Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25060
"De hogy nézem emg a hivatalos oldalon ha nem értek belõle semmit?"

Akkor ne játssz, hanem tanulj angolul, mert baromi nagy sz*rban vagy.
Szpájki
#25058
na igen te megtudtad fogalmazni kulturált formában aazt amire én is gondoltam <#taps>

R34N
#25054
istenem... nem lehetne valahogy ezeket 12 éves szinten lévö kissrácokat kipusztitani innen?

már kezdenek baromira zavarni az arni17 féle szellemi sérültek meg a roblee féle fogyatékos arrogáns barmok. mindenki olvasson már kicsit utána a dolgoknak mielött a sok idiotasággal ezt a forumot terheli. tudom, tudom ez egy GW topik és azért van, hogy segitsünk a kezdöknek, de az isten szerelmére, vannak baromi egyszerüen elérhetö FAQ-k, a hivatalos oldalon is, van bevezetö, játékos eligazito részleg, söt a kis könyvecskében is rengeteg minden bennevan amit a cédé mellé kaptatok.

roblee esetében is ugyanez igaz, kicsit utánajárhatott volna, mielött idejön a hülye kérdéseivel, amikre a válasz baromi egyértelmü, ha az ember egyszer elolvassa ami a hivatalos honlapra van irva vagy a pc shop leirásába. (bár mondjuk fel kell fogni amit olvas az ember ami minimális szellemi kapacitást igényel, lehet, hogy itt hibázik valami...)

persze, egyszerübb mások válaszaira várni és ülni a seggünkön a legkisebb eröfeszitést sem téve...

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

Szpájki
#25052
nem is annyira a max szint elérésén van hangsuly. igazából a sztorit érdemes végig vinni.

#25051
Hát akkor nem valami hosszu játék 😄WoW az meg már tul hosszu xD
Szpájki
#25050
ha vkit érdekel felraktam gurura a Miniature Lich-emet. Akit érdekel keresse Miniature Lich néven.. 380k alatt nem adom el.

Szpájki
#25049
20 a max lvl

#25046
Szerintebb a sima Guild Wars-on több magyar van mnt a Factions-on vagy a Nightdfall-en mert azt írták hogy a sima a legjobb 😄<#taps><#taps><#wink><#wink><#alien2>
Szpájki
#25043
ha elolvastad volna az üzenetemet volt egy neked is szóló külön rész... max az üzenet eleje nem volt kulturált, de ha végig olvastad volna a végét nem kérdeznél hülyeségeket....

#25040
ja ok köszi ccsak nem tudtam melyik mert nicns ráírva a dobozra 😉
roblee
#25037
Na, válaszolok ennek a KÉT ÉRTELEMNEK!!!
Szpájki és hubert pet!
1. Nem ismerem a GW-t, ebbõl kifolyólag nem tudom, hogy melyik kiegészítõ és melyik nem. Egyébként az online shop, ahol találkoztam velük, ott 'kiegészítõ'-nek írták. Tehát nem én vagyok a hülye. Mellesleg nem ismersz, szóval ne jellemezz!

2. Senki nem kért meg benneteket, hogy válaszoljatok, ha már normálisan nem tudtok. Ne tegyetek úgy, mintha olyan nagy fáradtságba kerülne nektek. <#levele>
Milyen érdekes, hogy vannak olyan emberek ( pl: Zomil, Tusy ), akik még tudnak értelmesen válaszolni.

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

#25036
- a Factionst és a Nightfallt kiegészítõnek hívják mivel az alapjáték (Prophecies) után jelentek meg
- technikailag nem minõsülnek kiegészítõnek, mivel futtatásukhoz nem kell az alapjáték vagyis 'standalone' játékok ebbõl a szempontból
- mindhárom rész MMO (bár a saját magáról alkotott definíciója szerint COPRG-k vagy mik) és nincs csak egyedül játszható (standalone) része, csak a neten játszhatóak

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#25035
Most vagy az eladó a nagyon hülye vagy te, mert a nightfall nem kiegészítõ hanem egymagában is elfutó standalone game.
Szpájki
#25034
elolvastad amit irtam? vagy feleslegesen irok ide.... ezzel tudnak felidegesiteni... egyébként meg sztem mindig van leirás az online shopoknál arrol hogy mit veszel meg... sztem pl pcdome is leirja hogy mit tartalmaz a collector edition

Zomil
#25033
nos elöször is: a Collectors Edition mint sok más játék esetében gyüjtöi változatot jelent vagyis van a dobozban, térkép, képes füzet és egyéb nyalánkságok
de csak, jelen esetbe a nighfallt tartalmazza
én leginkább az alap játékot ajánlanám, de ha csak fc meg nf érdekel akkor inkább a nightfall

a skilleknél az a helyzet h vannak bizonyos core skillek, amik minden kampányban benne vannak, és vannak azok a skillek amelyek csak 1-1 kampányban van benne, vagyis van olyan skill ami csak factions-ban van viszon t nightfall-ban nincs benne

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

roblee
#25032
Még érdekelne egy-két dolog!
Körbe néztem, hogy hol tudnám megvenni a GW-t.
Találkoztam 2 féle árral a neten.
Guild Wars Nightfall Collector's Edition: 12.990,-
Guild Wars Nightfall kiegészítõ: 7.990,-

Lehet hülye a kérdés, de ez annyit jelent, hogy meg lehet venni csak a kiegészítõt annak, akinek már megvan az alap. Illetve a drágább csomag az alap és a kiegészítõt is tartalmazza. Javítsatok ki, ha tévedek. Vagy 7.990,-ért a standalone játékot kapom meg?
Még egy dolog.
Melyikbe érdemes beinvesztálni? A Nightfall-t vagy a Factions-t ajánljátok?
Tanulmányoztam a honlapot. Különösen a Skillek érdekeltek. Azt láttam, hogy vannak skillek, amik a Nightfall-ban vannak és vannak, amik a Factions-ban. Nem tudom, jól értelmezem-e, de a Factions-ban azok a skillek is megtalálhatók, amik a Nightfall-ban? Így lenne logikus.
Elõre is köszi! <#wink>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

Zomil
#25031
hát igen ha pl r12 és championból is vmi szép nagy title-je van akkor sztem aki megveszi leszarja h toaba tud ectot farmolni 😄DDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25029
ejnye. na szóval*és abból a 7bõl az a wari a pve kari, a többi pvp?
#25028
és a 7 az a wari a pve kari, a többi pvp?
Zomil
#25027
😄DDD tul kicsi a bannerban lévö szöveg 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25024
Kreeder44 köszi a választ 😊
Kreeder44
#25023
Szia Arni!
Igen nyugodtan megveheted a Nightfall-t a Facton-t vagy az alap gamet ezek mind futnak független attol h meg van v nincs meg egyik sem.... a NF ás a Faction kiegészítõ végülis de nem kell egyikhez sem az alap játék h játszani tudj... egyedül ami majd ezután fog kijönni kieg ahoz kel valamelyik a 3-ból.
Rmélem kielégítõ volt a válaszom és segítettem neked... bye

JaSoN HuNTeR
#25021
ja a email msn cim^^

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#25020
Én 15ért adok el egy olyan accountot amin van 7db 20as kari abból a Warrior Toaba Ectokat tud farmolni...Szóval akit érdekel irjon. [email protected] Prof+Factions+NIghtfalt tartalmazza😊) Irjatok😊<#wave>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#25019
Nightfall-t nyugodtan megvehetem???akkor az tuti nem kegészítõ??
Zomil
#25018
csak a mostani Guild Wars: Eye of the north lesz kiegészitö, vagyis kell hozzá a 3 játék(alap,factions,nighfall) közül 1, a többi mind különállöan is használható!

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25017
Vennék Guild Wars 2006 Edition Bonus Key-t, akinek van vagy tud szerezni dobjon meg egy privivel, thx
#25016
Akkor most egyikse kiegészítõ???
#25015
van guild wars prophecies,factions,nightfall mindegyik standalone
#25014
Vedd meg a sima Guild Wars-t és toljuk együt 😄
Aki tolja a sima Guild Wars az vegyen fel barátnak nevem:Hun Arni
Nekem a sima is nagyon ttszik de sajna a kiegészítõket sajnos nálam örökre ki lesz iktatva (sosa fogok rajta játszani)Mert már nem veszek megint 2db 7000Ft játékot <#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>ja ha valaki a kiegõszítõvel viszi azzal találkozhatok??Elõre i köszönök mindent
#25013
Elég egyszer megvenni nem havideíjas én is most vettem meg a sima Guild Wars-t és a Factions+Nightfall csak kiegészítõk
roblee
#25012
Szevasztok!
Kipróbálhattam a 10 órás ingyen változatát a Nightfall-nak és nagyon tetszik. Az lenne a kérdésem, hogy most elértem egy szintet a karimmal. Lehetséges, hogy ha megveszem a játékot tovább használhassam a karim? A Nightfall csak kiegészítés és kell hozzá az eredeti vagy önállóan is mûködik ill. havi díjas vagy elég egyszer megvenni?
Elõre is köszi a válaszaitokat!
Üdv! <#wink>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

#25009
monk,mending touch ftw

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25008
késõbb tudod majd változtatni, szóval tökmindegy, úgysem fogsz 1 skillt sem használni secondaryból

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25007
Ranger elsõdleges prof.-hoz milyen másodlagost ajánlotok ? Most vettem énis a játékot és nagyon tetszik ! <#wave>

bardocz
#25006
code=013...
#25005
ezen mi is olyan vicces? <#wow3>

Szpájki
#25004
kódex lol <#nyes><#wow1><#nevetes1><#hamm>

PanzerWolf
#25003
Remélem a gamékat összecsatoltad(egy accountra),és nem külön játékként raktad fel?!Mivel akkor nem tudod átvinni a karaktereket.

#25002
Ajánlom picit ismerd ki a játékot, veszíteni nem tudsz semmit, kezdõként úgyis távol van még a pvp 😛.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25001
A TMT guild tagfelvételt hirdet. Aktív játékosokat keresünk, akik elmúltak 16 évesek (felsõ korlát nincs😊 ), nyitottak pve és pvp irányába egyaránt, szeret csapatban játszani és legalább 1 level 20, ascended karaktere van.
További információk a honlapunkon. Jelentkezés elõtt kódex elolvasása ajánlott. Fórumon való jelentkezés után vagy én vagy egy officer megkeresi whisperben.

#25000
PVP-ben másik játékosok ellen tudsz játszani, pve-ben viheted a kampányokat, de pvpzhetsz is. Mindegyik kampány jó, szubjektív hogy kinek melyik jön be, ujaknak a NF lehet h tul komplex. Kampányok között közlekedni a fõvárosokbol(Lions,Kamadan,Kaineng) lehet.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#24999
általános használatra sztem mindegyik prop zöld szar, talán az elswyth recurve vagy a rotwing.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#24998
Megtudnátok mondani mi a különbség a Roleplaying és a PVP only között ? Melyik kampányban érdemes kezdeni, és hogyan lehet mozgatni a karaktereket a kampányok között ? Ha Roleplay karit indítok akkor nem is lehet azzal PVP-zni ? Köszi elõre is a válaszokat, és sry ha lámaságokat kérdeztem.

Kata
#24997
Eladó minipetek:

Fungal Wallow
Thorn Wolf
Wind Rider
Temple Guardian

Akit érdekel, péemezzen.

[/cserf][/fülünyúl]

Zomil
#24996
ez realtiv, mire kell? 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24995
melyik a legjobb ijja a Prophecies-ben???

#24994
aha értem
köszi

#24993
ha inditasz egy feksönös karit akkor találkozol Nightfallos karikkal akik már átmentek feksönbe, vagy ha átviszed a feksönös karidat nightfallba akkor ott is találkozol velük 😊

#24992
ha én inditok egy karit factionba akkor nemtalálkozok akik a nightfallal nyomulnak ?
tehát ezek a kiegészítõk csak a kasztokról szolnak ?