Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24890
de hiaba csinalok ha nincs beallitva alternativ e-mail cimnek igy nem tudja elkudleni a jelszavamat😊
#24889
<#wow1> csinálj 1et... akár a citromail-en vagy bárhol. Kismillió ingyenes mailszolgáltató van <#merges2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24888
de nincsa lternativ e-mailem amire elküldhetnék😄
#24887
seaedge javaslata után (ha meg van az új citromail-es jelszó), pedig ott van a gw bejelentkezõ képernyõjén a reset password.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24886
Ott van a citromail nyitooldalan egy link, az van rairva, hogy "Elfelejtetted a jelszavad?".

#24885
HELP!!! #24850-es hozzászoláshoz aki tud megoldást az pls írjon nekem... vagy ha tudja hol lehet emgnézni a regisztrált account nevét vagy a karaktereket ami a guild warsban szerepel az irja le pls!! Van egyaltalan az odlalon oylan menupont ahol lehet követni a karikat???


elfejeltettem a citromail-es e-mailem jelszavát, ami az account jelszava is volt egyben😞 sajna a cd keyyel uj accot nem enged csinalni mert hasznalatban van már ezt sztem rosszul csinaltak meg... törölnis em tudom a régi accot szal most nem tudok belépni a GW-be pedig szivesen jatszanek... aki tudja hogy mit tegyek az írjon.. mailt irtam már a supportnak de nem nagyon értettem h mit reagáltak... ha vki tudna segiteni vagy megfogalmazni az üzenet szövegét és h kinek irjam azt megköszönném! csak vmi megodlas legyen h tudjak jatszani😞
#24884
Koszonom a valaszokat! <#worship>

hoy ehh

#24883
Népességrõl: tegnap estefelé játszottam a warriorommal, és átlagban kb. egy percen belül sikerült csapatot találni nem egy küldihez.

Mondjuk bele lehet szaladni eszetlen emberekbe ("mindenható úristen" és hasonló nevekkel), akik nem várják meg a csapat többi tagját (cuccok összeszedése, ellenfelek kinyírása, healt visszaállás), csak szaladnak össze-vissza, meg meghúznak mindent. A másik (lelkes) típus, aki úgy gondolja, hogy ketten meg tudjuk oldani henchman-ek (healer) nélkül. Ehhh...

[HUN]Kami*, kiskami*

#24882
KOSS
- mivel warriorhoz abszolút nem értek (a többihez se nagyon 😊 így olyan skilleket adtam neki amilyenbõl sok volt az attrib. pontjaira rakva, illetve ha volt elfekvõben arany balta, kard vagy kalapács akkor azt a kezébe adtam és átraktam az attrib. pontokat is
- mivel heronak választható az összes unlockolt skill így már az elején adható neki egy elit is, ha véletlenül egy elit skill se lenne unlockolva akkor javaslom egy pvp kari létrehozását és akár random arénában összeszedni az unlockhoz szükséges 3000 pontot
- ha van elég sok pénzed akkor érdemes lehet megvenni neki a superior absorb. rúnát és berakni a mellvértjébe

- a herok ruháját nem kell lecserélni ha nem zavar a kinézetük, én azonban elkövettem azt a hibát, hogy az egyik karakter minden heroját megpróbáltam a lehetõ legjobban felöltöztetni ami kicsit sokba került és azóta sincs pénzem 😊 A két monk hero elég hamar megvan, õket mindenképp célszerû ellátni divine, heal / prot. rúnákkal, feltehetõen gyakran fogod igénybe venni a segítségüket

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#24881
Tessek itt egy Koss build: OQATERKX1xwu4maXlxXAooIAAA

persil
#24880
Tudom, illetve, gondoltam😊

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

Zomil
#24879
lol laza 7giga????

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Szaruman
#24878
Winfos intézõ?<#worship>

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

bardocz
#24877
elírtam 😄 *hagyom
#24876
Egyszer nekem is volt akkora, most meg...<#nezze>

persil
#24875
"én gayom" ---> Pfúj!!!😄DDD

Jó, bocs, de erre írni kellett valamit😄

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

bardocz
#24874
nekem is kb ekkora,én gayom inkább,az a fél giga semti sem zavar be😄 már úgyse fér semmi gépemre...
winona
#24873
nálam 3.2 GB a dat-fájl (mindhárom résszel) - csak simán töröljem le a fájlt és szedjem le a netrõl?
viszont a fájl elvileg töredezettség-mentesítve van, vagy akkor itt a fájlon belül lehetnek gubancok? <#confused>
#24872
Okéoké ne vegyétek a fejemet... írtam, hogy kb <#lookaround>.
Arra emléxem, hogy 4giga felett volt a dat, amikor töröltem, és újra letöltöttem /image kapcsolóval, mivel érezhetõen belassult a játék (nem most volt). Azóta 3giga alatt van az biztos (most nem vagyok otthon, nemtom megnézni), de nem fogok minden 1-2megás event/patch/nerf után 2.7Gigát letölteni, uh csak növekedjen nyugodtan... <#circling>
Gorla nem én installtam CDröl segítségként írtam eiduRnak, a töltögetés elkerülésére. Hm... 'értelmes ember' lol... veszel 1 játékot boltban van cdjén egy install... sztem te is elindítod. Késõbb ugyan rájössz, hogy online világoknál a letöltés jobb megoldás (ha van rá lehetõség) <#circling>. Mér' nem lehet felfogni, hogy mindenhol léteznek kezdõk? Miért kell mindenképpen valami 'támadót' írni az amúgy segítõ hozzászólásba? Nah mind1 ebbõl ne legyen flame, csak megjegyeztem

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24871
Értelmes ember GW-t nem CD-rõl telepít, oké megnézi a rajta lévõ szép videót, képeket de utána el is lehet dobni.
Az image paranccsal leszedve 2.7 GB a mérete és ez az optimális, ha ennél több akkor rosszul lett összetömörítve a gw.dat és érdemes leszedni újra.

Zomil
#24870
helyesbitek a dat fájl pontosan 2.6 gigának kell lennie ha ennél nagyobb az azért van mert szét van töredezve

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24869
Ha játék közben nem szeretnél töltögetésre várni, akkor javaslom az image kapcsolót (gw.exe image). Ez le fog tölteni páezer fájlt kb. úgy 4-5 óra alatt, és utána sohatöbbet töltögetés (majd csak a köv updatekor).
A gw.dat kb 3-4GB, ha cdrõl installtad, akkor ennek csak a töredékét szeretné letölteni (de a kiadás óta történt "patch"eket mindenképp). Egy 2éves online világhoz csatlakozol. Még ha az utolsó részt vetted meg, akkor is majdnem egy év patch-t kell leszedned (kicsit legyél megértõbb ).<#wink>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#24868
Nálam Koss original iway warrior volt, flamingo pettel.

Nefürgyé le!

Zomil
#24867
eye of the north az uj kiegészitõ

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24866
eye? 😊

Zomil
#24865
hát figy én 2év után(és sztem sokan ennyi idö után) untam meg, és addig nagyon jól elszorakoztam vele, pve és pvp résszel is, nagyon élveztem a játékot
de sajnos már egyre kevesebbet vagyok fenn, de majd jön az eye és akkor megint nekiesek 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24864
azt elhiszem, mert 4 hónapot wowoztam (igen, eredetin...) de annyira unható. remélem ez nem az, mert akkor tényleg megveszem

Atisz
#24863
Ott akkor vmi gond lehet (pl. tûzfal probléma)

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Zomil
#24862
dög lassan? hát ezt kétlem mikor legutoljára töltött le nekem valamit azért a 120 minmium meg volt, de ugy emléxem volt az több is

és hidd el ez a rendszer felülmúlja jónéhány mmo rendszerét( pl wow-ét is)

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24861
nemtudom hogy halad-e a százalék, mert nem volt türelmem napokat várni... 0ánál nemnagyon ment tovább

#24860
persze, patch formájában, de nem játékon belül dög lassan...

Zomil
#24859
rá rakják de hak ijön a frissités azt valahogyan le kell tölteni nem gondolod? 😊
ha egy játékhoz patch-et adnak ki azt is le kell töltened

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Atisz
#24858
Mert (többnyire) hetente van frissítés és már egyik rész sem mai darab...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24857
Halad a %?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24856
én csak azt nem értem mostmár, hogy ha megveszem akkor miért nem rakják rá a cd-re a világot, ahelyett hogy itt le kelljen töltenem!?

#24855
hát.. elidnítom a játékot belépnék a karimmal és elkezdi letölteni, ami élvezhetetlenné teszi a játékot. a sok várakozás..:S

Atisz
#24854
Minden mmo töltöget update-elés után... Vagy most pontosan milyen töltögetésre gondolsz?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24853
Én már semmivel, több okból kifolyólag...

Karakterek közül egyszerre 4 lehet (illetve +2/ kieg.). Általában érdemes 2 rpg karit és 2 pvp karit csinálni. Pvp karaktereket bármikor lehet törölgetni/újrakreálni (kb. 5 perc - lol, nekem több, mert mindig ki kell találni vmi elmebeteg nevet hozzá - akik ismernek tudják mirõl beszélek <#buck>). Az rpg karaktereknek egyedi kinézetet kölcsönözhetsz, illetve a nevükbõl adódóan velük tudod végigjátszani a nem túl hosszú rpg részt.

Szerverek között bármikor tudsz váltani (pár másodperc), tehát nem kell félned hogy rossz helyre kötelezted el magad.

Havidíj nincs, csak meg kell venni magát a játékot és aktiválni a hozzá kapott számkulccsal. 6990 Ft egy rész, tehát nem vészes. Van egy csomag is, az gazdaságosabb, bár abban az esetben fennáll az a lehetõség, hogy ha nem tetszik a játék akkor több pénzt dobtál ki, mint kellett volna (ezért jó mondjuk a "tri(b)ál"© verzió)

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Szaruman
#24852
No way szerintem. Írj a supportnak. És keresd elõ a számlát/blokkot is.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#24851
ha megveszem a játékot akkor miért töltöget???😞

#24850
Üdv mindenkinek!

Kb 2-3 éve vettem meg a Guild Wars-ot akkor csináltam egy accountot, ami az e-mail-em is volt egyben!

Az a helyzet hogy elfelejtettem az accountom jelszavát, és az e-mailnek is a jelszavát😊 Hogy lehetne megtudni valahogy vagy ujat regisztralni, az original CD kulcsom felhasznalasaval???

Pls irjatok e-mailt: [email protected], vagy vegyetek fel msnen ami szintén ez!!
megköszönném!

Sala
#24849
én ezt nem értem.. síkhülye vagyok ehez, Atisz el tudnád mondani, hogy te mivel és hogyan játszol, milyen szerveren, és mennyibe kerül?
légyszives!😞

Atisz
#24848
Lol, akkor is tölteni fog...

Ha sok pénzed van vedd meg a Prophecies-t vagy a Nightfall-t, ahogy már korábban páran javasolták.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24847
és ha megveszem?

Atisz
#24846
Ehh, tudod te más játék mennyit töltikézik?

Várd végig türelmesen. Egyébként nem havidíjas, de ez sztem a hivatalos honlapon is említve van...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24845
Így van, flurry-vel az egyik legjobb volt <#vigyor3>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24844
Amig nem várod meg, hogy letöltsön mindent hozzá addig nem is fogsz tudni játszani😊

#24843
Ez havidíjas játék? Ki szeretném próbálni, de nemtudok róla sokmindent. Ki akartam próbálni a GameStarhoz járó GW Factions -t, de folyamatosan letöltögetni kezdte a területeket, igy pedig nem tudtam játszani! Segítsetek légyszives!

#24842
Koszi! Es az elejen Koss-nak meg a tobbinek milyen build-et adtal?

hoy ehh

R34N
#24841
zhed shadowhoof: searing flames ele
olias: minion master
tahlkora: rc prot
plusz mhenlo, khim (healer hencsek), eve (blood hencs), cynn (fire hencs)
ha esetleg kellett valahova a dmg nagyon akkor tahlkorát lecseréltem acolyte sosukéra aki szintén searing flames ele lett

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV