Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24440
Ha a trial kulccsal elkészítetted az accountot, majd beléptél (gondolom) és ott azt az üzenetet kapod, akkor valami gond lehet a kulccsal...úgy emlékszem voltak olyan trial kulcsok, amiket csak egy ideig lehetett felhasználni. Más ötletem nincs, mi lehet a gond.
#24439
Na, akkor az nem sikerül nekem valahogy.. a karaktergenerálásnál nem enged tovább, azt mondja, hogy vegyem meg a játékot. Addig simán ment minden a Trial-acc-al

http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert

#24438
Nincs külön kliens a nightfallhoz, azzal tudod kipróbálni az összes fejezetet. Trial aktiválásához a kliens indítása után lesz egy "Create Account" opció, ott kitöltesz mindent, és már játszhatsz is 😊
#24437
Honnan tudnám letölteni az alapjáték kliensét? Kaptam egy Trial Access kulcsot, szeretném kipróálni, de amit a hivatalos oldalon találtam, az a Nightfalls. 😞
Esetleg egy linket tudnátok adni, nagyon megköszönném!
Hogy lehet aktiválni a Trial-t? Elég ha letöltöm a klienst, ha meglesz, és kész?

http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert

persil
#24436
Szerintem inkább ilyen hatchet féle kishentesbárd😊

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

persil
#24435
De mondjuk ha megkuksiztad volna a hivatalos oldalt akkor négyzetsentiméterenként 69x ütötte volna ki a szemed az "online gaming with no fees" felirat 😄

Alapjáték is tartalmaz minden játéklehetõséget mint a többi(bár nem igazán értem, mire gondolsz) a további két fejezetben pedig teljesen új terület és fegyver/páncél választék van. Mindent játszhatsz önmagában is, tehát egyet elég megvenni, de ha mindhárom fejezet megvan nyilván úgy teljes a kép.

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

persil
#24434
A +15 attrib pont?O.o
Sunspear great hall, középen áll a csóka, nevét sajna nem tudom fejbõl😊
Nem kell hozzá semmi, csak némi sunspear pont. (elõször 100, majd 300)

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#24433
Szóval nincs havidíj, mint a WoW-ban?! Rém szimpatikus 😄

http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert

Titan
#24432
Nincs feltöltõ kártya! Egyszer megveszed és kész! 3 rész van, ami egymástól függetlenûl jatszható, de ha meg van a többi rész, akkor átjárhatsz!

#24431
2 kérdésem lenne:

1. Az alapjáték tartalmaz valamennyi játéklehetõséget, és ha igen, akkor mennyit?
2. Mennyibe kerül egy hónap játék? Feltöltõkártyás, vagy milyen fizetési módok vannak?

http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert

quad
#24430
nf-be merre vannak a +attos questek? 😊

Carlos
#24429
dagger

Þór vígi þessi rúnar

Zomil
#24428
de legalább megint van ott egy magyar 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24427
"De azért elég vicces, hogy ilyennel lehet nyerni..."

Õ nem nyert, csak tiszteletdíjként megmutatják a rajzait.
(angolul tudni jó dolog)

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#24426
Szerintetek ez milyen fegyver lehet? Én baltának és daggernek is el tudnám képzelni.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#24425
Igen.... Ezért keresünk embereket <#pardon1>
Ha simán tudnánk játszani rendszeresen, akkor nem lenne erre szükség... de sajnos ez van.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24424
Hm én meg éppen guildet keresgélnék pvp-zés céljából, de sajnos az elsõ feltételnek nem felelek meg szerintem, mert az 1-2 napból hamar 1-2 hét és hónap szokott lenni 😊

Nefürgyé le!

StRucC555
#24423
hát ehez gratula ... egy mûvészveszett el benned !

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Armani
#24422
Green dyed chaos bow with Cupido arrows(elite preparation)

Semper Fidelis

#24421
http://img338.imageshack.us/img338/1306/ijym6.jpg
Armani
#24420
Van önkritikám. Jól rajzolok, de azért nem osztom meg másokkal x)

Semper Fidelis

#24419
most mit reklamálsz, küldjél akkor legközelebb
Armani
#24418
De azért valamilyen minimális szint legyen már könyörgöm. Ilyet a 6 éves öcsém is rajzol zsírkrétával

Semper Fidelis

PanzerWolf
#24417
Mikor lesznek ezek a fegyók bent a gaméban,tudja valaki?

#24416
nem a kivitelezésen hanem a koncepción van a hangsúly, igazán elolvashattad volna a cikket
#24415
A Children of the Emperor aktív pvp-t (is) kedvelõ tagokat keres. A guild nem teljesítmény orientált (természetesen ha nyerünk örülünk, ha veszítünk szidjuk 1mást 😄), van életünk és GW accountunk, de nincs WoW accountunk 😉. Megcélzott idõpontok 7közben minimum 1-2nap kb 21-24 között, hétvégén (péntek,szombat) ahogy esik 😉.
Feltételek:
- nem unod halálra magad, ha nem pvpzik a guild 1-2napig.
- képes legyél "értelmes" pvp karaktert összeállítani unlockolt skillekböl, vagy/és mondunk 1 skillbart és eljátszod 😉
- jártál már HA, GvG, esetleg önálló gondolataid is vannak róluk 😉
- szeretnél egy közel másfél éve együtt lévõ társaság tagja lenni.

Ha jelentkeznél, honlapunkon megtalálod a vezetõ és a tisztek játékbeli nevét, vagy keress engem Silvery Vyper néven.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Armani
#24414
Mondjuk elég sajnálatos, hogy alig van pár bow skin...

Ráadásul a versenyeken is most csak 1 bow van ami elég Urgoz copy.

#24411
Na ja és ráadásul nagyon szépek is vannak köztük.


De azért elég vicces, hogy ilyennel lehet nyerni...

Összefoglalva kevés bow van és ez elszomorít

Semper Fidelis

Armani
#24413
Majd én xD

Semper Fidelis

StRucC555
#24412
jaja ,de talán csinálnakvalami szép bow-ot is a desingerek.

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Szpájki
#24411
én azért reméltem hogy lesz vmi fasza Bow is nem csak ez... ennél többre számitottam.. bezzeg wandbol van egy csomó...

Győri Devi
#24410
Nekem még a sárkányos pajzs is bejön. De majd egy sasfejes fejszét muszály lesz beszereznem 😊

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Armani
#24409
Alsó kicsit Urgoz sztájl

Semper Fidelis

JaSoN HuNTeR
#24408
ez tényleg nagyon állat.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

StRucC555
#24407
Guild Wars
Design-A-Weapon Contest
Winner Announcement

hmm nálam ezek befutók 😄 !





* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#24406
ö vajon mit küldhetett be design a weapon contestre?:
Suria Light Bringer
hát elég érdekes darabok vannak a nyertesek közt de szerencsére akad 1-2 jó is majd meglátjuk ...

#24405
1. pont érvényes a -1 regenes dologra. Pusztán rácáfoltam bardoczra
#24404
hmm...
1. Az üzenet általános jellegû volt (nem volt válasz senkine), és arra irányult, hogy double fun 7vége következik.
2. De ha gvgrõl volt szó (vagy 1általán pvp): gvgre -1 energyregen fegyver? Erõsen érdekes számomra sok kombinációt használtam már casternek, de -1 regent sosem vállalnék be gvg-n. Ha elfogy mit csinálok? 😊

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24403
Most mi van? A gvgrõl volt szó vagy nem?
Atisz
#24402
"...de érdemes vinni egy staffot/wandot ha esetleg trapper genyósággal találod szemben magad ( amit PvE-ben kétlek 😊"

Ez jó volt. <#vigyor3>
Jó látni, hogy a humor azért még jelen van...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24401
Biztos ami biztos, legyen 3-4 fegyó készleted. <#wink>

GW: Dor Von Hun [HD]

Zomil
#24400
a lényeg h én a sword+offhand/shield-et részesitem elönybe nekem ez vált be😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24399
Pedig a 3,2,1 az egy színvonal ezt mindenki tudja már régen<#vigyor2>

Nefürgyé le!

bardocz
#24398
hát már többet tudok játékról,mint amikor 3 hete kezdtem el-.-
Szpájki
#24397
ö most már pro!!! ^^ amugy én kezdöknek nem ajánlom a nightfall-t sztem jobban járnak ha a proféciszt veszik meg abba könnyebben ellehet sajátitani az alapokat sztem...

#24396
de már nem vagy az?😮
bardocz
#24395
szerintem nem éri meg,én azzal csak szívtam mesmerrel,igaz akkor még hatalmas nagy núb voltam és semmi nrg managment nem volt
#24394
3,2,1... (szinvonal) hajrá fõnixvadászok <#eplus2><#violent><#banplz>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24393
+15 nrg -1 regen hmm?
#24392
Bocs! Venni!
#24391
Elsõnek elég az NF és ha nem laktál jól akkor jöhetnek a többiek is.

GW: Dor Von Hun [HD]