Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
A build GW-ban használt értelmezése az a képernyõd alján lévõ 8 skill összessége. Ez azért build <építmény, építés, slt>építmény, építés, slt>, mert a skillek legtöbb esetben egymásra épülnek.
Itt egy honlap, ahonnan jól informálódhatsz 😊.
http://www.pvxbuilds.com/index.php?title=Main_Page
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
A collector-ok pedig szerte a játékban megtalálhatóak, és szörnyekbõl kiüthetõ cuccokat keresnek. (hozzál x db y tárgyat) És adnak érte cserébe valamit.
Az elsõ definíció kicsit zûrös, de szerintem ez egy olyan dolog amit tudsz, hogy mi az, de leírni kicsit nehezebb😄 Azért remélem picit segítettem.
Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!
http://www.576.hu/termek_adatlap.php?id=33554
az van irva hogy van hozzá, de nem találom 😄
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Gondolom csak simán feltelepítetted a játékot és elindítás után rögtön játszani kezdtél, így még nem töltött le minden adatot a játék, úgy mint ezeknek a cuccoknak a képeit és leírásait stb.
Javaslat: gondolom van parancsikonod a GW-hez az asztalon. Készís belõle másolatot és azon jobb gomb -> Tulajdonságok. Itt a Cél mezõbe kell beírni az -image parancsot. Példa: "E:\Guild Wars\Gw.exe" -image
Ezután elindítva letölt minden legfrissebb adatot.
専用アダプタ
/preorder
/bonusitems
Ez a két parancs listázza, hogy milyen cuccok vannak az accounthoz.
/bonus
Ezzel a paranccsal lehet létrehozni a preorder/bonus cuccokat (ha törlöd a cuccot vagy pl odaadod valameliyk hõsödnek (Nightfall), akkor újra létre lehet hozni)
GuildWikin javítottam, mert rosszul volt leírva.
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
azokat hogyan lehet müködésre birni???
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
(szubjektív)
Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!
Amúgy én már találkoztam mindegyik gaméba sok béna játékossal mindenhol,még a végén is.Én sem vagyok egy profi játékos de,azért teszem a dolgom.Pl nem kezdek egyedül hõsködni,ami a csapat halálát okozza sokszor.
A másik kedvencem mikor nobozzák a monkot az iq elõrerohanok egyedül vikkend warriorok,aztán meghalnak(most méé nem gyógyitottál te noob monk).
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Az alap és a Nightfall között ingadozom.
Állitólag a Nightnak jobb a grafikája?
A második rész (Factions) sokak szerint gyengébb pve-ben mint a másik kettõ (szerintem is csak egy nagy rohanás az egész, és az átvezetõ 'videok' is félkésznek tûnnek még most is). A Prophecies és a Nightfall szerintem korrekt. Bár a pre-shearing Ascalon hangulatát sztem semmi sem hozza vissza <#wink>#wink> (ez az elsõ rész elején van).
Ha pedig pvpzni akarsz komolyabban, akkor érdemes megvenni mind3 részt a skillek miatt, vagy nemtom ilyen skill csomagot lehet-e tõlük online venni...
Még esetleg a kasztok alapján lehetne dönteni. A Factionsban Assasin és Ritualista van, a Nightfallban pedig Dervish és Paragorn pluszban az alapjátékhoz képest.
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Gyors segitségre lenne szükségem! Holnap akarom megvenni a gamet, de nem tudom melyok részt vegyem meg. Please segítsetek, melyik lenne a legjobb választás!
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
"Mi a teendõ, ha elfelejtettem a jelszavamat?
Kattints a "jelszó emlékeztetõ" gombra a belépõ oldalon és rendszer elküldi a jelszavat az alternatív e-mail címre. Ha nem adtál meg ilyet, akkor sajnos nem tudunk segíteni! A fiók 90 nap után törlõdik és újra
regisztrálhatóvá válik."
Szóval akkor valszeg már törlõdött, hozd létre újra.
Vagy jöhet a szenvedés a gw supportal (természetesen nem magyarul), blokk stbstb gondolom kelleni fog.
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu