Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

winona
#24139
az elõbb találtam egy elveszett, gazdátlan mini Asurát! egyedül álldogált a falnál:


közelrõl így nézett ki:


ez feature vagy bug? 😉
Armani
#24138
Énis 😄

#24137
Nem gyûjtöd õket?

Semper Fidelis

Tombi
#24137
én Heket Warriort kaptam, de már el is adtam. 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Szpájki
#24136
én ha az elfet kapnám ki is dobnám a kukába... viszont a Koss az poén 😄 de egy Lich Kingnek örülnék a legjobban ^^

winona
#24135
azért a Mini Gwen nagyon ütõs! 😊
#24134
pl a wintersday elf miért lett szülinapi minipet?
felakasztom magam ha azt kapom ...

#24133
hu vannak ám gázos minipetek 1 párhoz képest a Whiptail Devourer-em is über

Armani
#24132
Én Kuunavangot akarok csak enyhén drága. Majd veszik GW2 után...

Semper Fidelis

Armani
#24131
Mikor szándékozol válaszolni a privátomra?😛

Semper Fidelis

Zomil
#24130
ezt most ugye nem gonodtad komolyan?
elöbb raktál be képet zon ovlt 250k-t
egy gwen jelenleg mivel friss minimum 500k-ba kerülne...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Armani
#24129
Mini Kuunavang dragons 145-185k (really hot, many people try to buy it for about 100k to resell it)

Azthittem lesz ilyenem... 😄

Lord Dragoner mondjuk lesz mire spórolnod:
Mallyx minipets 1000-1100k
Mini pigs 5k (even less, very common)
Mini Ghostly Hero 5000k+
Mini Greased Lightning 2500-3000k
Mini Longhair Yeti 1000-1300k
Mini Naga Raincaller 1000-1300k
Mini Oni 1000-1300k
Mini Island Guardian 5000k+
Mini Panda 5000k+
Mini Kanaxai 7000k+
Mini Asura 100k (or about 100k. It's dropping, and will drop a lot as soon as european magazines will give it. Right now a lot of users are try to sell Asuras to europeans in international districts for 100k+few ectos)
😄

Semper Fidelis

Armani
#24128
^^

Semper Fidelis

Tombi
#24127
Semmihez, teljesnek fogom érezni magamat 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Armani
#24126
Ha összegyûjtöd az összes petet akkor mihez kezdesz?

Semper Fidelis

Tombi
#24125
Aki eladna Gwen Djinn vagy Lich peteket az keressen meg jatekban, köci 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

dougO
#24124
nekem lesz egy 😊
tényleg az holnap van 😄 (vagy preorderrel ma volt?? 😄)

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#24123
jé, ti mond ismerösök vagytok valahonnan XD

専用アダプタ

Armani
#24122
Jah xDDDDD

Semper Fidelis

Zomil
#24121
ugy hogy a vbk az nma szövijében van teeee 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Armani
#24120
De akkor honnan vagy ismerõs?

Semper Fidelis

Zomil
#24119
vbk-s vagyok 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Armani
#24118
LOOOOOL 😄

Semper Fidelis

Armani
#24117
Hallod te nem ARMY-s vagy véletlen? 😄

Mert emlékszem, hogy fent vagy Friend Listemen, vagy láttalak ally chatbe vagy nemtudom 😛

Amúgy a nevem Pvp kari jóóóó? 😄

Semper Fidelis

Győri Devi
#24116
szép kis dune lizzard 😄

やられたらやり返す。倍返しだ!

Zomil
#24115
hékás nem lopjuk a nevem 😄 (gyere vazz) 😊))

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Armani
#24114
Nem nagy szám, de unatkoztam. 😄
Még 1 Gaze of Beyond kéne xD

Semper Fidelis

#24113
Warrior jobb mert akkor tud kardolni, kalapácsolni, és még baltázni is 😄D

Rip
#24112
Mindegy, késõbb úgy is tudsz váltani 😊

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

#24111
Ranger, akkor tudsz jól nyilazni és állatod is lesz... 😄

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#24110
dervish, mert akkor tud támadni a kaszával
#24109
elementalist stabailityvel és gliph of concentrationnel imo
quad
#24108
mesmer 😛

SZEG007
#24107
eladom a piacon jo áron😊

R34N
#24106
monk

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#24105
egy nekromancernek mi a legjobb másodlagos kaszt???

#24104
Nálam augusztusban lesz itt az ideje.
De addig még hátravan egy elsõ éves 😊

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Szpájki
#24103
nekem csak júniusba lesz sajna két éves karim :S

#24102
Minipetre pályázol-e?<#vigyor2>

Nefürgyé le!

SZEG007
#24101
hány embernek lesz itt két éves a karija?

Szpájki
#24100
hát sztem ne most vedd meg az uj peteket.... a csillagos egekbe lesznek az árak pénzügyileg ugy jársz a legjobban ha vársz pár honapot sztem mig lemennek az árak ^^

PanzerWolf
#24099
Hát ez sajnálatos!<#shakehead>

Armani
#24098
Hát ha abbahagyod akkor nekem van egy bone dragonra hely ^^ xD

Semper Fidelis

Dopti
#24097
up

Dopti
#24096
Elõkapartam a GW-t, de olyan rég vettem hogy nem emlékszem a email/jelszóra.... Összes létezõ mailomra azt írja hogy ilyen nincs, ha beütöm a key-t akkor meg in use <#falbav>

Valahogy vissza tudom szerezni az accomat?
Vagy beszoptam?<#mf1>

Tombi
#24095
Több pénzem nincs, van még egy ritum is. GW2-t nem várom, én már csalódtam és elegem van a készitõk be nem tartott igéreteibõl :/

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Armani
#24094
Csak Warival? 😄DD

Semper Fidelis

Tombi
#24093
Hát tudod farmoltam mint állat és nem költöttem a minipeteket kivül semmire. De most lesznek uj minipetek és azokat meg kell vennem, még ez a pénz is kevés lesz 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Armani
#24092
Neked honnan van ennyi pénzed? 😄DDD

Mármint a 200k+ kézpénzben meg van 1 bone dragon is ott meg varesh meg shiro

1 szóval kabbe 😄D😄😄: Amúgy grat

Semper Fidelis

Zomil
#24091
ez a hivatalos wiki-n van fenn:
-Guild Wars 2 will not support transfer of armor, characters and gold

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#24090
már várom😊))

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"