy ilyen hajót? 😊

Nefürgyé le!

#23967
Carlos: Köszi megnezem 😊

Gamerboy91: WTF ??? 😄
gamerboy91
#23966
A UPC CHello jóvoltábol meg a pénztárcáméból router megosztás van a lakásban az én gépen a "fogado gép" a kérdés a router nem gond? vagyis az én gépemen elindul? NEM a routeresen hanem az enyémen ahol az USb Adapter kulcs van??? Okoz valami gondot? normálisan mükszik a gém?

#23965
nem akarok senkibe se belekötni, de ha már unjátok a gw-t, akkor ne legos képeket rakjatok be, vagy, ha beraktok, akkor gw-s legos képeket, ha lehet, köszi <#pardon1>

Carlos
#23964
Igen. Ez egy díjnyertes Minifig méretarányú anyahajó.
Valamelyik BrickJournal-ban van róla egy kisebb cikk!
Ajánlom mindenkinek.

Þór vígi þessi rúnar

Szaruman
#23963
Belõled kéne tört verzió.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#23962
legohajo hat nem latsz ??? 😄 NOOOOOOOOOOB 😄DD
#23961
Ezmiez?

Nefürgyé le!

#23960
amatõrök...

Armani
#23959
Melyiket?

Semper Fidelis

#23958
nem is tudtam, hogy a warrior megint kapott új armort o.O miért mindig õ kap? -.-

#23957
istenem, nem érzed magad szánalmasnak?
Carlos
#23956
Én tegnap feltörtem, csináltam egy szervert a cégnél.
Ezután megkeresett az Anet és mondta, hogy mehetek hozzájuk programozónak.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Persze ez nem igaz

Þór vígi þessi rúnar

Doomista
#23955
ha legalább nem havidijas,akkor vedd már meg...

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Faki
#23954
Csinálj egyet

#23953
miért nincs tört verzió?

MSI P6N 650I SLI Core2 Q6600 4gb Kingmax 800Mhz es ram és egy 8800GTX 768 Mb

#23952
miért nincs tört verzió?

MSI P6N 650I SLI Core2 Q6600 4gb Kingmax 800Mhz es ram és egy 8800GTX 768 Mb

Matt07
#23951
HBD!

Dwyane Wade #3 - Miami Heat NBA Champion 2006 \"a tiéd az feslett, az enyém az fless lett, abba nem hagyom haver ezt remélem jegyzed...\"

PanzerWolf
#23950
Hát eddig se dobott sok ectot a game.Jó,hogy megven már a necromnak a vértje.

Doomista
#23949
HBD

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Armani
#23948
Pl én meg haverom 😄


Amúgy NF be farmolj ilyet mert ott jön a pont is. Ja meg mellesleg explorable 😄

Levették az ecto drop arányát...
Meg úgy mindenét. Bekaphatja a sok arenanetes fasz<#duhos2>

Semper Fidelis

JaSoN HuNTeR
#23947
igy jobb???

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23946
mind2 jó 😊

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23945
akkor mostmár nem WoW 4ever? o.O

#23944
Ez a hard tema buzisag kitalalhattak volna valami kreativabb dolgot nem csak annyit mint most, hogy emeltek a szinteket az x teruleten...Meg ez a vanquiser vagy mi a rakom title meg elkepeszto nagy geciseg...ki az az elvetemult aki lenyom x szaz szornyet sok ora alatt hogy legyen neki title ..tegnap lenyomtuk perdition rockban a szornyeket mind 1 szalig probakepp...23x szorny volt ott a vegere agyhalal volt kb...es tyriaban asszem 54 hasonlo resz van...

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

quad
#23943
ha vegig vitted a karival az egyik reszt utana a party ablaknal lehet valasztani

JaSoN HuNTeR
#23942
Guild Wars2 Várjuk!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23941
Hogy lehet normal es hard mode kozott valtani?

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

#23940
És jó vót?<#vigyor2>

Nefürgyé le!

quad
#23939
de szar hogy normal mode-ban mar semmit se lehet csinalni , vicces kicsit 😊

Győri Devi
#23938
jaja persze

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#23937
Mármint hardon gondolom.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...