Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24039
Edit account, add key (vagy valami ilyesmi). és utána majd tudsz karaktert generálni.
A dobozban van kis mûanyag kártyán lekaparod, és ott a kód (vagy ha elsõ rész, akkor perforált papír belsõ olalán). Ha nem vetted, csak letöltötted, akkor valahol elõzõekben van egy link, ahol ideiglenes kulcsot lehet kérni (bár lehet már nem müxik), de az nem tart sokáig.
De asszem le is van írva a dobozon, hogy hogy kel regelni...

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24038
igen akkor fogsz tudni(szerezz be trial keyt)hogy tetszik e ne bassz el penzt foloslegesen

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#24037
és ha lessz serrial kód om és elfogadja akkor már fogok tudni?

#24036
Nem neked válaszoltam.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#24035
most akor azért mert nem eredeti vagy meert csask kiegészítés?<#confused>

#24034
Mert ez csak kiegészítés, eddig én sem értettem miért nincs a knight's-nak ascendedje, vagy az ascended gladnak sisakja.

Szóval ez nem plusz 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#24030
#24029




miért nem enged?<#confused><#fejvakaras><#wilting>

#24028
LÉTSZIVES ezt nézzétek meg nem eged charactert csinálni.

#24027
Ja, jól van, olvasni is kéne a megfelelõ helyen, hehehe:

"Guild Wars minipet kód
<2007. április 17. @ 13:18 - Berkenye>
Felhívjuk minden kedves érdeklõdõ figyelmét, hogy a guildwars.com honlapon olvasható minipettel kapcsolatos információ pontatlan: a májusi lapszámban lesz ugyanis mellékelve az aktiváláshoz szükséges kód, nem pedig az áprilisiban.

További szép napot,
GS Team"

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#24026
Ez a csúf kis Asura pet nem lesz nálunk a Gamestarban? Vagy mi a rák van vele?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Carlos
#24025
Talán a gw 2-ben...

Þór vígi þessi rúnar

Tombi
#24024


2 éve igérgetig ezt az Aukcios Ház szerüséget és még mindig semmi, szerintem már nem is fogják megcsinálni, egyel több indok a gw ellen.

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Rip
#24023
Kreálj...

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

#24022
nincs characterem. a 4 kockába nincs. 😞 miért?

#24021
thx<#taps>

#24020
mind1 meik része van meg játszható é csak is az interneten

#24019
hello mindneki. csak azt szeretném kérdezni hogy feltettem a guild wars-ot és hogy nem megy fel pedig mindent ugy csináltam ahogy le van írva a cikkekbe. most azt nemtudom hogy ha az alapjáték megvan mármint kiegészítõk nélkül akkor lehet valahogy jáccani interneten?

SZEG007
#24018
ti olvastok game update-et gw.com-on?
mert ha nem akkor a farm problémátok javiva van már pár napja:
Adjusted the following items so that they are now exempt from loot scaling:
Skill Tomes
Scrolls
Dye
Rare materials, such as Ectoplasm
Gemstones from the Domain of Anguish
All other rare (gold) items
All unique (green) items
Special event items

Zomil
#24017
nomral modba?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24016
nekem is 2 barátom ment le 1-1 körben 2 ecto alatt nem esett ^^

Szpájki
#24015
az jó! ^^ majd akkor én is lenézek sztem

quad
#24014
nem tom 2x uwztam update ota 4 ekto lett a vege nem tom mit sirtok

#24013
WTS Sundering Dead Sword of Fortitude (req9 15^50 +29Hp 20/20) IGN oden the warrior
Szpájki
#24012
nekem a kedvencem volt mikor két wammot is láttam ab-n ugy egy 2 hete még a nagy régi másfél éves griff farm buildel. mending + live vica + vigorous spirit rulzz! na meg elitnek healing hands !!! ajánlom mindenkinek (persze nem élt hosszan a gyerek miután beszakitottam egy két skilljét 😄)

Armani
#24011
Armani
#24010
Én akko rinkább elmegyek AB-zni és kiröhögöm a sok lámát 😄 Vicces volt amikor E/D voltam és 2 enchant leszedõ skillel se tudott megölni a necro 😛

Semper Fidelis

Szpájki
#24009
számít? 😄 ha az se lesz jó elmegyek passziánszozni és gond megoldva^^

Armani
#24008
Ja a nerfelt UW ba 😄DD

Semper Fidelis

Szpájki
#24007
mert már semmit se lehet eladni ami ott esik... ha meg ectot akarok megyek UW-zni inkább... meg uncsi is

Armani
#24006
Amúgy mért tartod Tombot szarnak?

Semper Fidelis

Szpájki
#24005
ugyis lesznek alternativák

Armani
#24004
Totem axe farm. Minden körben 1 axe esik. (a nerf óta)

Vagy Lemész Guildel UW ba 8 an.
Vagy nemtudom.

Echo duo is megszívta....

ááá köcsög arenanet

Semper Fidelis

Szpájki
#24003
Tomb már kaki... régen még jó volt de már nem sok értelme oda menni... Anguish egy nagy szopatás megnéztem mikor kijött azóta nem voltam ott. 5 Man FoW ---> lásd elöbbi hozzászolásaimat a partyszám - drop arányával kapcsolatban.

Atisz
#24002
Nem, de ha érdemben szeretnél játszani (értsd naprakész pvp minden skillel + karakterosztály) akkor sajna igen.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Armani
#24001
Bazzd mekkora ték 😄D


Amúgy pénzszerzés: Mostanában a ranger a fõkarim. (Ugye valaki törölte a necrom tépném ki a szivét)
Na például TOMB,Anguish,5 man FoW, B/P FoW,stb

Mondjuk TOMB is halott szerintem mivel oda 2 dologért megy az ember. Vagy ectot makkolni vagy VBA ért reménykedni mert a többi zöld 1k hard to sell -.-'

Semper Fidelis

Szpájki
#24000
arra nem vágyom Devi 😛 amugy egyetéretk Armanival jogos a dolog... elmész ToA-ba vagy bármelyik kontinensen ahol lelehet menni uw-ba teli voltak a distek waritukkal. ez most megszünt... bár a kérdés honnan szedjen az ember pénzt? az ingyen ládázás jó volt egy db-ig de mikor berakták hogy minnél többször nyitsz annál szarabb esik ...mindegy majd szegényen halunk meg^^

Armani
#23999
Mondjuk valamilyen szinten jogos a farm nerf mert amióta létrejött a W/rt solo build minden 2. wari obsidian cuccba járkált -.-'

Szerintem ez a 2. komolyabb farm nerf az 55/ss óta

Semper Fidelis

Győri Devi
#23998
vegyél akkor még 7 accot és akkor tolod magadddal és akkor minden a tied lehet 😄

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Szpájki
#23997
farmolni se érdemes ugyanis akkor is szarabb a drop ha 1edül mész ki vagy ha 7/8an mintha 8/8an mennétek

Győri Devi
#23996
akkor annyit mondhatok hogy farmoljon mindenki hardban

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Szpájki
#23995
tudtommal normal modeba vették le a dropokat. tehát normalba nem esnek maxos cuccok.

Szpájki
#23994
nem. nem muszáJ.
Prophecies, Factions, Nightfall ez a három fejezet létezik, mind önálló, !!!!!tehát önmagában is játszhatóak!!!!!!. Ha több rész is megvan akkor összekapcsolhatod stb..
<--- ezt irta Nova én felkiáltó jelbe szoritottam a kérdésedre a választ... ha igy nem érted akkor: megveheted külön-külön az összes részt ugyis tudsz játszani de egybe is pakolhatod ha idöközbe megveszed a többit tehát nem kell minden részhez új accountot csinálni

Győri Devi
#23993
nah a hard modeban levették a dropokat igaz de az is kivették hogyha többször kimész rosszabb lesz a drop dolgot iletve a hard mode után jött egy ilyen update: Adjusted the following items so that they are now exempt from loot scaling. ami lényegében a kivételek az uj loot rendszerhez képest de aztán jokérdés hogy hardban vagy normalban

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#23992
Hát ezt nem értettétek. Sebaj, majd legközelebb... 😊

ZolEE F1
#23991
Hi!

köszi, ezeket feltétlenül muszály megvenni hozzá?

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

Szpájki
#23990
hát én azt hallottam hogy a drop már a party számmal arányos... igazán jó cuccok 8/8as partyba esnek mig ha solo farmolsz akkor alig esik vmi... ráadásul normal módba is kakibb a drop mint hard modeba... UW solo magyarul megbukott

Armani
#23989
Most hogy vették le a dropokat?

Tehát most az UW solo megbukott nem? Tehát lemehetnénk 8 an is UW ba ugyanolyan eséllyel dobja. Vagy rosszul tapasztaltaM?

Semper Fidelis

Armani
#23988
BANamákon megtanulod ne aggódj ^^

Semper Fidelis

Szpájki
#23987
ja oké igy már sikerült!! köszi!!