Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert
Esetleg egy linket tudnátok adni, nagyon megköszönném!
Hogy lehet aktiválni a Trial-t? Elég ha letöltöm a klienst, ha meglesz, és kész?
http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert
Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!
Alapjáték is tartalmaz minden játéklehetõséget mint a többi(bár nem igazán értem, mire gondolsz) a további két fejezetben pedig teljesen új terület és fegyver/páncél választék van. Mindent játszhatsz önmagában is, tehát egyet elég megvenni, de ha mindhárom fejezet megvan nyilván úgy teljes a kép.
Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!
Sunspear great hall, középen áll a csóka, nevét sajna nem tudom fejbõl😊
Nem kell hozzá semmi, csak némi sunspear pont. (elõször 100, majd 300)
Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!
http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert
1. Az alapjáték tartalmaz valamennyi játéklehetõséget, és ha igen, akkor mennyit?
2. Mennyibe kerül egy hónap játék? Feltöltõkártyás, vagy milyen fizetési módok vannak?
http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Õ nem nyert, csak tiszteletdíjként megmutatják a rajzait.
(angolul tudni jó dolog)
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Ha simán tudnánk játszani rendszeresen, akkor nem lenne erre szükség... de sajnos ez van.
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Nefürgyé le!

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *
Semper Fidelis
Feltételek:
- nem unod halálra magad, ha nem pvpzik a guild 1-2napig.
- képes legyél "értelmes" pvp karaktert összeállítani unlockolt skillekböl, vagy/és mondunk 1 skillbart és eljátszod 😉
- jártál már HA, GvG, esetleg önálló gondolataid is vannak róluk 😉
- szeretnél egy közel másfél éve együtt lévõ társaság tagja lenni.
Ha jelentkeznél, honlapunkon megtalálod a vezetõ és a tisztek játékbeli nevét, vagy keress engem Silvery Vyper néven.
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Ráadásul a versenyeken is most csak 1 bow van ami elég Urgoz copy.
#24411
Na ja és ráadásul nagyon szépek is vannak köztük.
De azért elég vicces, hogy ilyennel lehet nyerni...
Összefoglalva kevés bow van és ez elszomorít
Semper Fidelis
* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *
やられたらやり返す。倍返しだ!
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Design-A-Weapon Contest
Winner Announcement
hmm nálam ezek befutók 😄 !

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *
Suria Light Bringer
hát elég érdekes darabok vannak a nyertesek közt de szerencsére akad 1-2 jó is majd meglátjuk ...
1. Az üzenet általános jellegû volt (nem volt válasz senkine), és arra irányult, hogy double fun 7vége következik.
2. De ha gvgrõl volt szó (vagy 1általán pvp): gvgre -1 energyregen fegyver? Erõsen érdekes számomra sok kombinációt használtam már casternek, de -1 regent sosem vállalnék be gvg-n. Ha elfogy mit csinálok? 😊
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Ez jó volt. <#vigyor3>#vigyor3>
Jó látni, hogy a humor azért még jelen van...
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
GW: Dor Von Hun [HD]
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Nefürgyé le!
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
GW: Dor Von Hun [HD]