Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lord Elassar
#25177
Szintén =)

Zomil
#25176
tartom 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25175
Rakok egy ezrest arra, hogy ez a béna "osztálytársírta a bammegokat" mentegetõzés hamis.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25174
ja ok csak megíjedtem hogy már az az a kcsi térkép az egész😄
roblee
#25173
Látom, nem tudsz napirendre térni a téma fölött. Nem magyarázkodom, nincs értelem. Aki képtelen felfogni a mondottakat...

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

#25172
Csináld a questeket, és jó lesz <#vigyor2>. Ha ügyes vagy, akkor majd a történetet is megérted <#nyes>. Egyébként (gondolom alapjátékban vagy), nem azaz egész térkép, de nem úgy lesz mint WoWban... (nem lövöm le a "poént").

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Zomil
#25171
he? most kicsit magyarosabban ha lehetne 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lord Elassar
#25170
Javasolt, hogy igényesebb formába öntsd plz a " mondanivalód" mert így senki se olvassa el sztem (mondjuk amúgy se). ^^

#25169
Tudjátok ahol kezdõdi a játék az az elsõ térképen az afüves csak az a füves térkép van ben vagyugy mit awoW-ba hogy ha kimész ott képbõl akkorjön új tékép vagy csak akora az egész:'(
Zomil
#25168
lál xD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25167
ááááááááááááá apa kezdõdik😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25166
szerintetel melyik a legjobb a sima Guild Wars a nightfall vagy a factions??😊
#25165
ja ok rendesen fogok én nem vok olyan b..o mint az oszi társam
#25164
Úgy hogy rendesen viselkedZ a közeljövõben... <#smile>
De kérdezd meg Alyr-t neki már eltûntek egyszer... biztos kézségesen válaszol neked <#hehe><#nyes>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25163
Most a a h..e oszi társam miatt csak 5 percenként írhatok <#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>Olyat kap majd a suliba :@ ezt hogy lehet feloldani??
Faki
#25162
eöröe bódottá

#25161
Valahol elvesztettem a fonalat...
Akkor most melyik részhez van tört szerver? <#banplz><#wilting><#vigyor><#fejvakaras>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25160
Itt meg mi történt??Bocsika ha valakit megbántottam vagy nem is én hanem az én nevemmel az egyik hülye oszi társam.Nem én írtam eeket é nem vok ilyen b...-om bocsi mindenkinek meg is változtatom a jelszavam
hogy kaptam én 4 b
üntetõpontot??😮
😞
#25159
Ez nem "kultur-oltás", ha neked az, sajnállak! Viszont, hogy bárkinek is jól állna, hogy obszcén, arrogáns és trágár, ez nevetséges!

a kultur oltásra mondtam, és ha most szépen visszavezetem: "nem tûnsz okosabbnak annál" nem is vagy, azt sem tudod értelmezni, amit írtam, és a FAQ-on sem tudtál eligazodni. Ilyen szinten fölösleges hangoztatnod másoknak ( jelen esetben REAN-nak írtad ) hogy "ez csak téged minõsít" mert ez már nagyon sablonos.

#25158
Roblee-val vagyok 😄
Szpájki
#25157
na ezzel egyetértek... basszuus törölték a hszemet... pedig megnéztem volna mit irtak rá... de azért mégis csak ott volt sok kérdésre a válasz a FAQ-ban... talán mégse én vagyok a gyökér<#wow1><#nemtudom><#mf1>

#25156
(Most lehet megköveznek ezért páran): gw2.hu
Szerintem kezdõknek nagyon jó kiindulópont, és magyarul van (még ha furcsa is néhol a fordítás).

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25155
A magyar Guild Wars honlap miért ekkora szar? 2 éve jobb állapotban volt. Mi történt? Már kevesen játszanak? Honnan lehet megismerni máshonnan a magyar céheket?
#25154
Ja nehez azt a par pontot osszekaparni hogy bannoljanak😄
Legkozelebb mar vip pontot kapok erte lehet😄D

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

roblee
#25153
Feladom!
Nincs értelem az egésznek. Néhány apró kérdés miatt ekkora cécót csinálni. Bevallom, hibáztam, ebben igazatok van. Újra végig futottam a FAQ-t és megtaláltam a választ, amit kerestem, átcsúsztam felette. A többi kérdésemre meg csak azok tudnak válaszolni, akik ismerik a játékokat. A FAQ ezekre nem ad választ.
Ha viszont valaki segítséget kér, akkor válaszolj neki normálisan vagy ne is írj semmit. Ilyen egyszerû.

"Ennek a kultur-oltásnak meg semmi értelme, nem tûnsz okosabbnak annál, mint aki obszcén, arrogáns és trágár. Bár van akinek jól áll."

Ez nem "kultur-oltás", ha neked az, sajnállak! Viszont, hogy bárkinek is jól állna, hogy obszcén, arrogáns és trágár, ez nevetséges! <#szomoru2>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

#25152
lol

No Man Army [NMA]

#25151
Nekem úgy írja ki: játékosok fóruma. Ebben semmi utalást nem találok arra, hogy ez itt bárki segítségére jött volna létre, inkább arra, hogy a játékosok beszélhessen az adott metagamerõl, buildekrõl, eredményekrõl(farm helyekrõl, farm buildekrõl, kinek mi a kedvenc petje stb.).Ennek a kultur-oltásnak meg semmi értelme, nem tûnsz okosabbnak annál, mint aki obszcén, arrogáns és trágár. Bár van akinek jól áll. Amúgy meg ha nem mindenki olyan alapkérdésekkel jönne ide, mint pl.: van törtszerver? a guild wars nightfall expansion az egy kiegészítõ? ha megveszem az alapjátékot akkor király csávó vagyok? stb. akkor szivesebben segítene bárki is, de van egy guildwars.com nevû oldal, amin olyanok miatt nem tud valaki kiigazodni, mint pl. nyelvtudás, vagy szimplán nem találja a FAQ-ban a tök egyszerû, über common kérdésére a választ. Aki nem tud semmilyen nyelven, az el se kezdje, ez nem wow, itt nincs több ezer magyar, és nyelvtudás nélkül balf*szkodás lesz az egész. Aki meg a FAQ-on nem tud kiigazodni, annak megintcsak nem javasolt ez a játék.
R34N
#25150
nem mentettem el sajnos. pedig érdemes lett volna. az utobbi idö egyik legjobb flémje volt. 😄

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

dougO
#25149
LOOOL pöttyet mintha feltörték volna a guildwars.hu-t 😄D good site

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#25148
Mire felértem mindent kitakarítottak 😞 Elrontják a napi betevõt 😄D
Valaki írja már meg MSN-en h mi volt 😄D Legalább a jobbakat 😄

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Zomil
#25147
most néztem alyr adatlapját egyszerüen gyönyörü😄DDD

ui.: most csak 1 büntipontot kapott 😛

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

roblee
#25146
Komolyan mondom, ilyen nincs. Még TE mondod ránk, hogy szellemi sérült meg fogyatékos arrogáns barom, amikor ilyen stílusban válaszolsz? Kicsit szállj magadba, ember. Nem kérdeztünk hülyeséget. Segítséget kértünk és vannak, akik ezt meg is adják. Mivel nagyon jó az angolom, angol könyveket olvasok nem esett nehezemre elolvasnom a hivatalos oldalt, ahogy ezt korábban írtam is. Két okból tettem fel a kérdéseimet a topicban: az elsõ egyértelmû, nem találtam meg a kérdéseimre a válaszokat; a másik is, olyanoktól szerettem volna választ kapni, akik jól ismerik a játékot. Ahogy Atisz már rávilágított a dolgokra, nem azért jött létre a topic, hogy akinek segítségre van szüksége, az megkapja?
A megnyilvánulásoddal csak magadat járatod le és árulod el szellemi képességeidet, vagyis nem mi vagyunk 12 éves szinten.

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

Szaruman
#25145
Mire beirtam az üzenetet, törölték az eredetit😄

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#25145
Bots Neo nem neked ment... úgy általánosságban, csak valahogy mégis sikerült.
Amúgy nem lehetne azt a linket kitakarítani már abból a bannerbõl??? Az is legalább annyira szánalmas, mint ami itt történt az utóbb egy oldalon... (vegülis, ha belegondolok, akkor passzol a kettõ egymáshoz<#shakehead>)

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Szaruman
#25144
Ezt nem kellett volna (ezt nem szeretik).

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#25143
hm.. Ügyesek vagytok <#taps>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Zomil
#25141
naja elrontják itt az örömünket 😄DD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25140
Pff jövök hogy elolvassam a mai okosságokat erre ki van takaritva a forum<#mf2><#mf2><#mf2>

&#23554;&#29992;&#12450;&#12480;&#12503;&#12479;

Lord Elassar
#25139
UUUU erre járt 1 modi 😮

Zomil
#25133
na alyr lassan megvan a 20büntipont, és akkor meglesz a title 😄DDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#25130
eddig amikor itt flém volt azon legalább nevettem, de ez már szánalmas, és ha csúcsszuper géped van és telik rá mennyé wow-ozni ott rontsd a levegöt az neked va játék nem kell sok iq hozzá

jah igen ha ennyi pénzed van kérd meg anyucit apucit h irasson be vmi angol kurzusra mert elég szánalmas h egy angol oldalon 14évesn nem tudsz eligazodni....

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Szpájki
#25114
1. FORMA1
2. Szilikon vagy nem Szilikon?
3. F1CHL - Retro
4. Partyarcok
5. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
6. Battlefield 2
7. Guild Wars - MMORPG
8. You Are Empty
9. ClickClickClick
10. Szoknyás lányok szexisek!

Atisz
#25112
Ez butaság. 2 okos ember is vitatkozhat, nem kell az egyiknek hülyének lennie a vita kialakulásához <#idiota>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Szaruman
#25111
Ja, unatkoztam, nem volt kedvem analozni.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#25110
árpád megint kiélvezkedted magad, látom.
roblee: mondtam, hogy vagy te vagy õk. Mivel õk hülyék akkor te nem, ennyire egyszerû. Viszont ha hülye lennél akkor miért ne minõsíthetnélek hülyének?
Szaruman
#25109
leült a topik

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Atisz
#25106
De ha itt szeretne utánanézni... mert a témából és a látogatottságból ítélve itt sok kérdésére kaphat választ...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

R34N
#25101
már megbocsáss, de te elolvastad amit én irtam? nem azt várom el, hogy vki profi legyen hanem azt, hogy kicsit is nézzen utána a dolgoknak mielött baromságot kérdez. ennyi.

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

Atisz
#25097
Már megbocsáss R34n, de nem tartoznak ezen funkciók is a fórumba?
Nincs kiírva hogy: "csak profi játékosoknak".

Persze nem azt mondom, utána lehetne/kéne olvasni a dolgoknak... de minek, amikor itt úgyis (majdnem) mindenre kapnak választ segítõkész fórumozóktól?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Szaruman
#25090
kizé
A 3. találat beszédes...

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.